zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Podwójna promocja – nawet 300 zł dla zakładających eKonto osobiste w mBanku

Dopiero co dwa dni temu opisywałem promocję z eKontem osobistym w której to można było otrzymać 150 zł za jego założenie, a już pojawia się kolejna promocja która jeszcze bardziej uatrakcyjnia eKonto i jeszcze bardziej może zachęcić Was do jego założenia. Zastosuj się do instrukcji a na twoje konto wpłynie 250 zł w gotówce i dodatkowe 50 zł otrzymasz w formie bonu do Biedronki.

 

eKonto Akcja Bonus

 

Dla chętnych jest też program polecający w którym za każdego poleconego otrzymasz dodatkowe 50 zł. Możesz mieć takich poleconych osób aż 5 co może dać ci dodatkowe 250 zł zysku – ale to już zabawa dla chętnych.

 

Ważne

W akcji tej możesz wziąć udział jeśli od 01.01.2017 roku nie posiadałeś żadnego konta osobistego w mBanku. Aby zdobyć całą premię tu opisywaną, przystąp do promocji do dnia 31.03.2019 roku

 

Dwie pieczenie na jednym ogniu – czyli jak założyć eKonto najkorzystniej

W promocjach tych które tutaj opiszę otrzymasz premie z dwóch źródeł:

 1. Pierwsza premia w promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” to 100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu do Biedronki. Organizatorem tej promocji nie jest mBank, tylko Rankomat sp. z o.o., która to firma nie jedną już promocję bankową organizowała wcześniej. Otrzymasz tę nagrodę jeśli przystąpisz do tej promocji do końca marca 2019 roku.
 2. Druga premia to już premia od mBanku. Promocja ta nazywa się „eKonto z premią – IV edycja” i zdobędziesz w niej kolejne 150 zł w formie gotówki. Tutaj masz czas na założenie konta w mBanku do dnia 29.05.2019 roku, więc okres ten zazębia się z promocją Rankomatu.

Jeśli czytając ten artykuł nie minął jeszcze termin 31.03.2019 roku, to weźmiesz udział w obu powyższych promocjach. Jeśli zaś jest już po tej dacie a przed 29.05.2019, to niestety ale tylko ta druga promocja (od mBanku) na ciebie czeka.

 

eKonto osobiste w promocji

 

O obu promocjach –  w skrócie

Aby przedstawić po kolei wszystkie kroki jakie musimy wykonać oraz terminy, na początku chciałbym trochę zobrazować całe te promocje.

W pierwszej promocji, tej od Rankomatu, będziemy musieli:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej a następnie z jej poziomu założyć eKonto osobiste w terminie do 31.03.2019
 2. Po otrzymaniu karty debetowej wykonać tą kartą 5 transakcji do dnia 31.05.2019 roku

Po zrobieniu powyższego otrzymamy 100 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki.

W drugiej promocji z eKontem, tej od mBanku, musimy wykonać:

 1. Założyć eKonto osobiste w okresie do 29.05.2019 roku
 2. W terminie 7 dni od założenia konta dokonać zasilenia konta kwotą jednorazową min. 1000 zł
 3. Do końca pierwszego pełnego miesiąca od momentu założenia konta należy wykonać 5 transakcji płatniczych na dowolną kwotę

W ten sposób otrzymujemy 100 zł od mBanku. Kolejne 50 zł otrzymamy gdy w kolejnym pełnym miesiącu posiadania tego konta bankowego wykonamy:

 1. Zasilenie konta kwotą jednorazową min. 1000 zł oraz
 2. 5 transakcji płatniczych na dowolną kwotę

Jak widać terminy obu tych promocji się zazębiają i w ten sposób wszystkie te promocje stają się trochę nieczytelne. Nie wiadomo przez to, co wykonać, w jakiej kolejności i jak spełnić te wszystkie warunki, aby czegoś nie przegapić. W związku z tym poniżej przedstawiam cały plan tego, co i kiedy (w jakim terminie) wykonać, aby z obu tych promocji skorzystać najpełniej.

 

Promocje z eKontem osobistym – plan działania

Aby w pełni skorzystać z obu promocji związanych z eKontem i zdobyć 250 zł w gotówce i 50 zł w postaci bonu do Biedronki należy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej Akcja Bonus dostępnej poniżej:

Akcja Bonus - strona promocyjna

 1. Do 31.03.2019 złożyć wniosek o eKonto osobiste poprzez kliknięcie na „KONTO BONUS” a następnie „Załóż konto” będąc zalogowanym na swoim profilu w Akcji Bonus. Podczas zakładania konta uruchom produkt bankowy o nazwie „Moje Cele”.
 2. Do 14.04.2019 podpisz umowę z bankiem o prowadzenie konta.
 3. W ciągu 7 dni od założenia sobie eKonta zasil je jednorazowo kwotą min. 1000 zł. Może to być wpływ z innego konta w innym banku lub z mBanku ale od innej osoby.
 4. Do końca kolejnego miesiąca od momentu założenia konta wykonaj minimum 5 transakcji płatniczych kartą. Możesz też zapłacić BLIK-iem lub zbliżeniowo smartfonem, jeśli wcześniej skonfigurujesz sobie te funkcjonalności w telefonie.
 5. W następnym pełnym miesiącu (drugi pełny miesiąc po miesiącu w którym założyłeś konto) wykonaj kolejne 5 transakcji kartą (lub BLIK-iem czy smartfonem z NFC) oraz znowu zasil swoje konto kwotą jednorazową min. 1000 zł.

W ten sposób po pierwszych 5 płatnościach kartą (po wykonaniu pkt. 5) otrzymasz:

 • od Akcji Bonus (z promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią”) 100 zł w gotówce i 50 zł w formie e-bonu do Biedronki oraz
 • od mBanku 100 zł w gotówce z promocji „eKonto z premią”

Natomiast po wykonaniu pkt. 6 otrzymasz:

 • 50 zł od mBanku w gotówce z promocji „eKonto z premią”

I to wszystko, wszystkie nagrody ładnie trafią na twoje konto w mBanku a kod 50 zł do Biedronki otrzymasz sms-em. Pamiętaj tylko aby zarówno podczas zakładania profilu w Akcji Bonus oraz podczas zakładania konta bankowego w mBanku podawać te same dane (email, telefon, dane kontaktowe, dane osobowe).

 

Akcja Bonus program polecający

 

Zarabiaj na polecaniu eKonta

Poza samymi nagrodami jest jeszcze możliwość zarobienia sobie pieniędzy poprzez polecanie konta znajomym. Za każdego poleconego otrzymasz 50 zł, a takich poleconych osób możesz mieć maksymalnie 5. Jak łatwo obliczyć – możesz na tym zarobić dodatkowe 250 zł.

Polecanie kont będziesz mieć w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY na stronie Akcji Bonus. Polecanie kont wygląda następująco:

 1. Osobie poleconej przekazujesz link polecający (dostępny po zalogowaniu).
 2. Osoba ta za pomocą tego linka rejestruje się na stronie Akcji Bonus (do 31.03.2019) i zakłada tam sobie eKonto osobiste (podpisuje umowę do 15.04.2019)
 3. Do dnia 31.05.2019 roku osoba ta musi wykonać 5 transakcji kartą (lub BLIK-iem czy smartfonem)

W ten sposób ty zyskujesz 50 zł a osoba polecona też na tym zyskuje – 100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu do Biedronki. Proste? Chyba tak…

Mam nadzieję że dosyć jasno opisałem tutaj zasady obu tych promocji. Celowo połączyłem je tak, aby łatwiej można było to wszystko ogarnąć, gdyż zarówno jedna jak i druga promocja mają swoje wymagania, które w dodatku się zazębiają (5 transakcji kartą zaliczane jest do obu tych promocji). Łatwiej jest więc spojrzeć na ten opis kiedy będziemy chcieli skorzystać z obu tych akcji związanych z eKontem osobistym mBanku i zgarnąć całe 300 zł premii.

 

eKonto osobiste – czy warto je w ogóle zakładać ?

W opisywanej tutaj promocji zakładamy sobie eKonto osobiste – najnowszy produkt bankowy mBanku. Więcej na jego temat można się dowiedzieć na stronie: mBank – eKonto osobiste, jednak chciałbym tutaj zauważyć jedną rzecz. Konto to jest dużo bardziej atrakcyjne od konta Standard, poprzedniego głównego konta mBanku, gdyż:

 1. Samo konto jest zawsze bezpłatne.
 2. Karta debetowa będzie bez opłat jeśli tylko wykonamy nią min. jedną płatność w miesiącu (w eKoncie Standard było to 5 płatności).
 3. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce powyżej kwoty 100 zł są za darmo (wreszcie!), na koncie Standard tego nie było.
 4. Dodatkowo dla wyjeżdżających za granicę – również tam 3 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów zagranicznych będą bez opłat.

Nie musimy się więc obawiać zbytnio o koszty, nie musimy liczyć miesięcznych transakcji kartą a podchodząc teraz do każdego bankomatu (bez względu na to z którego banku on jest) i wypłacając pieniądze pow. 100 zł mamy pewność, że opłaty za tę czynność na koncie nie zobaczymy. eKonto osobiste według mnie jest zatem kontem które warto posiadać.

 

Akcja Bonus - strona promocyjna

 

Regulamin „Twoje Konto z Bonusem i Premią”: tutaj

Regulamin promocji „eKonto z premią – IV edycja”: tutaj

Tabela opłat dla eKonta w mBanku: tutaj

 

 

Z obu promocji na raz skorzystasz zanim skończy się odliczanie:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
 • 3
  Udostępnienia
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x