zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

PeoPay KIDS dla Twojego dziecka – 50 zł na start i 2% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb

Czy masz dziecko w wieku od 6 do 13 lat? Jeśli tak to jest teraz super okazja na pierwsze darmowe kieszonkowe od banku dla twojej pociechy. Bank PEKAO S.A. przygotował bowiem konto, które przeznaczone jest właśnie dla takich maluchów – Konto Przekorzystne dla młodych, a wraz z nim pakiet PeoPay KIDS, czyli bardzo intuicyjna aplikacja przeznaczona właśnie dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z bankowaniem. Teraz do konta bank da też Twojemu dziecku extra kieszonkowe – 50 zł, oraz możliwość oszczędzania na koncie oszczędnościowym Mój Skarb z oprocentowaniem na 2% w skali roku.

PeoPay KIDS 50 zł premii

Kolorowa aplikacja mobilna z trenerem, który przeprowadzi Twoje dziecko przez całą konfigurację i pierwsza darmowa karta debetowa z możliwością wyboru wizerunku karty (6 możliwości) – takie atrakcje czekają na tych, którzy zechcą wyrobić konto swojemu dziecku w promocji, jaką prowadzi teraz bank PEKAO S.A.

PeoPay KIDS

Konto PeoPay KIDS przeznaczone jest dla dzieci które są w wieku między 6 a 13 lat (nie ukończone 13 lat). Możemy je założyć każdemu swojemu dziecku, jeśli sami posiadamy Konto Przekorzystne w banku PEKAO S.A. Jeśli nie masz jeszcze takiego konta to z łatwością, bez wychodzenia z domu, założysz je całkowicie online na stronie banku:

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

Majac już konto, w bankowości internetowej – lub jeszcze prościej – w aplikacji mobilnej PeoPay, przejdź do Panelu Rodzica i tam w kilku prostych ruchach załóż konto PeoPay KIDS dla swojego dziecka. Warto robić to z dzieckiem u boku, gdyż w pewnym momencie trzeba będzie wybrać wizerunek karty debetowej, a ta przecież będzie dla niego, nie dla Ciebie ?

Do wyboru bank daje nam aż 6 wizerunków tej karty:

PeoPay KIDS karty debetowe

Sama karta zostanie dostarczona co prawda kurierem, jednak już teraz na smartfonie dziecka można zainstalować aplikację mobilną PeoPay KIDS, która to została stworzona specjalnie dla takich małych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bankiem. Bardzo kolorowa, przejrzysta i z dostępnym trenerem do wyboru, który to poprowadzi Twoje dziecko po całej aplikacji i zapozna z najważniejszymi jej funkcjami.

Premia od banku – na zachętę

Zakładając takie konto dziecku do 31.10.2020 roku, otrzymamy od banku na start dodatkowe dwa bonusy:

  • 50 zł w gotówce – które zostanie przez bank przekazane na nowe konto dziecka do 24 dnia kolejnego miesiąca po założenia konta
  • 2% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb – do kwoty 3000 zł przez 120 dni

Dzięki temu już na początku przygody z kontem, dziecko ma możliwość ulokowania na koncie swoich oszczędności, które po pewnym czasie zaowocują w postaci odsetek. A dodatkowe 50 zł z pewnością poprawią nastrój każdego nowego posiadacza konta osobistego, które to pieniądze będzie mógł wydać na co tylko chce, przy użyciu np. swojej nowej karty debetowej, którą otrzyma razem z nowym kontem.

PeoPay KIDS złotówka

Zalety Konta PeoPay KIDS

Dziecko, posiadając swoje własne konto bankowe, przede wszystkim uczy się, jak postępować z własnymi pieniędzmi. PeoPay KIDS posiada sporą liczbę ograniczeń, które zapewniają bezpieczne korzystanie, zarówno z samego konta jak i ze środków tam zgromadzonych. Nie ma więc obaw o utratę żadnych dużych sum pieniędzy, nawet przy bardzo nieumiejętnym korzystaniu z konta.

Dziecko, mając takie konto będzie miało możliwość:

  • Wydawania pieniędzy tam zgromadzonych przy użyciu karty debetowej, ale tylko do kwoty 50 zł dziennie (maksymalnie). Karta działać będzie tylko w sklepach stacjonarnych, a limit dzienny ustala rodzic w swojej aplikacji mobilnej PeoPay
  • Wypłaty z bankomatu do kwoty 50 zł dziennie
  • Na koncie oszczędnościowym Mój Skarb dziecko może założyć sobie skarbonki, do których w prosty sposób przenosi swoje oszczędności z portfela głównego. Środki w skarbonkach oprocentowane są na 2% w skali roku. Maksymalna kwota środków tak oprocentowanych to 3000 zł, a okres czasu na jaki można tak ulokować swoje oszczędności to maksymalnie 120 dni
  • Zrobić przelew zewnętrzny – wykonanie takiego przelewu musi zostać za każdym razem zaakceptowane przez rodzica
  • Doładować swój telefon na kartę (opcja którą można włączyć/wyłączyć dziecku w dowolnej chwili)

blank
blank
blank
blank
blank
blank

Rodzic natomiast zawsze ma pełną kontrolę nad tym co dzieje się na koncie dziecka. PeoPay KIDS jest bowiem widoczne w Panelu Rodzica w aplikacji PeoPay i tam widać wszystkie wydatki oraz salda konta i skarbonek dziecka. Każda transakcja jest widoczna od razu po wykonaniu.

W bardzo wygodny sposób można dziecku przelać dodatkowe środki, które pojawiają się na koncie PeoPay KIDS w mgnieniu oka. Można też zmienić podstawowe funkcje karty debetowej czy ją zablokować na jakiś czas oraz ustawić np. stałe kieszonkowe, które będzie dziecko otrzymywać od nas w wyznaczonym terminie. Jest to opcja bardzo wygodna, gdy decydujemy się na comiesięczne czy cotygodniowe stałe kieszonkowe dla dziecka.

PeoPay KIDS ekran aplikacji bankowej

Pierwsze kroki w bankowości

Dziecko, kiedy zaczyna poznawać wartość pieniądza i posiada już jakieś swoje pierwsze „drobniaki” oraz widzi jak my rodzice używamy karty płatniczej przy płaceniu za codzienne zakupy, zaczyna być coraz bardziej ciekawe, jak to wszystko funkcjonuje. Dobrze jest więc, że takie banki jak PEKAO S.A. wychodzą naprzeciw temu i potrafią wyprodukować produkt przeznaczony właśnie dla naszych malusińskich, który w bardzo przystępny dla nich sposób potrafi zachęcić do zainteresowania się rozsądnym wydawaniem i jednocześnie oszczędzaniem pierwszych pieniędzy. Jeśli więc masz dziecko w wieku 6-13 lat i chciałbyś pokazać mu jak działa bank i jak to jest posiadać swoje własne konto, to zapraszam i zachęcam do założenia PeoPay KIDS w banku PEKAO S.A.

Zapewniam (wiem to po sobie i swoich niedawnych doświadczeniach), że Twoje dziecko będzie przeszczęśliwe jak mu to zaproponujesz, jak założysz mu konto i pozwolisz wybrać mu wizerunek wymarzonej prawdziwej karty bankomatowej, jak zainstalujesz mu aplikację mobilną i pozwolisz zarządzać swoimi oszczędnościami wg. własnego uznania.

PEKAO - Konto Przekorzystne z bankowością mobilną

Jeśli więc jeszcze nie masz swoje własnego konta w banku PEKAO S.A. to zapraszam do założenia Konta Przekorzystnego. Comiesięczny wpływ w wysokości 500 zł (np. przelew z innego banku lub wpływ z tytułu wynagrodzenia) oraz jedna płatność kartą w miesiącu gwarantują, że zarówno konto jak i karta do niego, są bezpłatne – nie ma więc obaw o opłaty związane z kontem (więcej na temat konta na stronie: tutaj). Dodatkowo PEKAO S.A. organizuje promocję, w które za założenie konta czeka nagroda dodatkowa – więcej na temat na stronie: 100 zł za założenie konta… Samo zaś konto dla dziecka oraz PeoPay KIDS jest darmowe, bez żadnych warunków, niezależnie od tego, czy dziecko będzie używać w przyszłości konta, czy też nie.

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS”

Regulamin promocji „2,00% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS”

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x