zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Płać telefonem a otrzymasz 30 zł do Empiku

Ciekawa promocja czeka na posiadaczy kont osobistych w Banku Millennium. Jeśli masz tam konto i jeszcze do tej pory nie płaciłeś zbliżeniowo telefonem – masz duże szanse na otrzymanie 30 zł do wydania w Empiku. Poniżej szczegóły tej promocji o nazwie “Promocja zbliż się do nagród”.

 

Promocja - zbliż się do nagród

 

Kto ma szansę dostać nagrodę?

30 zł w postaci bonu – eKarty prezentowej – na zakupy online na stronie www.empik.com ma szansę otrzymać pierwsze 11500 osób, które mają konto w Banku Millennium, do tej pory nie płaciły zbliżeniowo telefonem poprzez aplikację mobilną tego banku i spełnią łącznie następujące warunki:

  1. Należy zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium (o ile jej jeszcze nie masz) na urządzeniu z systemem Android i posiadającym moduł NFC
  2. Jeśli masz kartę Visa (karty Mastercard nie biorą udziału w tej promocji) to podłącz ją w tej aplikacji. Jeśli jej nie posiadasz to możesz za darmo otrzymać w tej aplikacji Wirtualną Kartę Visa. Ona również weźmie udział w tej promocji.
  3. Wykonaj minimum 3 zbliżeniowe transakcje płatnicze telefonem (na kwotę min. 10 zł każda) taką kartą wirtualną w czasie trwania tej promocji, czyli między 1.02.2018 a 28.02.2018 roku.

 

Pamiętaj

Aby wziąć udział w tej promocji musisz ponadto wyrazić zgody:

  • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank
  • na marketing podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem i współpracujące z nim
  • na marketing poprzez środki porozumiewania się na odległość

 

Po zakończonej promocji jeśli się załapiesz i będziesz jedną z pierwszych 11500 osób, otrzymasz SMSa zawierającego kod, którym będziesz mógł zapłacić za zakupy w sklepie internetowym www.empik.com. Będzie tam też podana data do której ten bon będzie ważny.

Kody takie będą rozsyłane najpóźniej do 28.03.2018 roku.

Jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium i masz odpowiedni telefon z funkcjonalnością NFC i chciałbyś wziąć udział w tej promocji ale jeszcze nie masz aplikacji mobilnej Banku Millennium, to poniżej jest link do jej pobrania:

 

Bank Millennium
Bank Millennium
Developer: Bank Millennium SA
Price: Free

 

A jeśli nie masz jeszcze nawet konta osobistego w Banku Millennium, to proponuję założyć sobie takie np. Konto 360, które to jest całkowicie darmowe jeśli masz stały dochód min. 1000 zł i przynajmniej raz zapłacisz kartą w miesiącu. Więcej szczegółów na temat tego konta bankowego przedstawia poniższa tabela:

 

Rodzaj czynności 3 Konto 360 Stopni 1
1 2 gdy jest wymagany wpływ miesięczny 1000 zł i jedna płatność kartą w miesiącu gdy brak wymaganego wpływu 1000 zł lub brak płatności kartą w miesiącu
otwarcie konta bankowego 0 zł 0 zł
prowadzenie konta 0 zł 8 zł
wydanie karty debetowej 0 zł 0 zł
opłata miesięczna za kartę debetową 0 zł 7 zł
wypłata z bankomatów Banku Millennium 0 zł 0 zł
Banku BZ WBK i Planet Cash 0 zł 1 zł
pozostałych bankomatów w Polsce 0 zł 5 zł
za granicą 0 zł 2,5% min. 9 zł
przelewy internetowe 0 zł 0 zł
przelew natychmiastowy 5 zł 5 zł
przelewy internetowe 0 zł 0 zł

 

Chcesz wziąć udział w tej promocji a nie masz konta w Banku Millennium? Załóż Konto 360 lub Konto 360 Student bezpośrednio na stronie banku:

 

Bank Millennium - załóż Konto 360

Bank Millennium - załóż Konto 360 Student

 

Dokładny regulamin tej promocji: tutaj.

 

Promocja kończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x