zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

mBank – załóż eKonto i zgarnij 600 zł na prostych zasadach

Kolejna edycja promocji mBanku która tym razem pozwala nam na zdobycie aż 600 zł. Proste warunki do spełnienia oraz brak wygórowanych zasad to zachęta do tego aby skorzystać z tej oferty. Dla kogo jest ona przeznaczona i co dokładnie musimy zrobić – tego dowiecie się w dalszej części tego artykułu.
 
 
mBank - lepiej z eKontem
 
 

Lepiej z eKontem – promocja do połowy wakacji

Tak, właśnie termin 31 lipca 2017 roku czyli dzień kiedy jesteśmy na półmetku okresu wakacyjnego, to również ostatni dzień kiedy można przystąpić do tej promocji o nazwie “Lepiej z eKontem”. Do tego dnia należy założyć konto w mBanku – i obojętnie czy będzie to eKonto z taryfą Standard czy eKonto z taryfą Plus.
 
 
Załóż eKonto w promocji tutaj
 
 
Oczywiście jak to w takich promocjach bywa – możemy wziąć w niej udział jeśli nie jesteśmy już klientami mBanku. Również możemy z niej skorzystać gdy byliśmy klientami mBanku – ale do dnia 01.01.2016 roku. Jeśli natomiast byliśmy po tej dacie to niestety ta promocja nas nie będzie obowiązywała.
 
 
 
eKonto w promocji
 
 

Warunki promocji bankowej

Musimy pamiętać aby zakładając takie konto, zamówić sobie przy tej okazji kartę debetową do tego konta. Jest to warunek konieczny aby brać udział w tej promocji. Nie musimy przy tym obawiać się żadnych opłat związanych z nabyciem tej karty debetowej ani z prowadzeniem rachunku bankowego – wszystko mamy bezpłatne aż do 31.09.2019 roku. Jest to bowiem data kiedy kończą się wszelkie zwolnienia związane z opłatami za kartę i konto.
 
Nie można również zakładać konta z drugą osobą – umowa musi być indywidualna.
 
Poza kartą musimy jeszcze mieć miesięczne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł. No i wiadomo – nie może to być przelew na nasze konto z innego naszego konta np. z innego banku. Może natomiast to być wpływ z wynagrodzenia, emerytury czy renty, itp.
 
 

Jak otrzymać 600 zł w promocji eKonta?

Jak to bywa we wszystkich tego typu promocjach – nie otrzymamy tego 600 zł od razu na konto. Kwota ta zostaje rozbita na 6 miesięcy i co miesiąc możemy otrzymać maksymalnie 100 zł. Pieniądze te będą nam przyznane w postaci 4% wartości transakcji kartą lub BLIKiem.
 
Wychodzi na to że aby otrzymać te 4% (czyli 100 zł) musimy wykonać łącznie w miesiącu takich transakcji na kwotę 2500 zł.
 
Poza tym w każdym miesiącu w którym chcemy otrzymać zwrot 4% transakcji kartą, musimy się zalogować przynajmniej raz do aplikacji mobilnej mBanku. Nic tam nie musimy robić w tej aplikacji – po prostu się zalogować.
 
Nie otrzymamy również pieniędzy gdy łączna wartość transakcji kartą w danym miesiącu będzie mniejsza niż 250 zł. Tak więc kto nie używa karty debetowej (czy kredytowej) lub używa sporadycznie – ta promocja nie za bardzo jest dla takiej osoby.
 
 
 
eKonto ze zwrotem 600 zł
 
 

eKonto – same zalety

Obecnie zakładając konto standard w mBanku w promocji możemy liczyć na same korzyści płynące z posiadania tego konta. Przez 2 lata bank gwarantuje nam poniższe profity w koncie:
 
  • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe w złotówkach
  • 0 zł – za kartę do konta
  • 0 zł – za transakcje BLIKiem
  • 0 zł – za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZWBK i Euronet
 
Wracając do promocji – jak widać z powyższego, warunki otrzymania pieniędzy w tej promocji nie są jakoś specjalnie wygórowane i większość z nas aby je otrzymać nie będzie miała z tym problemu. Przy dzisiejszych cenach produktów żywnościowych nie trzeba jakoś specjalnie się starać aby co miesiąc z karty debetowej zeszło nam 2500 zł. No wiadomo, wydatek taki będziemy mieli jedynie gdy taka też kwota nam wpływa co miesiąc na konto bankowe. W przeciwnym razie będziemy otrzymywali po prostu 4% od tego co wydamy i nie zawsze dostaniemy te 100 zł miesięcznie.
 
Zapraszamy zatem do tej promocji “Lepiej z eKontem” – na chwilę obecną jest to promocja konta osobistego z jedną z najwyższych kwot premii na rynku.
 
 
Załóż eKonto w promocji tutaj
 
 
0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x