Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

PEKAO S.A. z nagrodą 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego

Po raz kolejny bank PEKAO S.A. organizuje promocję związaną ze swoim Kontem Przekorzystnym. Za wykonanie wszystkich warunków promocji jako klient otrzymasz 200 zł premii, a jak nie uda ci się spełnić warunku w którymś z kolejnych 3 miesięcy, to będziesz musiał zadowolić się „jedynie” stówką. Wpływ 500 zł i jedna płatność bezgotówkowa – przez 4 miesiące z rzędu – to gwarancja nagrody w pełnej wysokości.

 

PEKAO Konto Przekorzystne 200 zł premii

 

Ważne

Promocja skierowana jest do osób które nie posiadają i nie posiadały konta osobistego w banku PEKAO S.A. co najmniej od początku 2018 roku.

 

Cała promocja – o długiej nazwie „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200zł” – oraz premia 200 zł podzielone zostały a dwie części po 100 zł każda. Możesz zdobyć tylko te 100 zł lub całe 200 zł. Wszystko zależy od tego którą opcję wybierzesz.


opcja 1 – zarobisz 100 zł


W pierwszej opcji możesz otrzymać jedynie 100 zł. Kwota nagrody jest mniejsza ale też jest mniej czynności do wykonania. Dostaniesz tę nagrodę jeśli wykonasz 2 punkty:

 1. Do dnia 31.12.2019 złożysz wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub usługą bankowości elektronicznej w Oddziale Banku PEKAO S.A.
 2. Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapewnisz wpływ środków w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz minimum jedną płatność za pomocą karty lub za pomocą aplikacji bankowej PeoPay (na dowolną kwotę)

opcja 2 – zarobisz 200 zł


Jeśli natomiast otworzysz to Konto Przekorzystne nie idąc do banku tylko przez aplikację PeoPay lub przez stronę internetową banku (link do strony poniżej) wtedy otrzymasz w nagrodę nie 100 ale 200 zł. Lepiej więc będzie jeśli:

 1. Do 31.12.2019 roku złożysz wniosek o Konto Przekorzystne (wraz z kartą lub jak wolisz bez karty ale z usługą bankowości elektronicznej Pekao24) poprzez stronę internetową banku lub poprzez aplikację PeoPay
 2. Do końca kolejnego miesiąca (licząc od momentu otwarcia konta) zapewnisz wpływ środków w kwocie min. 500 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay (np. gdy nie masz karty)
 3. W każdym z kolejnych 3 miesięcy również zapewnisz wpływ na konto 500 zł oraz również wykonasz kartą 1 transakcję (lub aplikacją PeoPay)

Za pierwsze 2 punkty otrzymasz 100 zł od banku (do końca 2 pełnego miesiąca po przystąpieniu do promocji), a kolejne 100 zł – za punkt 3 – dostaniesz w odrębnym terminie – najpóźniej jednak do 29.05.2020 roku.

 

Sam wpływ może być np. przelewem zewnętrznym z innego banku (również z twojego konta) lub nawet pochodzić od innej osoby z banku PEKAO S.A.

 

Jeśli więc od początku 2018 roku nie jesteś klientem banku PEKAO S.A. i masz ukończone 18 lat to taka nagroda – 200 zł – jest jak najbardziej w zasięgu twojej ręki.

 

Załóż Konto Przekorzystne w promocji i otrzymaj 200 zł

 

Pekao konto przekorzystne karta wielowalutowa

 

Konto Przekorzystne – wady, zalety i opłaty

Bank PEKAO S.A. na swojej stronie internetowej informuje swoich przyszłych klientów o następujących zaletach Konta Przekorzystnego:

 • bezpłatne prowadzenie konta
 • bezpłatna karta debetowa
 • bezpłatne przelewy przez internet
 • brak opłaty za przewalutowanie transakcji kartą przy płaceniu za granicą
 • wypłata z bankomatu PEKAO S.A. oraz 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce za darmo
 • bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą

Jest tylko jedno ale… Zarówno prowadzenie konta jak i kartę debetową będziemy mieli za darmo, pod warunkiem że co miesiąc będziemy wykonywać tą kartą (lub płacąc za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay) przynajmniej jedną transakcję płatniczą, a wpływ środków na konto będzie wynosić przynajmniej 500 zł. W przeciwnym razie zapłacimy – 6 zł za prowadzenie konta i 3 zł za obsługę karty. To może nie jest jakoś specjalnie dużo, ale zawsze to jakiś ubytek w portfelu.

Jak karty debetowej nie chcemy brać przy zakładaniu konta, to aby wziąć udział w tej promocji musimy wyrazić chęć na otrzymanie dostępu do aplikacji PeoPay. Aplikacja ta jest zamiennikiem dla karty płatniczej. Mając smartfona z obsługą NFC i zainstalowanym PeoPay (do pobranie w Google Play i App Store) zapłacimy przy jej pomocy na każdym terminalu płatniczym obsługującym płatności zbliżeniowe. Dzięki tej aplikacji zapłacisz też za zakupy internetowe, zrobisz przelew do znajomych czy wypłacisz gotówkę z bankomatu. Działa też tam BLIK więc wykonasz w tej aplikacji operacje które są z BLIK-iem związane. Ważne jest tylko to aby w smartfonie mieć zawsze dostęp do internetu gdy chcesz skorzystać z PeoPay. Bez tego część funkcjonalności aplikacji może nie działać.

 

PeoPay w Google Play:

PeoPay
PeoPay
Developer: Bank Pekao SA
Price: Free

 

PeoPay w App Store:

‎PeoPay
‎PeoPay
Developer: Bank Pekao SA
Price: Free

 

Oczywiście otrzymując kartę debetową otrzymasz również możliwość korzystania z PeoPay, więc możesz używać obu form rozwiązań bankowych zamiennie, w zależności od tego co w danym momencie Tobie bardziej przypasuje.

Wpływ co miesiąc 500 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa to nie są wysokie wymagania dotyczące utrzymania konta bez opłat. Inne banki mają podobne wymagania lub często nawet wyższe. Jeśli więc do tej pory z tym bankiem nie miałeś nic wspólnego to jest teraz dobry moment na rozpoczęcie i przynajmniej wypróbowanie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO S.A.

 

Załóż Konto Przekorzystne w promocji i otrzymaj 200 zł

 

Regulamin tej promocji

Tabela opłat dla Konta Przekorzystnego

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x