Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Oszczędzaj z kontem młodzieżowym mBanku a otrzymasz 120 zł

Pojawiła się właśnie druga edycja promocji „Karta i odkładanie w twoim stylu” w której mBank zachęca do zakładania konta młodzieżowego „eKonto m”. Tym razem jednak nagroda jest o 20 zł wyższa i oszczędzając zalewie 10 zł przez 3 miesiące, możemy zyskać na tym całe 120 zł.

 

mBank - odkładaj łatwiej w promocji eKonta m

 

Promocja dla nowych klientów

Jak to zazwyczaj bywa w tego typu bankowych akcjach promocyjnych, ażeby wziąć w niej udział musimy mieć ukończone 18 lat oraz musimy być nowym klientem mBanku. Nowym, znaczy takim, który od 01.01.2016 roku nie posiadał żadnego konta bankowego w tym banku.

Ważne !

Do promocji tej można przystąpić od 28.08.2018 do 28.11.2018 roku

Spełniamy warunki promocji

Warunki tej promocji w skrócie są bardzo proste. Po założeniu konta młodzieżowego zakładamy sobie w systemie bankowości internetowej konto oszczędnościowe. Następnie wpłacamy tam minimum 10 zł i potem co miesiąc (przez 3 miesiące) wykonujemy minimum 5 transakcji kartą wydaną do „eKonta m”.

W ten sposób co miesiąc otrzymamy od banku 40 zł. Trzy takie promocyjne miesiące dadzą nam w sumie 120 zł – i tyle właśnie możemy maksymalnie zyskać na tej promocji.

Szczegółowa poniższa tabelka pomoże wam szczegółowo zrozumieć to, co i kiedy dokładnie trzeba wykonać w tej promocji „Karta i odkładanie w twoim stylu”, aby otrzymać gwarantowaną nagrodę od mBanku.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konta młodzieżowego „eKonto m”? Zajrzyj na stronę: mBank – eKonto m.

Regulamin tej promocji „Karta i odkładanie w twoim stylu”: tutaj

 

mBank - załóż eKonto m w promocji

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x