zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Mikołajkowa promocja z bankiem BNP Paribas – bon 100 zł do H&M i 250 zł w gotówce

Bank BNP Paribas wspólnie z AD Astra sp. z o.o. organizuje mikołajkową promocję. Tylko w ten weekend masz możliwość zdobycia dodatkowego prezentu w promocji bankowej. Poza gotówką w wysokości 250 zł otrzymasz bon do wykorzystania w sklepie H&M o wartości 100 zł. Nie zwlekaj więc bo promocja trwa bardzo krótko i ograniczona jest ilością wniosków promocyjnych – 500 sztuk.

 

BNP Paribas Mikołajki z bankiem

 

W promocji tej mogą wziąć udział osoby pełnoletnie które od 9 miesięcy nie posiadają konta bankowego w banku BNP Paribas

 

Chcąc załapać się do promocji „Mikołajki z bankiem” musisz zrobić to co poniżej:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej BNP Paribas w terminie do 8.12.2019 włącznie:

"Mikołajki z bankiem" - strona promocyjna

  1. Bezpośrednio po rejestracji należy złożyć wniosek o konto z kartą debetową. W promocji tej wnioskujesz o Konto Otwarte na Ciebie, a kartę debetową wybierasz spośród trzech dostępnych. Poniżej tabela porównująca wszystkie trzy karty:

 

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

 

  1. Brawo! Właśnie zdobyłeś pierwszą nagrodę – bon 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych H&M oraz przez internet na ich stronie https://www2.hm.com/pl_pl/index.html
  2. Kolejna – nagroda gotówkowa 250 zł – została podzielona na dwie mniejsze. Pierwsze 100 zł otrzymasz za wykonanie zadania w styczniu, a kolejne 150 zł za wykonanie zadania w lutym 2020 roku:
    1. w styczniu 2020 roku wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 250 zł
    2. w lutym 2020 roku zasil swoje nowe Konto Otwarte na Ciebie kwotą min. 1000 zł oraz wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolną kwotę)

 

Gratulacje!

Właśnie wykonałeś wszystkie zadania w promocji „Mikołajki z bankiem” i zdobyłeś bon H&M 100 zł oraz gotówkę w wysokości 250 zł.

 

Mikołajki z bankiem BNP Paribas

 

Jak nie płacić z konto i kartę w tej promocji

Konto Otwarte na Ciebie od banku BNP Paribas jest kontem darmowym – bez żadnych warunków. Czy z niego korzystasz czy nie, konto pozostaje bezpłatne. Chcąc nie płacić również za kartę debetową, musimy wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. Jest to karta która ma co prawda opłatę miesięczną 3 zł, jednak jeśli co miesiąc będziemy tą kartą wykonywać przynajmniej jedną transakcję, to opłata ta zostanie zniesiona. Transakcja może być na dowolną kwotę, ważne aby była wykonana tą kartą płatniczą.

 

Uwaga!

Gdy masz mniej niż 26 lat, nie musisz nawet wykonywać co miesiąc żadnej transakcji kartą – jest ona dla ciebie bezpłatna bez żadnych warunków.

 

Nie są też wymagane żadne stałe wpływy na konto, nie musimy zapewniać wpływu wynagrodzenia czy innego dochodu. To ile pieniędzy miesięcznie będziemy mieć na tym koncie – banku nie obchodzi. Konto zawsze będzie bezpłatne, nawet jak będzie z zerowym saldem na koniec miesiąca.

Wystarczy tylko spełnić wymagania tymczasowe – opisane wyżej, które są niezbędne do uzyskania nagród, potem można już używać tego konta w dowolny sposób (a nawet je zamknąć gdy nie spełni twoich oczekiwań).

Zapraszam więc osoby które od 9 miesięcy nie posiadają konta w banku BNP Paribas. Promocja ta trwa bardzo krótko, bo tylko do niedzieli włącznie. W tym czasie trzeba dokonać zgłoszenia i złożyć wniosek o konto przez internet. Link do strony promocyjnej dla osób chętnych jest poniżej:

"Mikołajki z bankiem" - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Mikołajki z bankiem”

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x