Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Płać kartą VISA i wyjedź na finał kobiecego futbolu do Francji

  • 2
    Udostępnienia

Masz kartę Visa i sklep Żabka lub Freshmarket w pobliżu? To zacznij tą kartą płacić za zakupy będąc w tych sklepach, do szykuje się ciekawa loteria z nagrodami. Do wygrania dwuosobowe wyjazdy na finał meczu w piłkę nożną kobiet we Francji w Lyonie (FIFA Women’s World Cup France 2019) oraz tysiące innych nagród związanych z tym sportem.

 

VISA z Żabką 2019

 

Ważne

Aby wziąć udział w tej promocji musisz mieć ukończone 18 lat.

 

„Loteria Visa z Żabką 2019” trwa od 10.04.2019 do 7.05.2019. Chcąc mieć szansę na następujące nagrody:

  • 5 dwuosobowych wyjazdów na finałowy mecz Kobiecych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej we Francji (wraz z zakwaterowaniem dwudniowym i innymi kosztami)
  • 1000 oryginalnych piłek nożnych Adidas
  • 1000 sztuk butelek termicznych
  • 1000 sztuk toreb-worków

…musisz w tym czasie płacić za zakupy w sklepie Żabka lub Freshmarket kartą płatniczą z logiem Visa. Każda taka płatność to jedna szansa na powyższe nagrody. Po zakupach w tych sklepach na stronie promocyjnej www.visa.pl (poniżej dokładny link) musisz taką transakcję płatniczą zarejestrować. Nie trzeba tego robić od razu ale ważne jest aby zachować dowód płatności (paragon) a w przypadku jego braku należy postarać się o dowód w postaci wyciągu z bankowości elektronicznej swojego banku.

Po każdej rejestracji od razu dowiesz się czy wygrałeś jedną z nagród tzw. instant win (czyli te piłki, butelki termiczne i torby-worki), a wyjazdy dwuosobowe (nagrody główne) są losowane co tydzień.

 

VISA z Żabką 2019 nagrody

 

Wartość takiej jednej nagrody głównej (dwuosobowy wyjazd na mecz) to kwota 25800 zł, więc jest o co grać w tej loterii. Nawet zdobycie takiej oryginalnej piłki Adidas (79,95 zł) również z pewnością ucieszy nie jedną osobę. Zatem używajcie kart Visa i wygrywajcie nagrody – powodzenia!

 

VISA z Żabką 2019 - strona loterii

 

Regulamin loterii “VISA z Żabką 2019”: tutaj

 

 

Do końca tej loterii pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
  • 2
    Udostępnienia
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x