Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Nagroda 400 zł z kartą kredytową BNP Paribas – sam wybierasz gdzie ją wydasz

Tym razem chcę przedstawić ofertę banku BNP Paribas w której za założenie i używanie karty kredytowej można otrzymać w nagrodę 400 zł do wydania w jednym ze sklepów: RTV EURO AGD, Empik, Douglas lub na Allegro. To ty decydujesz gdzie zrealizujesz tę nagrodę. A warunki są proste – załóż kartę kredytową i korzystaj z niej aktywnie przez 4 miesiące.

 

400 zł z kartą kredytową BNP Paribas

 

 

Promocja o nazwie „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” skierowana jest do osób pełnoletnich, które od przynajmniej 18 miesięcy nie posiadają w banku BNP Paribas żadnej karty kredytowej w tym banku. Oferta skierowana jest do nowych klientów banku jak i do osób które posiadają już tam np. konto bankowe, ale nie posiadają karty kredytowej.

 

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy w terminie do 31.08.2019 roku złożyć wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem formularza:

BNP Paribas - promocja z Kartą Kredytową

Pamiętać należy o jednej ważnej rzeczy: w promocji tej dostępnych jest 6000 wniosków promocyjnych. Jak limit ten zostanie osiągnięty to po prostu nie będzie możliwości wypełnienia formularza na tej stronie promocyjnej.

 

Nagroda – 400 zł na zakupy

Nagroda która jest w tej promocji, została podzielna na 4 mniejsze nagrody po 100 zł każda. I każde takie 100 zł otrzymasz jeśli w każdym kolejnym miesiącu następującym po miesiącu w którym podpiszesz umowę o kartę kredytową, wykonasz następujące zadanie:

  1. Wykonasz tą kartą kredytową minimum jedną płatność oraz jednocześnie
  2. Łączna kwota tych transakcji kartą kredytową będzie równa lub wyższa od 1000 zł

Jak w każdym z tych 4 miesięcy wykonasz to co wyżej, to za każdy taki miesiąc otrzymasz 100 zł. Razem więc możesz zdobyć całe 400 zł.


Nagroda 400 zł = 4 x voucher 100 zł


Aby jednak tę nagrodę otrzymać, należy jeszcze zarejestrować się na stronie promocyjnej www.mambonus.pl, o czym zostaniesz jeszcze powiadomiony emailem.

Po rejestracji i otrzymaniu nagrody na stronie promocyjnej będziesz mieć wybór, w jakim sklepie będziesz chciał te pieniądze wydać. A do wyboru będą aż 4 opcje:

  • EURO RTV AGD – sklep stacjonarny lub internetowy
  • Empik – wyłącznie sklep internetowy
  • Douglas – tutaj również sklep stacjonarny lub internetowa strona
  • Allegro – tu pozostaje wyłącznie możliwość zrobienia zakupów przez internet

Obojętnie jaki sklep wybierzesz, w każdym przypadku nagrodę będziesz mógł zrealizować do dnia 31.05.2020 roku. Nagrody te w postaci voucherów do wybranego sklepu – pojawią się na stronie promocyjnej www.mambonus.pl na twoim koncie.

 

MamBonus BNP Paribas

 

Ważne

Jak w danym miesiącu nie wykonasz zadania, to nagroda 100 zł przepadnie – ale tylko za ten konkretny miesiąc. W kolejnym miesiącu nadal będziesz mieć szansę na zdobycie kolejnej stówki.

 

Karta kredytowa od BNP Paribas

Otrzymana karta kredytowa w tej promocji nie jest pozbawiona wad (niestety). Główną i chyba jedyną jej wadą jest jej opłata roczna za używanie karty – 72 zł. Nie ma niestety sposobu aby się tej opłaty pozbyć. Jednak patrząc na nagrodę jaką klient otrzyma w tej promocji – 400 zł – myślę że w tym momencie jednak jest to opłata do przyjęcia.

Wydając tą kartą kredytową pieniądze w sklepach trzeba pamiętać, aby spłacić tę kartę w wyznaczonym terminie (od 26 do 56 dni). Wtedy nie poniesiesz żadnych opłat za to że płaciłeś pieniędzmi z tej karty. Dopiero po tym wyznaczonym terminie zadłużenie na karcie zostaje obciążone dodatkowymi odsetkami. Na szczęście te odsetki to też nie jest jakiś wielki wydatek, bo zaledwie 14,29% RRSO. Nie ma więc powodu do paniki w przypadku przegapienia daty spłaty tej karty.

 

MamBonus korzyści

 

Dodatkowym atutem posiadania karty kredytowej w BNP Paribas jest program MamBonus, z którego korzystając możemy zyskać dodatkowo nawet 50% na zakupach w niektórych sklepach stacjonarnych i internetowych (a jest ich w chwili obecnej ponad 2500). Ponadto każda wydana złotówka tą kartą to 2 punkty w programie, a punkty te możesz później wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody.

Bogaty katalog nagród dostępny jest na stronie: https://mambonus.pl/katalog

Zaprasza zatem chętnych na bonus 400 zł – do wzięcia działu w te promocji.

 

BNP Paribas - promocja z Kartą Kredytową

 

Regulamin promocji „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową”: tutaj

Tabela opłat dla kart kredytowych banku BNP Paribas: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x