zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Noworoczne Konto z premią gotówkową 250 zł od BNP Paribas

Ach, cóż to byłby za rok 2020 gdyby nie było promocji z kontem osobistym od banku BNP Paribas. Po prostu nie ma takiej opcji! Jak widać coś w tym musi być, jako że już w pierwszy dzień po Nowym Roku pojawia się właśnie taka promocja bankowa. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie w promocji „Noworoczne Konto” otrzymasz teraz nawet 250 zł w gotówce. Wystarczy że przez dwa kolejne miesiące spełnisz dwa proste warunki. Promocje w tym banku nigdy nie były skomplikowane – tak jest też i tym razem. Prosto, krótko i na temat…

 

Noworoczne Konto i 250 zł premii

 

Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania się do tej promocji jest:

 • brak konta w banku BNP Paribas od co najmniej 9 miesięcy raz
 • ukończone 18 lat

Promocja ograniczona jest ilością wniosków promocyjnych – 3000 sztuk

 

Jeśli masz ochotę na zdobycie dodatkowej gotówki – 250 zł – to wystarczy że:

 1. Zarejestrujesz się na stronie promocyjnej wypełniając krótki formularz (link do formularza poniżej). Masz na to czas teoretycznie do 15.01.2020 roku. Teoretycznie, gdyż wniosków promocyjnych jest „zaledwie” 3000 sztuk i jakby nie było jest taka opcja że mogą one się skończyć przed tym terminem. Warto więc się nieco pospieszyć.

"Noworoczne Konto" w BNP Paribas

 1. Po rejestracji otrzymasz możliwość założenia konta bankowego – Konto Otwarte na Ciebie – w BNP Paribas. Należy to zrobić niezwłocznie po rejestracji, a podpisać umowę o prowadzenie konta musisz najpóźniej do 29.01.2020 roku.
 2. Teraz w dwóch kolejnych miesiącach, czyli w lutym i w marcu 2020 roku musisz:
  • wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
  • otrzymać wpływ na swoje nowe konto w kwocie min. 1000 zł

Wpływem może być też po prostu przelew z innego banku, nie musi to być wpływ wynagrodzenie czy innego stałego dochodu. Nie może to być jednak wpłata gotówki w kasie banku czy we wpłatomacie (dziwne co?)

I to koniec warunków niezbędnych do otrzymania całej premii 250 zł. Kwota ta zostanie tobie przekazana na konto najpóźniej do końca kwietnia 2020 roku.

 

BNP Paribas Noworoczne Konto z premią 250 zł

 

Gdyby tak się zdarzyło, że w marcu 2020 nie wykonasz zadania (5 transakcji i wpływ 1000 zł) to nie otrzymasz całej premii, ale jedynie 100 zł. Premia ta (250 zł) jest bowiem podzielona na dwie mniejsze, gdzie pierwsze 100 zł otrzymujesz za spełnienie warunków w lutym, a dopiero kolejne 150 zł – za spełnienie warunków w marcu. Warto więc trochę tego pilnować aby czasami nie stracić części z tej całej premii.

 

A jak tam z opłatami?

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest kontem całkowicie darmowym. Opłaty dopiero można się spodziewać za kartę debetową, którą musimy wybrać do konta osobistego. Do wyboru są trzy opcje kart:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj
 • Karta Otwarta na Świat
 • Karta Otwarta na eŚwiat

 

Karta Otwarta na Świat

 

Każda z nich jest trochę inna i każda ma swoje wady i zalety. Jedno jest pewne – jeśli chcesz uniknąć całkowicie opłaty za kartę, musisz wybrać podczas składania wniosku Kartę Otwartą na Dzisiaj. Tą kartą jeśli co miesiąc wykonasz co najmniej jedną dowolną transakcję/płatność to unikniesz opłaty za jej posiadanie – 3 zł miesięcznie. A jak nie masz ukończone 26 lat, to nawet nie musisz spełniać tego jednego warunku – dla takich osób karta ta jest bezpłatna bezwarunkowo!

 

 

Pozostałe dwie karty debetowe są niestety obarczone miesięczną opłatą stałą, której nie da się uniknąć. Mają one za to inne ciekawe zalety (jak np. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce), jednak na poszerzenie wiedzy z zakresu tych dwóch kart zapraszam na stronę banku: tutaj.

Jeśli więc taka Noworoczna promocja cię interesuje to zapraszam do rejestracji na stronie tej promocji:

"Noworoczne Konto" w BNP Paribas

 

Regulamin promocji „Noworoczne konto”

Szczegółowa tabela opłat dla kont w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x