zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

“Majowa premia” od banku BNP Paribas czyli jak otrzymać 200 zł zakładając konto osobiste

Bank BNP Paribas oraz spółka AD Astra Sp. z o.o. organizują nową promocję z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie. Na uczestników czeka bardzo fajna nagroda – 200 zł w gotówce. Wystarczy tylko spełnić proste warunki w ciągu 2 miesięcy, a „Majowa premia” wkrótce zasili Twój rachunek bankowy. Warto nieco się pospieszyć, bo promocją tą objętych zostanie tylko pierwszych 3000 szczęśliwców.

 

Majowa premia 200 zł bank BNP Paribas

 

Promocja „Majowa premia” skierowana jest do osób które nie posiadają żadnego konta osobistego w BNP Paribas i nie miały też takiego w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Warunek dodatkowy to ukończone 18 lat.

 

Aby wziąć udział w tej promocji należy wykonać określone niżej zadania:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - "Majowa Premia" - strona promocyjna

Po rejestracji należy przejść na stronę banku BNP Paribas (do tego celu otrzymasz link na email lub zrobisz to naciskając „Otwórz konto” bezpośrednio po rejestracji) i założyć konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie. Mamy na to czas do 17.05.2020 roku.

  1. Podpisać umowę o prowadzenie konta – najpóźniej do 5.06.2020 roku.
  2. Mając już konto, zainstaluj aplikację mobilną banku i aktywuj kartę debetową, którą otrzymasz razem z kontem.
  3. W kolejnych dwóch miesiącach wykonaj zadania:
    • w miesiącu czerwiec 2020 – wykonaj 4 transakcje płatnicze kartą oraz zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł (np. przelewem z innego banku, w tym również ze swojego innego konta obcego banku)
    • w miesiącu lipiec 2020 – wykonaj 4 transakcje płatnicze BLIK-iem (czyli przy użyciu aplikacji mobilnej i smartfona) oraz również zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł

Jak wykonasz wszystkie zadania, to otrzymasz w nagrodę łącznie 200 zł, z czego 100 zł za spełnienie warunku w czerwcu, a drugie 100 zł za zadanie lipcowe.

Jak widać wymagania tej promocji wcale nie są skomplikowane i trudne do spełnienia. Organizator nie wymaga wydawania określonych kwot w tych transakcjach, co jest dużym plusem. Wystarczy więc najmniejszy zakup przy użyciu karty czy BLIK-a, aby został on zaliczony do zadań w określonych miesiącach. Prostota i krótki okres na spełnienie warunków promocyjnych – to główna zaleta „Majowej premii”.

 

BNP Paribas Konto z kartą

 

Opłaty związane z kontem i tą akcją

Zakładając Konto Otwarte na Ciebie na całe szczęście nie musimy obawiać się żadnych opłat związanych zarówno z samym kontem bankowym, jak i z samą kartą debetową. Mamy co prawda możliwość wyboru karty podczas zakładania konta, jednak chcąc uniknąć całkowicie opłat, musimy wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy że co miesiąc będziemy pilnowali tego, aby tą kartą wykonać przynajmniej jedną transakcję płatniczą, a opłata 3 zł zostanie obniżona do 0 zł! Pięknie – prawda?

 

Ale…

Jeśli nie masz ukończone jeszcze 26 lat, to nie musisz wykonywać nawet tej jednej transakcji co miesiąc. Konto i karta dla Ciebie są bezpłatne bezwarunkowo!

 

Całe zestawienie kart debetowych dostępnych w tym banku przedstawiam tutaj:

 

 

Zapraszam więc osoby, które nie posiadają jeszcze konta w banku BNP Paribas. Rejestrujcie się na stronie promocyjnej, zakładajcie konto i wykonujcie zadania opisane wyżej, a majowa nagroda – 200 zł – znajdzie się na waszym koncie zupełnie za free, gwarantuję.

BNP Paribas - "Majowa Premia" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Majowa premia”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x