Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Paliwo za 250 zł czy bon 200 zł do H&M? Wybierz kartę debetową w BNP Paribas i nagrodę która ci odpowiada

Jak nie jesteś fanem zakupów w Biedronce (patrz: promocja i bon 150 zł do Biedronki) to może skusisz się na jedną z dwóch pozostałych promocji z Kontem otwartym na Ciebie od banku BNP Paribas? Do wyboru masz dwie nagrody: darmowe tankowanie na Orlenie za 250 zł lub bon do sklepów H&M o wartości 200 zł. To samo konto jednak inna karta płatnicza – oto różnice w obu odmianach tych promocji.

 

250 zł Orlen 200 zł HM BNP Paribas promocja

 

Obie promocje tutaj opisywane są tylko i wyłącznie dla tych osób pełnoletnich, które w banku BNP Paribas nie mają żadnego konta bankowego (i nie miały od przynajmniej roku).

 

Firma AD ASTRA sp. z o.o. organizuje tutaj dwie promocje. Obie są bardzo podobne do siebie gdyż polegają na założeniu sobie darmowego konta osobistego – Konto Otwarte na Ciebie – w banku BNP Paribas wraz z kartą płatniczą. Różnica jest tylko w wyborze samej karty oraz co za tym idzie – nagrody. W obu promocjach musimy:

  1. Założyć sobie konto osobiste „Konto otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową. Mamy na to czas do końca lipca 2019.
  2. Do dnia 14.08.2019 należy podpisać umowę o prowadzenie rachunku.
  3. Do końca sierpnia 2019 należy aktywować aplikację mobilną banku BNP Paribas o nazwie GOmobile (pobierasz na smartfona i podłączasz do aplikacji swoje nowe konto)
  4. W kolejnym miesiącu (po aktywacji aplikacji mobilnej) należy wykonać kartą minimum 3 transakcje płatnicze na łączną kwotę min. 300 zł.

Po wykonaniu tego zadania nagroda zostanie nam przyznana.

 

BNP Paribas - bon 200 zł do H&M

 

I teraz ważna rzecz:

  1. W „Promocji otwartej na Świat” jest 800 wniosków promocyjnych. Zakładamy sobie konto wraz z kartą debetową „Karta otwarta na Świat”. W promocji tej otrzymamy nagrodę w postaci Karty Paliwowej Przedpłaconej doładowanej kwotą 250 zł. Będziemy mogli te pieniądze wydać do 28.02.2021 roku na stacjach Orlenu.
  2. W drugiej promocji o nazwie „Promocja otwarta na eŚwiat” jest dostępnych 1000 wniosków promocyjnych. Otwieramy tutaj konto z kartą debetową „Karta otwarta na eŚwiat”. Jako nagrodę otrzymamy tutaj bon o wartości 200 zł który będzie można zrealizować do końca marca 2021 roku, zarówno w sklepach stacjonarnych H&M jak i przez internet na stronie H&M.

W obu promocjach otrzymujemy kartę debetową która niestety nie jest darmowa. Co miesiąc za taką kartę trzeba będzie zapłacić określoną kwotę (niewielką). Plusem jest jednak to że w każdym przypadku będziemy mieli darmowe bankomaty w całej Polsce – przy wypłacie gotówki. Szczegółowo obrazuje to poniższa tabelka:

 

 

Na temat samego konta i zalet oraz różnic w posiadaniu poszczególnych kart płatniczych dowiesz się na stronie: Konto otwarte na Ciebie.

Jeśli któraś z tych promocji cię interesuje, to poniżej podaję linki do każdej z nich. Zakładasz konto właśnie po wejściu na te strony.

 

"Promocja otwarta na Świat" - strona promocyjna

"Promocja otwarta na eŚwiat" - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Promocja otwarta na Świat”: tutaj

Regulamin promocji „Promocja otwarta na eŚwiat”: tutaj

Tabela opłat dla Konta otwartego na Ciebie: tutaj

 

 

Do końca obu promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o