Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Otwórz “Konto z Zyskiem” i zgarnij 400 zł z bankiem BNP Paribas

Właśnie rozpoczęła się kolejna promocja w bankiem BNP Paribas. Jeśli ukończyłeś już 18 lat i od co najmniej 9 miesięcy nie posiadasz żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas to promocja „Konto z zyskiem” jest właśnie dla ciebie. Zakładasz konto, aktywnie z niego korzystasz przez 4 miesiące i po tym czasie wzbogacasz się o całe 400 zł.

 

BNP Paribas promocja Konto z zyskiem

 

„Konto z zyskiem” – jak zarobić w tej promocji?

Zyskać na tej promocji jest bardzo prosto. Wystarczy że za pośrednictwem strony promocyjnej (link poniżej) złożysz wniosek o konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie. Wraz z kontem otrzymasz kartę debetową. Potem przez kolejne 4 miesiące będzie trzeba wykonać pewne czynności związane z kontem (płatności kartą, wpływ środków, przelewy). Każde comiesięczne spełnienie warunku spowoduje, że zostanie tobie przyznana nagroda – 100 zł. I jak łatwo policzyć, gdy przez te 4 miesiące zdobędziesz taką nagrodę, to w sumie uzbiera się ładna sumka – 400 zł.

 

Ważne

Promocja „Konto z zyskiem” została ograniczona do 4500 wniosków promocyjnych. Gdy ilość ta zostanie osiągnięta to promocja zakończy się.

 

Poniżej przedstawiam co i kiedy dokładnie należy wykonać, aby taką nagrodę – 400 zł – zdobyć:

 1. Zarejestruj się na stronie promocyjnej do dnia 8.12.2019 roku – link poniżej:

"Konto z Zyskiem" - strona ogranizatora

 1. Bezpośrednio po rejestracji złóż wniosek o konto bankowe. Zakładać będziesz Konto Otwarte na Ciebie. Do konta wybierz kartę debetową – dowolną w ofercie banku. Jest to warunek niezbędny do kolejnych czynności.
 2. Teraz podpisz umowę z bankiem o prowadzenie konta. Umowę otrzymasz kurierem. Masz na to czas do 20 grudnia 2019.
 3. W kolejnych 4 miesiącach wykonaj poniższe czynności. Za każdy taki miesiąc w którym spełnisz poniższe warunki, otrzymasz 100 zł premii:
  • w grudniu 2019 – wykonaj minimum 3 transakcje kartą płatniczą otrzymaną do rachunku bankowego
  • w styczniu 2020 roku – zapłać kartą za zakupy na kwotę łączną min. 300 zł
  • w lutym 2020 roku – również zapłać kartą na kwotę min. 300 zł oraz dodatkowo otrzymaj wpływ środków na swoje konto w kwocie min. 1000 zł
  • w marcu 2020 roku – tutaj trzeba wykonać 3 czynności: wydać kartą min. 300 zł, otrzymać wpływ na konto min. 1000 zł oraz dodatkowo wykonać co najmniej 5 przelewów ze swojego konta (w dowolny sposób)

Gdy te wszystkie zadania wykonasz, to jak łatwo zliczyć, zarobisz od organizatora tej promocji łącznie 400 zł.

Dopowiem tylko, że wpływem środków w powyższych zadaniach może być jedynie przelew bankowy na twoje konto. Może to być przelew dowolnej formy wynagrodzenia lub też przelew z innego banku (z konta twojego lub osoby trzeciej).

 

Konto z zyskiem

 

Konto Otwarte na Ciebie które otworzysz w tej promocji na całe szczęście jest kontem całkowicie darmowym, bez żadnych warunków. Jedynym warunkiem jakiego trzeba będzie pilnować będzie wykonanie w każdym miesiącu co najmniej jednej transakcji kartą. Jest to warunek posiadania bezpłatnej karty debetowej. Mówię tutaj o karcie podstawowej – Karcie Otwartej na Dzisiaj – która jest standardowo dobierana do Konta Otwartego na Ciebie. Według uznania można też wybrać sobie Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat, jednak tutaj już niestety jest comiesięczna opłata stała – odpowiednio 10 zł lub 6 zł.

 

 

Chętnych do skorzystania z tej promocji bankowej zapraszam na stronę organizatora. Pamiętaj – ilość wniosków promocyjnych to tylko 4500 sztuk. Tyle tylko osób może wziąć udział w tej promocji.

"Konto z Zyskiem" - strona ogranizatora

 

Regulamin promocji „Konto z zyskiem”

Tabela opłat dla kont bankowych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o