zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Otwórz Konto dla Młodych w PKO BP i otrzymaj 100 zł na Allegro

Jeśli jesteś osobą młodą tzn. ukończyłeś 18 lat i nie skończyłeś jeszcze 26 roku życia, to masz teraz okazję na zarobienie 100 zł, które będziesz mógł wydać na Allegro. Wystarczy że założysz sobie konto osobiste w banku PKO BP w wersji młodzieżowej, czyli tzw. Konto dla Młodych. Ale pośpiesz się gdyż ilość takich nagród w promocji “Możesz wszystko, ale nie musisz” jest ograniczona.

 

PKO BP - promocja - możesz wszystko ale nie musisz

 

Zakładając sobie konto bankowe (Konto dla Młodych) w okresie od 19.02.2018 do 30.03.2018 roku wraz z kartą wydawaną do tego konta – Mastercard – otrzymamy w prezencie od banku bon podarunkowy o wartości 100 zł, który będziemy mogli wydać do końca października 2018 roku w serwisie Allegro.

 

Bank przewidział w tej promocji tylko (albo aż) 3500 sztuk takich nagród i wiadomo, otrzyma je pierwsze 3500 osób uprawnionych

 

Pamiętać tylko musimy aby podczas zakładania konta (lub później w iPKO) zaznaczyć odpowiednią zgodę na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

 

Ważne

Z tej promocji nie można skorzystać jeśli miałeś/łaś wcześniej konto w PKO BP lub Inteligo w okresie od 01.01.2017 do 31.12.2017 roku

 

Po założeniu konta należy jeszcze przystąpić do tej promocji wypełniając odpowiedni formularz na stronie http://www.pkobp.pl/mozeszwszystko.

Jak widać samo skorzystanie z tej promocji nie jest trudne i nie wymaga od zakładających konto wykonania jakiegokolwiek później warunku. Nie trzeba wykonywać żadnych transakcji czy żadnych wpływów na konto. Po prostu załóż konto, wyraź zgody marketingowe, zarejestruj się na stronie promocyjnej, a jeśli będziesz wśród pierwszych 3500 osób – załapiesz się na nagrodę.

Póki co – szanse na 100 zł nagrody są duże.

 

Allegro - karta podarunkowa 100 zł

 

Karta podarunkowa 100 zł będzie wydawana przez organizatora promocji (PKO BP) w dwóch turach i pojawi się nam w serwisie internetowym iPKO (dostęp do tego serwisu otrzymamy zakładając konto bankowe). Jeśli spełnimy warunki promocji do 9 marca 2018, to nagrodę otrzymamy do 16 marca. Jeśli zaś warunki promocji spełnimy później, nagroda będzie nam przyznana dopiero do 20 kwietnia 2018 roku.

 

PKO BP - Konto dla Młodch

 

Konto dla Młodych w PKO BP

Patrząc na samo konto bankowe dla młodych w PKO BP, to jest to całkiem fajne rozwiązanie dla osób które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Otrzymujemy tutaj bowiem prowadzenie konta całkowicie za darmo, nie potrzebując mieć żadnych stałych wpływów na to konto. Jeśli chodzi o samą kartę debetową to tutaj sprawa opłat już jest trochę bardzie złożona, gdyż opłata za kartę jest ale może jej nie być. Wszystko zależy od tego ile transakcji miesięcznie wykonamy tą kartą (patrz poniżej tabela opłat). Jedno co przemawia na korzyść posiadania takiego konta to fakt, że wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie mamy darmowe. Jak widać banki, w tym i PKO BP, dbają o to aby portfel ludzi młodych, którzy często jeszcze nie posiadają stałych dochodów, nie cierpiał zbytnio z powodu opłat bankowych.

 

Podstawowe opłaty związane z Kontem dla Młodych w PKO BP

 

 

Zapraszamy zatem wszystkich młodych i nie posiadających konta w PKO BP i Inteligo, do tej promocji bankowej i do zarobienia sobie stówki na drobne wydatki na Allegro.

Regulamin tej promocji “Możesz wszystko, ale nie musisz”: tutaj

 

PKO BP - załóż Konto dla Młodych w promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x