zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

“Mam Inteligo” powraca! 100 zł za polecenie Konta Inteligo i drugie 100 zł dla osoby poleconej

Po dłuższej przerwie powróciła promocja konta bankowego w PKO BP – konta Inteligo. Podobnie jak poprzednio, tak i teraz mamy możliwość zarobienia sobie gotówki. 100 zł dla Ciebie gdy polecisz to konto innej osobie, a dla niej drugie tyle gdy spełni ona proste warunki tej promocji. Jeśli więc masz możliwość polecania konta bankowego innym to zapraszam do XV edycji programu „Mam Inteligo”.

Mam Inteligo - 15 edycja programu

 

Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w tej promocji jest posiadanie konta bankowego Inteligo. Nie ma wymogu posiadania karty debetowej, wystarczy samo konto.

Jeśli takie konto już masz, to należy jeszcze zarejestrować się na stronie tej promocji pod adresem: https://maminteligo.pl. Podając podstawowe dane i akceptując wymagane zgody w formularzu, możemy już zachęcać innych do zakładania konta Inteligo z naszego polecenia.

 

Formularz rejestracji do programu Mam Inteligo

Mam Inteligo formularz rejestracyjny

 

Jeśli natomiast konta Inteligo nie posiadasz a chcesz wziąć udział w tej promocji, to też nic straconego. Wystarczy że je sobie założysz. Może to i nawet lepiej że konta nie masz, gdyż na ciebie w takim wypadku również czeka nagroda: 100 zł.

Warunek jest tylko jeden – nie możesz być posiadaczem konta Inteligo od 3 lat. W przeciwnym wypadku po prostu nie załapiesz się na nagrodę 100 zł ale nadal będziesz mógł zarabiać na polecaniu tego konta innym.

 

Mam Inteligo logo

 

Jak zarobić na tej promocji gdy jeszcze nie mam konta Inteligo?

W przypadku gdy takiego konta nie posiadasz i nie miałeś go założone w ostatnich 3 latach, to zakładając je teraz (do 30.04.2019 roku) i wykonując poniższe warunki, otrzymasz 100 zł:

 1. Zarejestruj się na stronie promocyjnej https://maminteligo.pl (jeśli jeszcze nie masz tam konta założone). Jeśli jesteś tam zarejestrowany to po prostu się zaloguj.
 2. Przejdź na zakładkę „Konto Inteligo” i załóż tam sobie konto klikając w „Otwórz konto”.
 3. Uzupełnij formularz o otwarcie konta, a w polu „Kod promocyjny” wpisz kod osoby polecającej. Jeśli takiej nie znasz to wprowadzając w poniższym formularzu swój email, otrzymasz zwrotnie na niego kod promocyjny ode mnie. Dzięki temu to ja będę dla Ciebie osobą polecającą i dasz zarobić również mi na tej promocji. Jako że kodem promocyjnym jest numer telefonu osoby polecającej, nie chcę podawać tego numeru osobom nie zainteresowanym i nie podaję tego numeru publicznie tutaj w tym artykule. 

  Formularz do otrzymania Kodu Promocyjnego do otwarcia Konta Inteligo w promocji “Mam Inteligo”

   Poniżej podaj swój adres email i naciśnij przycisk "Wyślij"

    

  • Mając już założone konto i podpisaną umowę z bankiem (umowa przyjdzie kurierem na twój adres) musisz w ciągu 30 dni od podpisania umowy o prowadzenie konta Inteligo jeszcze wykonać dwa zadania:
   • transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł (nie zaliczają się transakcje internetowe) oraz
   • transakcje za pomocą aplikacji IKO z wykorzystaniem BLIK-a na kwotę min. 40 zł
  • (opcjonalnie) Jeśli zaś w promocji tej założysz sobie Konto Inteligo ale firmowe (bo też takie można) to warunki do spełnienia są nieco inne. W ciągu 40 dni od podpisania umowy o konto musisz:
   • wykonać transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł (nie zliczają się transakcje przez internet) oraz
   • wykonać minimum jeden przelew do ZUS ze swojego konta

  Wykonując powyższe otrzymasz w nagrodę od banku 100 zł. Drugie 100 zł otrzyma osoba polecająca której kod został podany przez ciebie podczas zakładania konta osobistego.

   

  Pamiętaj !

  Zarówno podczas rejestracji na stronie https://maminteligo.pl jak i podczas zakładania konta osobistego Inteligo, podaj ten sam numer swojego telefonu.

   

  Jak zarabiać gdy posiadam już Konto Inteligo ?

  Tutaj sprawa jest prosta. Wystarczy że będziesz polecać zakładanie Konta Inteligo innym osobom, a te z kolei podczas zakładania sobie konta w formularzu w polu „Kod promocyjny” wprowadzą twój kod promocyjny – twój numer telefonu, który podałeś podczas zakładania konta bankowego.

  Ważne jest tylko abyś wcześniej zarejestrował się na stronie promocyjnej https://maminteligo.pl. Bez tego nie uda ci się zarobić na tej promocji.

  Również osoba której polecisz konto musi się tam zarejestrować. Następnie osoba ta zakłada sobie Konto Inteligo z poziomu tej strony promocyjnej (patrz opis wyżej) lub korzystając z poniższego linka:

  Inteligo - formularz promocyjny

   

  Wypełniając formularz w polu „Kod promocyjny” osoba ta musi podać twój numer telefonu w formacie 9 znakowym. Następnie po założeniu konta osoba ta musi jeszcze wykonać to co opisywałem wyżej, czyli:

  1. Jeśli założy ona konto osobiste Inteligo, to w ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto musi ona:
   • wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł (nie zaliczają się transakcje internetowe) oraz
   • wykonać transakcje za pomocą aplikacji IKO z wykorzystaniem BLIK-a na kwotę min. 40 zł
  2. Jeśli założy ona sobie konto firmowe, to w ciągu 40 dni od podpisania umowy musi:
   • wykonać transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł (nie zliczają się transakcje przez internet) oraz
   • wykonać minimum jeden przelew do ZUS ze swojego konta

  I dzięki temu zarówno Ty, jako osoba polecająca, jak i osoba której konto poleciłeś, otrzymacie każdy w nagrodę 100 zł. Nagroda ta znajdzie się na waszych kontach bankowych Inteligo w terminie 44 dni od momentu sprawdzenia przez bank zasadności przyznania nagrody.

  Inteligo Kod promocyjny

   

  Nagrody dodatkowe dla najlepszych

  W promocji tej bank PKO BP ma jeszcze tzw. nagrody dodatkowe. Otrzymają je 3 osoby z największą liczbą poleconych kont.

   

  Ważne

  Liczbę poleconych kont możesz sprawdzić logując się do serwisu https://maminteligo.pl

  Dla tych osób bank przewidział nagrody 300 zł, 600 zł lub 1000 zł. Wysokość nagrody jest uzależniona od tego, ile kont zostało otwartych z polecenia. I tak:

  • jeśli zwycięzca polecił od 5 do 10 kont – to otrzyma nagrodę 300 zł
  • jeśli zwycięzca polecił od 11 do 20 kont – to otrzyma nagrodę 600 zł
  • jeśli zwycięzca polecił powyżej 20 kont – to otrzyma nagrodę 1000 zł

  Jako że promocja ta podzielona jest na 3 etapy:

  • 1 etap od 04.02.2019 do 28.02.2019
  • 2 etap od 01.03.2019 do 31.03.2019
  • 3 etap od 01.04.2019 do 30.04.2019

  …to w każdym etapie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, a wysokość nagrody jest uzależniona właśnie od ilości skutecznie poleconych kont bankowych przez tego zwycięzcę.

  Jeśli więc zainteresował cię temat zarabiania kasy na polecaniu kont, bądź też sam chcesz zarobić sobie stówkę a nie wiesz jeszcze czy znajdziesz jakąś poleconą osobę czy nie, to zapraszam do założenia sobie już teraz konta Inteligo. Zarejestruj się na stronie promocyjnej, załóż konto i spełnij warunki opisane wyżej, a 100 zł wpadnie na Twoje konto.

  No dobrze, ale czy są jakieś opłaty związane z kontem?

  No właśnie, namawiam tak na założenie konta, a tymczasem nie opisałem nic na temat tego czy należy się spodziewać jakiś niespodzianek związanych z opłatami przy okazji zakładania tego konta w promocji. Już wyjaśniam.

  Konto Inteligo w PKO BP na szczęście jest kontem darmowym. Co prawda otrzymujesz tutaj kartę debetową której miesięczna opłata wynosi 4 zł, jednak jeśli tylko co miesiąc będziesz wykonywać tą kartą transakcje na kwotę min. 100 zł (łącznie) to opłata ta zostanie zniesiona.

  Wypłata gotówki z bankomatów PKO BP lub Santander Bank Polska są tutaj również bezpłatne. Gdybyśmy jednak takiego bankomatu nie mieli w pobliżu, to musimy się liczyć z opłatą 5 zł za każdą taką operację wypłaty z innego bankomatu w Polsce.

  Pozostałe sprawy, takie jak przelewy internetowe, zlecenia stałe a nawet przelewy BLIK na telefon są bezpłatne.

   

  Tabela najważniejszych opłat dla konta Inteligo

  Konto Inteligo
  Rodzaj czynności Opłata
  opłata za prowadzenie konta 0 zł
  przelewy przez internet 0 zł
  miesięczna opłata za kartę debetową transakcje kartą na łączną kwotę min. 100 zł 0 zł
  transakcje kartą na łączną kwotę =< 100 zł 4 zł
  wypłata z bankomatów w Polsce banku PKO BP i Santander Bank Polska 0 zł
  pozostałych bankomatów 5 zł
  posiadając usługę "Bankomaty bez granic" 0 zł
  wypłata z bankomatów za granicą posiadając usługę "Bankomaty bez granic" 0 zł
  nie posiadając usługi "Bankomaty bez granic" 3% min. 10 zł
  zlecenia stałe 0 zł

   

  Warto tutaj wspomnieć o aplikacji IKO do jakiej daje nam tutaj dostęp bank PKO BP. Jest to jedna z najbardziej przyjaznych aplikacji mobilnych jakie zostały stworzone na smartfony w Polsce. Intuicja i łatwość obsługi to główne cechy tej aplikacji. Warto choćby dla samego wypróbowania IKO, założyć sobie konto Inteligo w tej promocji.

   

  Inteligo - formularz promocyjny

   

  Regulamin programu „Mam Inteligo”: tutaj

  Zasady XV edycji programu „Mam Inteligo”: tutaj

  Tabela opłat dla Konta Inteligo: tutaj

   

   

  Promocja ta skończy się za:

   

  • 2
   Udostępnienia
  guest
  0 komentarzy
  Informacje zwrotne
  Zobacz wszystkie komentarze
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj...x
  ()
  x