Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Money Mania z Santanderem – czyli jak zgarnąć 200 zł zakładając Konto Jakie Chcę

Czy może akurat jakimś dziwnym trafem należysz do tych osób które z niewiadomego powodu nie posiadają od co najmniej roku konta osobistego w banku Santander Bank Polska SA.? Czy jednocześnie marzysz o tym aby twój portfel wzbogacił się o okrągłe 200 zł? Czy wreszcie wierzysz w to że można zarobić kasę na założeniu konta osobistego? Jeśli na wszystkie te 3 pytania odpowiedziałeś sobie twierdząco to zapraszam do zapoznania się z najnowszą – 21 odsłoną Money Manii, programu premiowego spółki Totalmoney.pl, w którym to aktualnie można zarobić 200 zł premii – zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska.

 

Money Mania 21 edycja Santander Bank

 

Ważne !

Money Mania – 21 edycja – jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich, posiadających dowód osobisty, które od co najmniej 20.11.2018 roku nie posiadają konta osobistego w Santander Banku.

 

Jeśli zatem chciałbyś wziąć udział w programie „Money Mania 21” i otrzymać nagrodę 200 zł to zastosuj się do poniższych punktów. Jak wszystko pójdzie dobrze, nagroda trafi na twoje konto najpóźniej na początku kwietnia 2020 roku.

  1. Zarejestruj się na stronie moneymania.pl w terminie do 20.12.2019 roku (jeśli tam jeszcze nigdy wcześniej nie rejestrowałeś się). Podając imię, nazwisko i adres email zakładasz swój profil. Podczas rejestracji wyraź zgody na przetwarzanie danych i inne które tam widnieją.
  2. Po rejestracji i po zalogowaniu do serwisu kliknij w link (“Wyślij wniosek w Money Manii”) służący do założenia konta bankowego. Przekieruje cię to już do strony banku, gdzie dopełnisz formalności związanych z założeniem konta.

W promocji tej założysz sobie Konto Jakie Chcę – darmowe konto w Santander Bank, wraz z kartą debetową która jest niezbędna w kolejnym etapie.

  1. Umowę o prowadzenie konta podpisz do dnia 10.01.2020 roku.
  2. Do 20.02.2020 roku wyraź zgodę na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Zrobisz to zarówno w placówce banku jak i przez internet w bankowości internetowej, gdy już będziesz mieć do niej dostęp. Chodzi o to aby bank mógł z tobą się komunikować przy użyciu m.in. poczty elektronicznej.

Zgodę na EKK można wyrazić samemu w Santander Internet, wchodząc w opcję „Ustawienia” a następnie „Forma otrzymywania korespondencji”.

  1. W terminie do 10.02.2020 roku wykonaj dwie czynności:
    • otrzymaj wpływ na konto w wysokości 1000 zł (np. przelew z innego banku lub od innej osoby) oraz
    • dokonaj 3 płatności kartą debetową (kwota każdej transakcji może być dowolna)
  2. Na koniec, a właściwie w terminie do 31.01.2020 roku, uzupełnij numer konta na stronie promocji moneymania.pl, po zalogowaniu na swój założony tam wcześniej profil.

I to wszystko. Teraz tylko utrzymuj swoje konto tak długo (przynajmniej tak długo) dopóki nie otrzymasz na to konto wspomnianej wyżej nagrody w wysokości 200 zł.


Money Mania – 21 edycja


Jak widać nie jest to aż całkiem prosta ta promocja. Najpierw musimy założyć profil w Money Manii, potem konto bankowe w Santander Banku, pamiętając zawsze o wyrażaniu wszelkich zgód na marketing. Tak wiem, nie jest to fajne, jednak zgody te w obecnych czasach nie są aż tak uciążliwe jak by się mogło wydawać. Banki co prawda posiadają zazwyczaj nasze zgody marketingowe, jednak ilość emaili i kontaktów od konsultantów wcale nie jest nadmiernie wysoka. Na spokojnie te zgody można przyklepnąć bez obawy o natarczywe nękanie w sprawach ofert bankowych, a przynajmniej do czasu otrzymania wspomnianej nagrody.

 

Konto Jakie Chcę za 0 zł

 

Na temat zakładanego konta – słów kilka

Konto Jakie Chcę w Santander Banku jest w sumie dość fajnym kontem.

Po pierwsze konto zawsze jest darmowe – niezależnie od tego czy używasz konta czy nie, czy otrzymujesz na to konto stały wpływ czy nie, zawsze ale to zawsze będzie bezpłatne.

Po drugie Karta Dopasowana – czyli karta debetowa które jest razem z tym kontem. Ona też może być całkowicie darmowa, jeśli tylko wykonasz tą kartą co najmniej 5 transakcji w miesiącu. Jak się nie uda to zapłacisz 5 zł – to też nie jest majątek jakiś. Alternatywnie można wybrać opłatę stałą za kartę debetową (3 zł) i nie martwić się o comiesięczne transakcje. Jednak wydaje się lepszym wyjściem jednak zapewnić co miesiąc te 5 transakcji, niż płacić co miesiąc kasę za możliwość używania karty.

Wypłata z bankomatu tą kartą nie zawsze jednak jest darmowa (patrz tabela poniżej), a szkoda. W lepszym położeniu tutaj są osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat, ci mają każdy bankomat bez opłat. Reszta musi szukać bankomatów tego banku lub wypłacać BLIK-iem, aby nie widzieć na swoim koncie kosztów od tego typu transakcji (od wypłat z obcych bankomatów).

Otrzymujesz tutaj dostęp do bankowości internetowej, gdzie będziesz mieć darmowe: przelewy w PLN, przelewy natychmiastowe, polecenia przelewów czy zlecenia stałe.

 

 

Dodatkowo w Santander Banku jest cały czas prowadzona akcja promocyjna, w której możesz liczyć na zwrot 1% od kosztów poniesionych za prąd, gaz, TV, internet i telefon (do 25 zł miesięcznie, do 300 zł rocznie). Dodatkowo zarobisz także na polecaniu konta innym. 80 zł dla ciebie i drugie tyle dla osoby polecanej! W ten sposób możesz zarobić nawet 800 zł gdy tylko uda się Tobie polecić takie konto 10 innym osobom.

Gdy natomiast jesteś w stanie dodatkowo jeszcze systematycznie oszczędzać, to bank ten przygotował również ofertę konta oszczędnościowego, gdzie twoje środki mogą być oprocentowane nawet na 1,5%. Posiadając Konto Jakie Chcę możesz w bankowości internetowej otworzyć dodatkowe konto systematyczne i zlecić stałe przekazywanie środków na to konto. Uzbierane tam kwoty będą podlegać podwyższonemu oprocentowaniu. Opcja idealna gdy twój obecny bank nie oferuje już tobie takich ofert oszczędnościowych.

Jeśli więc do tej pory jeszcze nie rejestrowałeś się w Money Manii, albo nawet masz tam już profil, a o nim zapomniałeś, to zapraszam do tej 21-szej edycji promocji z kontem od Santander Banku. Konto Jakie Chcę może przetestować przecież każdy, a kwotą 200 zł nie pogardzi przecież nikt.

 

Money Mania 21 edycja - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Money Mania 21”

Tabela opłat dla kont bankowych w Santander Bank Polska

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o