bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Otwórz Konto dla Młodych i zgarniaj do 50 zł co miesiąc plus zaproszenie na Festiwal Restaurant Week

W PKO BP zakładając Konto dla Młodych do 30.09.2017 roku można otrzymać ciekawe nagrody. Promocja “Serce na talerzu” skierowana jest do wszystkich osób które do końca września staną się posiadaczami takiego konta młodzieżowego wraz z kartą do niego.


PKO BP - promocja Serce na Talerzu

Przypomnijmy – Konto dla Młodych możemy otworzyć gdy mamy od 18 do 26 lat. Konto prowadzone jest bez żadnych opłat a karta do konta jest za 0 zł gdy wykonamy nią minimum 5 płatności w miesiącu – w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata za kartę w wysokości 5 zł. Kartą taką możemy wypłacać za darmo pieniądze z bankomatów na całym świecie.

 

„Serce na talerzu” to dwie oddzielne nagrody

Pierwsza z nich to zwrot w wysokości 20% wydatków kartą (nie więcej niż 50 zł miesięcznie) w placówkach gastronomicznych czyli: restauracje, fast foody, kawiarnie, pizzerie, portale do zamawiania dań online, itp. Zwrot taki będziemy otrzymywali przez kolejne 6 miesięcy – co miesiąc do 50 zł zwrotu.

Druga nagroda to kod elektroniczny uprawniający do dokonania 2-osobowej rezerwacji (obejmujący 3-daniowy posiłek bez napojów) w jednej z restauracji uczestniczącej w Festiwalu Najlepszych Restauracji o nazwie Restaurant Week odbywający się w dniach 20-29 października 2017 na terenie kraju. Nagród tych jest 2000 sztuk i w tym przypadku kto pierwszy ten lepszy czyli pierwsze 2000 wniosków o otwarcie konta zdobędzie to zaproszenie. Zasady rezerwacji i wykaz restauracji biorących udział w festiwalu opisane są na stronie restaurantweek.pl. Jako że promocja trwa od 21 sierpnia więc warto jak najszybciej założyć sobie takie konto młodzieżowe aby otrzymać tę nagrodę.

Wartość takiego zaproszenia to 98 zł więc warto założyć sobie teraz Konto dla Młodych i zaprosić np. drugą połówkę na pyszny posiłek w październiku. Nagroda ta w formie elektronicznej będzie wysyłana na email podany w serwisie iPKO.

 

pkobp - serce na talerzu - promocja

 

Zapraszamy zatem do zakładania sobie Konta dla Młodych i przy okazji zdobywania profitów z tym związanych.

 

 

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x