zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Premia 100 zł i bon 250 zł za założenie konta w Banku Millennium

To już piąta edycja promocji organizowanej przez Bankier.pl w której otrzymujemy dodatkowe profity za założenie Konta 360 Stopni lub Konta 360 Stopni Student w Banku Millennium. Tym razem za otwarcie konta dostaniemy 100 zł w gotówce i dodatkowo bon o wartości 250 zł do wykorzystania na stronie Fly.pl.

Jeśli zatem planujesz w tym roku gdzieś wyjechać i korzystasz z tego typu stron jak fly.pl podczas planowania wyjazdów, to warto skorzystać z tej promocji i obniżyć sobie koszt takiej wycieczki o 250 zł, a stówkę wydasz sobie na co chcesz.

 

Bank Millennium - 100 zł i 250 zł za założenie konta bankowego

 

Jak wziąć udział w tej promocji

Na wstępie zaznaczę że z tej promocji nie skorzystają osoby które:

  • mają jakikolwiek produkt bankowy w Banku Millennium (np. konto bankowe, kartę kredytową, lokatę, itd.)
  • wzięły już kiedyś udział w tego typu promocji w której trzeba było założyć konto osobiste w Banku Millennium

Jeśli zatem nie należysz do ww. osób i masz ukończone 18 lat to do dzieła – ta promocja jest dla Ciebie. Dostosuj się do poniższych punktów a otrzymasz nagrodę:

  1. Załóż konto osobiste w Banku Millennium przy pomocy formularza (link poniżej). W formularzu najpierw podajesz tylko swój email i akceptujesz zgodę na przetwarzanie danych i regulamin (fajeczka 1 i 3 wymagana). Dopiero gdy potwierdzisz adres email, będzie możliwość założenia konta w promocji.

 

Bank Millennium - załóż konto w promocji

 

Pamiętaj !

Rejestracja w promocji musi nastąpić w terminie od 01.03.2018 do 28.03.2018 roku

  1. Do 4.04.2018 roku podpisz mowę o prowadzenie rachunku bankowego (Konto 360 lub Konto 360 Student).
  2. W kwietniu i w maju 2018 spełnij warunek aktywności na koncie.

Teraz trochę szerzej o tym co to jest ten warunek aktywności. W zależności od tego jakie konto wybierzesz podczas zakładania, to warunek aktywności będzie w każdym przypadku trochę inny, lecz różnica nie będzie duża.

Otóż jeśli założymy sobie Konto 360 Stopni Student (czyli wersja dla osób młodych w wieku od 18 do 26 lat) to warunkiem aktywności będzie wykonanie w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (w kwietniu i w maju 2018):

  • zasilenia rachunku kwotą min. 500 zł
  • minimum jednej płatności kartą lub BLIK-iem

Jeśli zaś będziemy otwierać Konto 360 Stopni (wersja zwykła konta) to warunkiem aktywności będzie wykonanie w kwietniu i maju:

  • zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł
  • minimum jednej płatności kartą lub BLIK-iem

Jak widać różnica jest taka, że mając mniej niż 26 lat musimy zapewnić mniejszy wpływ na konto w każdym z dwóch miesięcy (kwiecień i maj). Jest to oczywiście zasadne, gdyż osoby młode często nie posiadają jeszcze wynagrodzenia lub innego dochodu powyżej 1000 zł, a zapewne też chcą z takiej promocji skorzystać.

 

Porównanie Konta 360 i Konta 360 Student

 

Dostosowując się do powyższych punktów otrzymamy dwie nagrody. Pierwsza to 100 zł w formie gotówki, którą organizator tej promocji przeleje nam na nasze konto. Do 30.06.2018 otrzymamy na adres email informację o przyznaniu nagród. Wtedy to będzie trzeba postąpić wg wskazówek i uzupełnić dane (poprzez podanie imienia, nazwiska i numeru konta). Dopiero po tej czynności otrzymamy 100 zł które organizator przeleje nam na nasze nowe konto w Banku Millennium.

 

voucher 250 zł do fly.pl

 

Dodatkowa nagroda, czyli voucher o wartości 250 zł, będzie nam przekazana również do 30.06.2018 roku. Kod otrzymamy na adres email. Będzie można go wykorzystać na stronie www.fly.pl do dnia 31.12.2018 roku. Ważne jest to że kupon ten nie jest imienny i można go przekazać innej osobie.

Zapraszamy zatem do tej promocji “Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – V edycja”. Link do założenia konta promocyjnego poniżej.

Więcej na temat ww. kont bankowych znajdziesz na naszej stronie: Konto 360 Stopni oraz Konto 360 Stopni Student

Regulamin promocji: tutaj

Regulamin realizacji kuponów na Fly.pl: tutaj

 

Bank Millennium - załóż konto w promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x