Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Nagroda na powitanie w City Priority !

Banki kuszą nas coraz to korzystniejszymi warunkami skorzystania z ich usług, rzadko jednak zdarza się tak, by to bank płacił klientowi – a jednak Citi Handlowy daje taką możliwość, dzięki której możesz wzbogacić się na usługach bankowych aż o 75 złotych miesięcznie!

Nagroda na powitanie!

Osoby, które jako pierwsze z tysiąca zdecydują się na otwarcie nowego konta w Citi Priority mają szansę na wyjątkowy bonus – premię za założenie konta w wysokości nawet 300 złotych! Aby skorzystać z promocji, należy:
  • wpłacić i utrzymać na koncie średnie miesięczne saldo w wysokości 30 000 złotych lub
  • otrzymywać miesięcznie minimalne wpłaty na konto w wysokości 5 tysięcy złotych tytułem wynagrodzenia, a do tego mieć aktywny przynajmniej jeden z produktów bankowych, na przykład kartę kredytową lub pożyczkę
Citi Priority - nagroda na powitanie
Osoby, które zdecydują się na założenie konta i utrzymanie na nim salda minimum 30 tysięcy złotych, mają możliwość ulokowania swoich oszczędności na atrakcyjnej lokacie trzymiesięcznej aż na 2% w skali roku!
Ci, którzy zdecydują się przelewać swoje wynagrodzenie na konto, będą otrzymywali miesięczne premie w wysokości 50 lub 75 złotych za płatności kartą w kwocie minimum 300 złotych miesięcznie – aż przez 4 miesiące, co daje łączną kwotę 300 lub 200 złotych!

Premia dla aktywnych

Citi Priority to zdecydowanie oferta dla tych, którzy aktywnie obracają swoimi pieniędzmi i korzystają z produktów bankowych. Na pewno nie skorzystają na niej ci, którzy nie mają zaufania do banków, a konto bankowe traktują jako zło konieczne, bo większości transakcji dokonują gotówką, a oszczędności trzymają w skarpecie.
Dziś coraz więcej użytkowników produktów bankowych to ludzie młodzi, dla których liczą się zyski, pomnażanie oszczędności i korzyści, jakie można otrzymać z tytułu aktywności finansowej. Warto pamiętać, że premia za konto bankowe, jaką oferuje Citi Priority to również doskonały sposób na oszczędzanie, właśnie dzięki bankowości. Robiąc to, co robisz zazwyczaj, czyli płacąc kartą, biorąc pożyczki lub przelewając swoje wynagrodzenie na konto, możesz zyskać dodatkowe “kieszonkowe”, które przeznaczysz na co tylko chcesz!
Pamiętajmy, że pieniądze nie lubią być zamknięte, samotne i nieużywane – nabierają prawdziwej wartości wówczas, gdy są w ruchu, gdy się nimi obraca i inwestuje – a inwestycja w nowe konto bankowe, które daje mnóstwo możliwości pomnażania swoich funduszy to z pewnością bardzo dobra decyzja, którą warto podjąć jak najszybciej – bo tylko pierwszych tysiąc osób będzie mogło skorzystać z premii od Citi Priority. Więc nie zwlekaj i załóż konto w Citi Priority już dziś ! Oferta ważna tylko do 31.03.2017.

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o