zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

„Lubię to polecam” – wybierz nagrodę sam oraz 100 zł w promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360” od Banku Millennium

Tak, wiem, Bank Millennium ma obecnie promocję z wyższą nagroda gotówkową, gdzie jeszcze można załapać się na całe 200 zł (do 22.06.2020), jednak chciałbym przedstawić tutaj alternatywę dla wszystkich, którzy wolą jednak sami decydować o wyborze nagrody. W promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360” otrzymasz od banku 100 zł, a wpisując kod polecenia podczas składania wniosku będziesz mieć możliwość wyboru nagrody dodatkowej z programu „Lubię to polecam”. Dzięki temu dopasujesz nagrodę do własnych potrzeb, a dodatkowo w gratisie – niezależnie od powyższych nagród – bank daje Tobie jeszcze 20 zł na konto w goodie.pl. Czy taka oto oferta jest dla Ciebie interesująca?

 

100 zł w programie poleceń Banku Millennium

 

Promocje kont bankowych Banku Millennium przeznaczone są dla osób które mają ukończone 18 lat, nie posiadają tam konta bankowego oraz nigdy wcześniej nie korzystały z promocji bankowej związanej z kontem osobistym tego banku.

 

Zakładając teraz Konto 360° lub Konto 360° Student masz możliwość uczestniczenia jednocześnie w dwóch promocjach. Poniżej przedstawiam skrócone informacje na temat obu tych promocji.

 

Promocja „Zyskaj więcej z Kontem 360”

Pierwsza z nich to promocja o nazwie „Zyskaj więcej z Kontem 360”. Dzięki niej spełniając proste warunki przez dwa kolejne miesiące, możesz otrzymać 100 zł w gotówce na swoje konto. Nie jest ona skomplikowana i nie wymaga robienia niczego, czego byśmy nie robili aby utrzymać nasze konto bez opłat. Aby z niej skorzystać należy:

 1. Złożyć wniosek o Konto 360° lub o Konto 360° Student (gdy masz mniej niż 26 lat) w terminie do 3.07.2020 roku korzystając ze strony promocyjnej:

"Zyskaj więcej z Kontem 360" - strona promocyjna Banku Millennium

 1. Podpisać umowę o prowadzenie konta w tym samym terminie.
 2. Do 31.08.2020 zainstalować i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 3. W każdym z miesięcy: lipiec i sierpień 2020:
  • dokonać zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł oraz
  • wykonać min. 1 transakcję kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę

 

Takie zasilenie konta oraz jedna transakcja kartą to jest też warunek, aby utrzymać takie konto oraz kartę bez opłat w każdym miesiącu. Jest to więc duża zaleta, jeśli chodzi o zapamiętanie tego, co trzeba wykonywać w celu posiadania darmowego konta, a co w celu otrzymania premii w samej promocji.

 

Bank Millennium Konto 360 nowoczesne wygodne bankowanie

 

„Lubię to polecam” – 6 edycja promocji

Druga akcja promocyjna to program „Lubię to polecam”. Wystarczy, ze podczas zakładania konta wpiszesz w specjalnym polu „kod polecenia”. Jest to kod osoby która przystąpiła już do tego programu i otrzymała go od banku. Taki kod oczywiście zobaczysz w dalszej części artykułu, a uprawnia on do wyboru nagrody dodatkowej, jednej z pięciu dostępnych, którą wybierzesz gdy spełnisz odpowiedni warunek dodatkowy. Tym warunkiem jest:

W ciągu 30 dni od założenia konta dokonaj transakcji płatniczych (w sklepie, przez internet lub BLIK-iem) na łączną kwotę min. 360 zł

Wykonując powyższe otrzymasz prawo do wyboru jednej z nagród:

 • 4 bilety do kina Helios lub Multikina (ważność nagrody min. 60 dni)
 • ekarta prezentowa o wartości 80 zł na zakupy na stronie empik.com (ważność nagrody min. 60 dni)
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wydania na stronie zalando.pl (ważność nagrody – bezterminowo)
 • karta podarunkowa Goodie o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji Goodie (kartę w ciągu 60 dni należy wymienić na kartę podarunkową do wybranego sklepu dostępnego na Goodie, a następnie wykorzystać w ciągu 12 miesięcy)
 • możliwość ulokowania środków przez okres 3 miesięcy na lokacie na 2,5% w Banku Millennium (kwota lokaty od 500 zł do 15000 zł)

Składając wniosek o Konto 360° lub o Konto 360° Student podaj w formularzu w odpowiednim polu kod polecenia:

Kod polecenia "Lubię to polecam": 24997258

Dzięki temu, zarówno ty, jak i osoba polecająca (w tym przypadku jest to mój kod polecenia) otrzymają prawo do wyboru nagrody, gdy tylko spełnisz (jako osoba polecona) wspomniany wyżej warunek (wydanie 360 zł w ciągu 30 dni).

Aby było ciekawiej, przystępując do programu „Lubię to polecam” ty również otrzymasz taki swój kod polecenia i dzięki niemu również masz możliwość polecenia dalej konta znajomym, przekazując im ten kod. Tym samym masz możliwość również otrzymywania wspomnianych nagród w tej promocji, jeśli twój znajomy, czy osoba polecona wykona to samo zadanie w terminie 30 dni (wyda kartą lub BLIK-iem kwotę 360 zł). W ten sposób polecając kilku osobom, można otrzymać kilka takich nagród.

Liczba osób polecających w programie „Lubię to polecam” może być nieograniczona!

 

20 zł na goodie.pl – taki dodatek gratis

Jakby tego było mało, poza dwiema powyższymi promocjami jest jeszcze coś – nagroda dodatkowa do goodie.pl. Przystępując do promocji i zakładając Konto 360° otrzymasz dodatkowy kod o wartości 20 zł. Dopiszesz tę kwotę do swojego konta Goodie (jeśli konta tam nie masz to warto je założyć). Po uzbieraniu łącznej kwoty 21 zł można będzie tę kwotę po prostu wypłacić.

Goodie to serwis, dzięki któremu zarabiamy prowizję od zakupu w sklepach, które znajdują się na liście sklepów objętych programem. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://goodie.pl i za jej pośrednictwem robić zakupy w sklepach internetowych. Dzięki temu od kilku do kilkunastu procent wydanej kwoty wraca z powrotem na twoje konto Goodie, a tą z kolei można wypłacić na swoje konto bankowe po osiągnięciu pewnego minimum wypłatowego. Jeśli więc robisz zakupy w takich serwisach jak: Allegro, Aliexpress, Decathlon, Groupon, Lidl i wiele, wiele innych, to warto mieć tam konto na Goodie i z poziomu tego konta dopiero robić zakupy. Daje to możliwość uzbierania dodatkowej kwoty, zupełnie za free, przy okazji zwykłych zakupów internetowych.

 

Goodie logo

 

Konto 360° czy Konto 360° Student

W zależności od tego, w jakim jesteś wieku, wybierasz konto dopasowane do siebie. Osoby które są w przedziale wiekowym 18-25 lat, mogą założyć sobie konto Student, które ma jedną dodatkową zaletę: nie trzeba mieć stałych comiesięcznych określonych wpływów aby mieć konto za darmo. Poza tym różnicy w samym prowadzeniu konta specjalnie nie ma.

Szczegóły na temat opłat związanych z Kontem 360° przedstawiam w poniższej tabeli:

 

 

Jeśli więc nie masz jeszcze konta w Banku Millennium i jednocześnie masz już ukończone 18 lat, to zapraszam do „promocyjnej okazji” jaka teraz odbywa się w tym banku. Dwie promocje na raz i do tego jeszcze 20 zł na Goodie extra – takie rzeczy tylko do 3 lipca 2020. Zakładaj więc konto i nie zapomnij przy tym o kodzie polecenia: 24997258.

 

"Zyskaj więcej z Kontem 360" - strona promocyjna Banku Millennium

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360”

Regulamin promocji „Lubię to polecam – edycja 6”

Tabela opłat dla kont w Banu Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

5 2 głosy
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x