Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Nietypowa nagroda – 251 zł – za założenie Konta Otwartego na Ciebie w banku BNP Paribas

 • 6
  Udostępnienia

Jak długo pamiętam w promocjach bankowych zawsze można było otrzymywać nagrody w pełnej kwocie, a przynajmniej w zaokrągleniu do 5 czy 10 zł. Tym razem przedstawię promocję „Skorzystaj z kontem” w której nowi klienci banku BNP Paribas mogą otrzymać bardzo nietypową wysokość nagrody pieniężnej – dokładnie 251 zł. Pieniądze te, tak jak w kilku poprzednich promocjach w tym banku, można zgarnąć na bardzo prostych zasadach już po 3 miesiącach użytkowania konta bankowego. Co dokładne trzeba zrobić i jakie warunki spełnić? – już wyjaśniam.

 

Skorzystaj z kontem

 

Ważne

W promocji tej tylko (albo aż) pierwsze 3000 osób które złożą wniosek o konto, otrzyma wspomniane 251 zł. Warunkiem uczestnictwa jest nie posiadanie żadnego konta w BNP Paribas od przynajmniej 9 miesięcy oraz ukończenie 18 roku życia.

 

Jeśli więc jesteś zainteresowany promocją i chcesz na początku przyszłego roku mieć o 251 zł więcej w portfelu, musisz zastosować się do poniższych wskazówek:

 1. Zarejestruj się na stronie promocyjnej (link poniżej) w terminie do 30.09.2019 roku.

BNP Paribas - Skorzystaj z kontem - formularz promocyjny

 1. Po rejestracji udostępniony zostanie tobie link do założenia konta osobistego w banku BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie. Kliknij w niego i załóż takie konto, wraz z kartą debetową którą bank oferuje do niego. To jaką kartę wybierzesz podczas zakładania rachunku, zależy tylko od ciebie. Poniżej masz rozpiskę dotyczącą opłat bankowych związanych z każdą z tych kart. Jak zależy ci na całkowicie darmowej karcie płatniczej (pod warunkiem jednej transakcji tą kartą w miesiącu) – wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj.

 

 

 1. Podpisz umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 7.10.2019.
 2. Otrzymasz pierwszą część nagrody – 100 zł – jeśli w październiku przynajmniej 2 razy zrobisz przelew ze swojego nowego konta (do kogokolwiek i na jakąkolwiek kwotę).
 3. Druga część nagrody – 151 zł – zostanie tobie przekazana pod warunkiem, że zarówno w listopadzie jak i w grudniu 2019 roku wykonasz:
  • transakcje bezgotówkowe twoją kartą płatniczą na łączną kwotę min. 300 zł oraz
  • zapewnisz wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł

I to koniec zadań związanych z promocją…

Pamiętaj aby wpływ i transakcje wykonać w każdym z ww. dwóch miesięcy

 

Skorzystaj z kontem BNP Paribas

 

Każda z wyżej wymienionych nagród trafi do ciebie na konto w BNP Paribas w innym terminie. Pierwsza stówka do końca listopada 2019, a 151 zł otrzymasz dopiero w styczniu 2020 roku. Pamiętać tylko trzeba, co jest chyba oczywiste, aby do czas otrzymania nagrody nie likwidować swojego konta osobistego.

Osoby chętne zapraszam więc do wzięcia udziału w tej edycji promocji z darmowym kontem osobistym w BNP Paribas.

 

BNP Paribas - Skorzystaj z kontem - formularz promocyjny

 

Regulamin promocji „Skorzystaj z kontem”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

 • 6
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o