zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Nest Konto z bonusem – aktywnie korzystaj z konta i zyskaj 150 zł

Nest Bank nie często organizuje promocje w których z kontem osobistym możemy zyskać jakieś premie pieniężne. Tym razem jednak nadarza się okazja i razem z kontem bankowym i aktywnym jego użytkowaniem możemy zyskać 150 zł w gotówce – jednorazowo. Jednym z warunków otrzymania tej premii jest wpływ wynagrodzenia co nie każdemu może się jednak spodobać, aczkolwiek promocja ta jest bardzo prosta i czytelna, co z pewnością zachęci klientów do zakładania Nest Konta w tym banku.

 

Nest Konto z bonusem na start

 

Ważne !

W promocji „Nest konto z bonusem dla aktywnych” bank przewidział nagrody dla pierwszych 650 osób które złożą wniosek o konto w Nest Banku. Aby wziąć w nim udział nie możesz posiadać tam konta od minimum 24 miesięcy.

 

Premia 150 zł z Nest Kontem – jak otrzymać?

Promocja ta ogranicza się do wykonania zadania składającego się z 3 punktów:

  1. Należy zawnioskować o konto bankowe o nazwie Nest Konto korzystając z formularza promocyjnego (link poniżej) w terminie od 12.03.2019 do 31.03.2019 rok

Nest Bank - załóż Nest Konto w promocji

  1. Podpisać umowę z bankiem o prowadzenie rachunku bankowego w terminie do 12.04.2019 roku
  2. Do dnia 31.05.2019 roku należy zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia za pracę (przynajmniej jeden taki wpływ) w kwocie min. 1000 zł oraz wykonać min. jedną płatność kartą wydaną do konta w kwocie łącznej min. 500 zł

I to koniec warunków jakie bank stawia swoim klientom aby otrzymać premię 150 zł.

Odnośnie „wpływu wynagrodzenia” dopowiem jeszcze, że zamiast wynagrodzenia od pracodawcy może to być również wpływ emerytury czy renty a także nawet wpływ na konto z tytułu programu „Rodzina 500 plus” lub innego świadczenia rodzinnego.

 

Nest Bank Nest Konto

 

Nest Konto – warto mieć czy nie?

Z odpowiedzią na to pytanie raczej nie ma problemu, bo konto w Nest Banku – Nest Konto, od samego początku jego utworzenia jest kontem całkowicie darmowym. Sprawa karty debetowej również jest tutaj jasna i klarowna – brak opłaty zarówno za wydanie jak i za korzystanie, a w dodatku wypłata z każdego bankomatu w Polsce będzie dla nas bez opłat. Rewelacja!

Dokładne zestawienie najważniejszych kosztów związanych z tym kontem znajdziesz w poniższej tabelce:

 

 

Jak wspomniałem wyżej, promocja ta jest ograniczona ilością wniosków. Tylko pierwsze 650 osób będzie mogło z niej skorzystać. Ilość ta nie jest imponująca więc warto wziąć to pod uwagę i pośpieszyć się, jeśli chcemy oczywiście otrzymać te 150 zł zakładając Nest Konto.

 

Nest Bank - załóż Nest Konto w promocji

 

Regulamin promocji „Nest Konto z bonusem dla aktywnych”: tutaj

Tabela opłat dla konta i karty debetowej w Nest Banku: tutaj

 

 

Aktualizacja 14.03.2019

Promocja zakończona. Limit wniosków promocyjnych osiągnięty.

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
  • 3
    Udostępnienia
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x