zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

mBank – 110 zł za szybkie zasilenie rachunku

MBank przygotował ciekawą i atrakcyjną promocję dla nowych klientów. Od 04.09.2017 do 30.11.2017 każdy nowy klient który założy w tym czasie sobie konto bankowe eKonto Standard (z kartą do konta) i zasili je jednorazowo kwotą min. 500 zł w przeciągu 3 dni od podpisania umowy, otrzyma od banku premię w wysokości 110 zł.

Żadnych innych warunków spełniać nie trzeba. Żadnych płatności kartą i żadnego logowania się do żadnych aplikacji. Po prostu dostaniesz kasę tylko za to że szybko zasilisz swój nowy rachunek w mBanku.

 

mBank - 110 zl premii w promocji konta bankowego

 

  1. Załóż eKonto Standard z kartą debetową w terminie od 4 września do 30 listopada 2017 roku
  2. Zasil swoje nowe konto kwotą minimum 500 zł (jednorazowy wpływ na konto) w ciągu 3 dni kalendarzowych (licząc od dnia następującego po dniu podpisania umowy)
  3. Na Twoje konto wpłynie 110 zł (maksymalnie do dnia 31 grudnia 2017 roku)

 

Zapraszamy zatem wszystkich którzy jeszcze nie posiadają konta w mBanku do założenia go sobie, tym bardziej że razem z tą promocją obecnie jest inna o nazwie Lepiej z eKontem (opisana na tej stronie) w której do zgarnięcia jest dodatkowo 650 zł.

 

otwórz eKonto Standard w promocji

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
2 lat temu

Skorzystałam z tej promocji i kilka dni temu otrzymałam nagrodę 110 zł. Teraz mam pytanie, czy np. już teraz mogę zamknąć to konto? Niby nagrodę już otrzymałam, ale czytam, że promocja trwa do 31.12.2017r. i zastanawiam się, czy ta data zobowiązuje nie do utrzymanie aktywnego konta do tego czasu?

2
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x