zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

mBank – 100 zł za założenie eKonta i szybkie zasilenie rachunku

Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, tzn. od 1 stycznia 2016 nie masz tam konta bankowego, to jest teraz świetna okazja na zarobienie 100 zł. Wystarczy że założysz konto osobiste, przelejesz na to konto szybko 500 zł i wykonasz kilka transakcji kartą, a stówka znajdzie się na twoim koncie. Jakie są dokładne wymogi tej promocji – już tłumaczę.

 

mbank - premia 100 zł za konto bankowe

 

100 zł dla aktywnych

Nie tak dawno jeszcze, bo w listopadzie zeszłego roku mieliśmy promocję, gdzie na podobnych zasadach można było zdobyć 110 zł. Tym razem jednak nie dość że jest o 10 zł mniej premii to jeszcze warunki tej promocji są nieco bardziej wymagające. Ale cóż, nie patrzmy na to co było, spójrzmy na to co jest, a jakby nie patrzeć jest 100 zł które można otrzymać w bardzo prosty sposób. Wystarczy że wykonamy 3 poniższe działania:

 1. Zakładamy konto bankowe w mBanku – eKonto Standard – wraz z kartą debetową do niego w okresie od 15.02.2018 do 30.04.2018 roku.

 

Musisz wiedzieć że najprostszy i najszybszy sposób na założenie eKonta Standard w mBanku to wniosek składany przez internet – jest prosty i nie zajmuje więcej niż 5 minut. Więcej na temat tego kona znajdziesz na naszej stronie: tutaj.

 

mBank - załóż eKonto Standard

 

 1. W ciągu 3 dni kalendarzowych od podpisania umowy musimy zasilić swój rachunek jednorazowo kwotą minimum 500 zł.

 

Bank nie określił z jakiego rachunku musi taki przelew pochodzić. Jeśli więc masz konto w innym banku to przelew z takiego konta również będzie brany pod uwagę.

Czasu na taki przelew masz 3 dni kalendarzowe licząc od następnego dnia po podpisaniu umowy. Jeśli zatem podpiszesz umowę 20 lutego to zasilenie musi nastąpić do 23 lutego włącznie.

 

 1. Wykonaj 5 transakcji do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy.

 

Jeśli zatem umowę podpisujesz w lutym to masz czas do końca marca na wykonanie tych pięciu transakcji. Pod pojęciem „transakcja” bank ma na myśli:

 • płatność kartą
 • przelew wychodzący
 • płatność mTransferem
 • płatność BLIK-iem
 • wypłata z bankomatu kartą
 • wypłata z bankomatu BLIK-iem
 • wypłata gotówki w oddziale mBanku
 • wpłata gotówki w oddziale mBanku

Jak widać możliwości są duże więc wykonanie tych pięciu transakcji nie powinno nikomu sprawić problemu.

 

Promocja ta nie jest skomplikowana, jednak jeśli mieliśmy konto osobiste w mBanku po 1.01.2016 roku to niestety nie załapiemy się na nią – bank nie wypłaci nam premii.

Każda inna osoba która wykona te 3 punkty otrzyma 100 zł, które bank z kolei wypłaci na założone konto bankowe w terminie do 30 czerwca 2018 roku.

 

eKonto Standard – czy warto zakładać?

Konto osobiste w mBanku od lat cieszy się dużą popularnością. Jest to jedno z pierwszych kont bankowych które z założenia miało być darmowe. Po latach modyfikacji opłat i taryf w mBanku, eKonto Standard nadal zyskuje dużą popularność. Dziwić się nie można, gdyż jak pokazuje poniższa tabela wystarczy 5 transakcji kartą w miesiącu aby mieć za darmo to co najważniejsze.

 

eKonto Standard – najważniejsze opłaty

 

Jeśli zatem nie masz jeszcze konta w tym banku a chciałbyś/łabyś zarobić sobie przy okazji stówkę, jest to idealny moment na założenie sobie tam konta bankowego.

 

mBank - załóż eKonto Standard

 

Regulamin tej promocji znajdziesz tutaj.

 

Promocja kończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Karol bankowy
Karol bankowy
2 lat temu

Zdecydowanie jedno z lepszych kont do polecenia. Mam konto w mBanku jak dobrze pamiętam od kilkunastu lat i nie mógłbym powiedzieć złego słowa na ten bank. Chyba najtańsza propozycja wśród krajowych konto osobistych.

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x