zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Premia 600 zł z kontem firmowym BIZnest od Nest Banku

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Jeśli tak, lub jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości taką działalność rozpocząć, to może zainteresuje cię najnowsza promocja Nest Banku „Korzystam z BIZnest Konta i zyskuję nawet 600 zł premii” w której można zyskać łącznie aż 600 zł w gotówce. 200 zł z tego zdobędziesz w bardzo prosty sposób, a jak podpiszesz umowę z bankiem o terminal płatniczy to kolejne 400 zł również znajdzie się na twoim koncie.

 

BIZnest Konto 600 zł promocja konta firmowego

 

Promocja ta skierowana jest do osób które od co najmniej 2 lat nie posiadały i nie posiadają konta firmowego w Nest Banku

 

Pierwsze 200 zł otrzymasz na bardzo prostych zasadach. Jest to tzw. Premia za Aktywność i wystarczy że:

 1. W okresie między 5.11.2019 a 30.11.2019 złożysz za pośrednictwem listopadowej strony promocyjnej (link poniżej) wniosek o prowadzenie BIZnest Konta firmowego.

 

BIZnest Konto i 600 zł premii - strona promocyjna banku

 

 1. Podpiszesz umowę o prowadzenie konta do 9.12.2019 roku.
 2. W kolejnych po sobie 4 miesiącach kalendarzowych:
  • zapewnisz wpływ od kontrahentów na nowe konto firmowe w wysokości min. 2000 zł miesięcznie
  • dokonasz zapłaty za ZUS lub do Urzędu Skarbowego w wysokości min. 250 zł

Pamiętać należy, że pierwszy wpływ i pierwsza płatność do ZUS lub US musi nastąpić w tym samym miesiącu i najpóźniej do końca roku 2019. Wpływem nie może być wpływ z innego twojego rachunku w innym banku – tu nie ma co kombinować. Najlepiej jak będzie to wpływ od twoich kontrahentów, w ostateczności wpłata gotówkowa na konto od nich. Nie licz na to że bank uzna za wpływ przelew z twojego konta w innym banku. Dla celów przeprowadzenia tej promocji Nest Bank może dodatkowo poprosić ciebie o dokument potwierdzający zapłatę zaliczki podatku dochodowego za ww. 4 miesiące. Gdy tak się stanie dostosuj się do powyższej prośby, aby nagroda mogła zostać tobie przyznana.

 

terminal za 0 zł

 

Kolejne 400 zł – za co i kiedy?

Druga część nagrody w obecnej promocji będzie wypłacona pod warunkiem, że w ciągu maksymalnie 30 dni od podpisania umowy z bankiem o prowadzenie BZnest Konta, podpiszesz też umowę o Terminal Płatniczy. Wysokość tej nagrody jednak nie jest stała, a zależna od tego na jaki okres czasu taką umowę podpiszesz.

I tak:

 • otrzymasz 100 zł – gdy umowę o Terminal Płatniczy podpiszesz na 1 rok czasu
 • otrzymasz 200 zł – gdy umowę o Terminal Płatniczy podpiszesz na 2 lata
 • otrzymasz 300 zł – gdy umowę o Terminal Płatniczy podpiszesz na 3 lata
 • otrzymasz 400 zł – gdy umowę o Terminal Płatniczy podpiszesz na 4 lata

Nagroda zostanie wypłacona, jeśli w ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto firmowe, na twoje konto wpłyną środki od First Data Poland S.A., czyli od firmy która będzie obsługiwać twój terminal. Oznacza to jedno – w tym czasie musisz uruchomić terminal i spowodować aby twój klient lub klienci zapłacili ci za pomocą karty płatniczej (przynajmniej 1 raz) przy użyciu twojego terminala.

 

Ważna informacja

Promocja „Korzystam z BIZnest Konta i zyskuję nawet 600 zł premii” ograniczona jest ilością wniosków – 500 sztuk. Gdy zależy ci na uczestnictwie w niej, to warto szybciej podjąć decyzję o założeniu konta.

 

Jeśli zatem masz własną działalność gospodarczą i szukasz całkowicie darmowego konta firmowego, z całkowicie darmową kartą debetową, gdzie już na początku możesz mieć dodatkowe kilka stówek do przodu, to zapraszam do tej promocji w Nest Banku. Poniżej tabela z informacją o podstawowych opłatach związanych z kontem – przydatne, gdy nic do tej pory nie wiedziałeś o BIZnest Koncie – oraz link do strony promocyjnej.

 

 

BIZnest Konto i 600 zł premii - strona promocyjna banku

 

Regulamin promocji „Korzystam z BIZnest Konta i zyskuję nawet 600 zł premii”

Tabela opłat dla BIZnest Konta

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x