zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Nowe konto w mBanku – eKonto osobiste i 150 zł nagrody w 4 edycji promocji „eKonto z premią”

Już po raz czwarty mBank organizuje promocję w której za założenie eKonta możemy zarobić trochę gotówki. Tym razem jest to kwota 150 zł a jej otrzymanie nie wiąże się wydawaniem dużych pieniędzy. Wystarczy dwukrotnie zasilić swoje konto kwotą 1000 zł i dwukrotnie zrobić 5 transakcji kartą – ale na dowolną kwotę. Po tym zabiegu możemy spodziewać się takiego właśnie bonusu gotówkowego od mBanku.

 

mBank ekonto z premią 4 edycja

 

Dodatkowym gratisem jest atrakcyjne oprocentowanie zgromadzonych środków (2,5% w skali roku) do kwoty 20000 zł. A wszystko to wiąże się z nowym produktem bankowym jakim jest:


 eKonto osobiste


Zapraszam do zapoznania się z czwartą edycją promocji „eKonto z premią”.

 

Ważne !

Z promocji tej możesz skorzystać jeśli od początku 2017 roku nie posiadałeś żadnego konta osobistego w mBanku.

 

Premia od mBanku – jak otrzymać ?

W promocji tej bank podzielił całą premię 150 zł na dwie mniejsze części. Pierwsza część premii – 100 zł, którą otrzymasz za wykonanie pierwszego zadania i druga część – 50 zł – którą dostaniesz za zadanie drugie.

 

Zadanie pierwsze – 100 zł nagrody

W tym zadaniu najważniejszym jest aby założyć sobie nowe konto bankowe – eKonto osobiste, i w krótkim czasie zasilić je kwotą jednorazową min. 1000 zł. Musimy to zrobić w 7 dni od założenia konta bankowego. A bardziej dokładnie opisując, musimy wykonać poniższe czynności:

 1. W okresie między 18.02.2019 a 29.05.2019 należy przystąpić do promocji poprzez założenie konta osobistego o nazwie: eKonto osobiste (najnowszy produkt mBanku) wraz z kartą debetową do tego konta, a po otwarciu konta należy uruchomić produkt „Moje cele”.
 2. W terminie 7 dni od założenia konta bankowego należy zasilić swoje konto jednorazową kwotą min. 1000 zł.
 3. Wykonać min. 5 transakcji kartą (lub BLIK-iem czy przy pomocy smartfona) najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.

Powyższe 3 punkty pozwolą nam na otrzymanie tej pierwszej nagrody – 100 zł.

 

mBank logo

 

Zadanie drugie – 50 zł nagrody

Kolejna część nagrody zostanie nam przekazana na konto, jeśli tylko wykonamy następujące zadanie w kolejnym pełnym miesiącu w którym będziemy posiadać to nasze konto bankowe:

 1. Dokonamy zasilenia naszego konta w kwocie min. 1000 zł (tak jak wyżej musi być to wpływ jednorazowy, a nie kilka mniejszych wpływów które razem dadzą nam te 1000 zł)
 2. Wykonamy znowu 5 transakcji płatniczych (kartą, BLIK-iem lub smartfonem)

Wykonując te 2 punkty otrzymamy drugą nagrodę – 50 zł.

Podpowiem tutaj, że zasilenie rachunku możemy wykonać np. z innego naszego konta w innym banku, lub z rachunku osoby trzeciej. Nie musi to być wcale wpływ z wynagrodzenia za pracę czy tym podobne.

 

Przykłady:

 1. Przystępujemy do promocji 20.02.2019 i zakładamy konto. W ciągu 7 dni (czyli do 27.02.2019) zasilamy to konto kwotą 1000 zł, a do końca marca 2019 wykonujemy 5 transakcji płatniczych. Teraz za to otrzymamy pierwsze 100 zł. Kolejne 50 zł otrzymamy gdy w kwietniu również zasilimy konto kwotą 1000 zł i również wykonamy kolejne 5 transakcji.
 2. Przystępujemy do promocji 25.02.2019 i zakładamy konto. W ciągu 7 dni (czyli do 04.03.2019) zasilamy to konto kwotą 1000 zł, a do końca marca 2019 wykonujemy 5 transakcji płatniczych. Teraz za to otrzymamy pierwsze 100 zł. Kolejne 50 zł otrzymamy gdy w kwietniu również zasilimy konto kwotą 1000 zł i również wykonamy kolejne 5 transakcji.
 3. Przystępujemy do promocji 05.03.2019 i zakładamy konto. W ciągu 7 dni (czyli do 12.03.2019) zasilamy to konto kwotą 1000 zł, a do końca kwietnia 2019 wykonujemy 5 transakcji płatniczych. Teraz za to otrzymamy pierwsze 100 zł. Kolejne 50 zł otrzymamy gdy w maju również zasilimy konto kwotą 1000 zł i również wykonamy kolejne 5 transakcji.

 

Dodatkowym pozytywnym aspektem tej promocji jest fakt, iż mBank daje nam możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania dla środków do kwoty 20000 zł. Zgromadzone pieniądze będą oprocentowane na 2,5% w skali roku. Dotyczy to środków które będziemy gromadzić przy pomocy programu oszczędnościowego Moje cele. Ma on pomóc nam w osiąganiu wyznaczonych celów do których chcemy dążyć zbierając pieniądze na przykład przy okazji robienia zakupów. Przy obecnym niezbyt wysokim oprocentowaniu lokat bankowych jest to z pewnością duża zaleta tego rodzaju konta oszczędnościowego.

 

eKonto osobiste – nowość od mBanku

Do tej pory podstawowym kontem w mBanku było eKonto Standard. Teraz mBank wprowadza wraz z tą promocją – „eKonto z premią – IV edycja” – nowe konto bankowe o nazwie: eKonto osobiste.

Patrząc na opłaty związane z nim oraz na funkcjonalność tego konta można powiedzieć, że pomimo „grożącej nam” wyższej opłaty miesięcznej za kartę debetową – 7 zł, konto to będzie dużo bardziej atrakcyjne od konta Standard. Wystarczy bowiem jedna transakcja kartą debetową w miesiącu, aby tej opłaty się pozbyć. W zamian za to otrzymujemy możliwość darmowej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce dla kwoty powyżej 100 zł, co jest niewątpliwie największym atutem tego konta bankowego. Dla porównania obu tych kont (eKonta Standard i eKonta osobistego) poniżej zamieszczam tabelę, dzięki której widać dokładnie na czym polega zaleta posiadania tego nowego konta oferowanego w opisywanej tutaj promocji.

 

 

Jeśli więc interesuje cię przygarnięcie 150 zł w najnowszej promocji mBanku, to zapraszam do założenia tego nowego eKonta osobistego:

 

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Regulamin promocji „eKonto z premią – IV edycja”: tutaj

Tabela opłat dla kont osobistych w mBanku: tutaj

Informacje na temat eKonta osobistego: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

 • 1
  Udostępnij
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x