zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Na zakupy: biżuteria i kosmetyki – nagrody dla zakładających Konto Jakie Chcę

Druga już edycja promocji Konta Jakie Chcę w banku BZ WBK daje nam możliwość otrzymania voucherów do jubilera Ania Kruk o wartości 150 zł. Zakładając jednak konto za pośrednictwem rozmowy video możemy otrzymać dodatkowe 50 zł do wydania w perfumerii Douglas. Śpieszmy się jednak – tych ostatnich nagród jest tylko 125 sztuk!

 

Kobieca strona Konta Jakie Chcę

 

Promocja „Kobieca strona Konta Jakie Chcę” – dla kogo?

No oczywiście, jak to bywa w tego typu promocjach bankowych, musimy mieć ukończone 18 lat. Poza tym od 12 miesięcy nie możemy być posiadaczem jakiegokolwiek konta w Banku Zachodnim WBK. Pomimo że w tytule promocji widnieje słowo „kobieca”, wcale nie oznacza to że ta promocja jest tylko dla kobiet. Również mężczyźni, chcąc otrzymać voucher do jubilera czy do sklepu Douglas, mogą wziąć w niej udział. Płeć nie ma tutaj znaczenia.

Jak przystąpić do promocji?

Sprawa jest prosta. Chcąc wziąć w niej udział trzeba założyć Konto Jakie Chcę w czasie trwania tej promocji, czyli od dzisiaj (12.06.2018) do końca czerwca 2018 roku, korzystając ze specjalnej strony promocyjnej: https://www.bzwbk.pl/ms/kobieca-strona-konta-jakie-chce/agora. W tym czasie musimy zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową.

Nagrody i jak je zdobyć

Nagrody w tej promocji są trzy:

  • Nagroda I – voucher do sklepu internetowego Ania Kruk o wartości 50 zł (termin ważności vouchera 30.11.2018)
  • Nagroda II – voucher do sklepu internetowego Ania Kruk o wartości 100 zł (termin ważności vouchera 30.11.2018)
  • Nagroda III – karta podarunkowa do sklepu Douglas o wartości 50 zł (bez terminu ważności)

Pierwszą nagrodę zdobywamy jeśli założymy konto z powyższego linka oraz podczas zakładania wyrazimy zgodę na marketing telefoniczny i emailowy.

Drugą nagrodę otrzymamy jeśli dodatkowo do 31.07.2018 roku wydamy otrzymaną kartą lub BLIK-iem kwotę łącznie min. 150 zł.

Ważne

Powyższe dwie nagrody czekają na pierwsze 900 osób które wezmą udział w promocji.

Trzecia natomiast nagroda czeka na tych, którzy zakładając konto bankowe zdecydują się je założyć przy pomocy rozmowy video. Jest to jak widać taka nagroda za nowoczesne podejście do bankowości, do mobilności, nagroda dla tych którym nie straszny kontakt twarzą w twarz 🙂

 

 

Wystarczy że w formularzu wskażemy rozmowę video jako sposób założenia konta, a 50 zł do sklepu Douglas będzie nasze. Jednak jest tutaj haczyk. Nagroda ta czeka tylko na pierwsze 125 osób, które założą konto w ten sposób.

Jeśli więc czytasz ten artykuł 12 czerwca lub przeczytasz kilka dni po, to myślę że masz duże szanse na tę dodatkową nagrodę.

Przycisk poniżej przekieruje cię na stronę tej promocji, gdzie będziesz mógł założyć takie konto i zgarnąć ww. nagrody.

Kobieca strona Konta Jakie Chcę - strona promocji

 

Dodatkowe 300 zł – jak otrzymać?

Biorąc udział w tej promocji, jednocześnie możemy wziąć też udział w promocji równoległej, w której to możemy zyskać aż do 300 zł w ciągu 6 miesięcy. Jeśli bowiem zlecimy (w naszej bankowości BZWBK24 lub telefonicznie u konsultanta) dyspozycję przekazywania naszego wynagrodzenia (min. 1500 zł miesięcznie) na nasze nowe konto, to za każdy taki miesiąc otrzymamy 50 zł. Promocja ta działa przez 6 kolejnych miesięcy, więc razem dostaniemy maksymalnie 300 zł. Jeśli w jakimś miesiącu takowe wynagrodzenie nie wpłynie, 50 zł przepadnie, lecz w kolejnym mamy szansę na kolejne 50 zł.

Regulamin promocji „Kobieca Strona Konta Jakie Chcę – edycja II”: tutaj

Regulamin promocji “300 zł za wynagrodzenie”: tutaj

Więcej na temat samego Konta Jakie Chcę: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Mariusz Kanpik
Mariusz Kanpik
2 lat temu

Brzmi całkiem dobrze, myślę, że wiele osób skusi się na taką promocję 🙂

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x