zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Lekka premia na prostych warunkach czyli 100 zł w jeden miesiąc z bankiem BNP Paribas

Bank BNP Paribas przygotował ofertę promocyjną jakiej jeszcze nie było. „Lekka premia” to z jednej strony bardzo niska nagroda – bo zaledwie 100 zł – jak na tego typu promocje bankowe, z drugiej jednak nagroda ta wpada na konto już po zaledwie jednym miesiącu posiadania konta! Warto czy nie warto (brać udziału w tej promocji) – o tym przekonasz się gdy przeczytasz ten artykuł informujący o najnowszej akcji promocyjnej związanej z Kontem Otwartym na Ciebie.

 

Promocja Lekka premia w banku BNP Paribas

 

„Lekka premia” to promocja dla osób pełnoletnich, które od co najmniej 12 miesięcy nie posiadają żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas. Promocją objętych jest 1000 wniosków promocyjnych.

 

Jeśli 100 zł za założenie konta bankowego to dla Ciebie okazyjna oferta i chciałbyś taką gotówkę mieć na swoim koncie, to zapraszam do wykonania poniższych 4 punktów. Są one gwarancją do otrzymania tej właśnie nagrody od organizatora tej promocji – czyli od firmy Ad Astra sp. z o.o. Firma ta nie jedną taką promocję z bankiem BNP Paribas już przeprowadzała wcześniej, więc o wypłatę nagrody nie trzeba się martwić.

  1. Zarejestruj się na stronie promocyjnej w terminie do 10.05.2020 wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy:

BNP Paribas - "Lekka premia" - strona promocyjna

  1. Tuż po rejestracji pokaże się przycisk „Otwórz Konto”, gdzie należy kliknąć. To przekieruje cię już do strony banku BNP Paribas, gdzie założyć należy bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie. Zakładając konto musisz dobrać do niego też kartę debetową.

 

Ale pamiętaj!

Tylko jednak karta debetowa w banku BNP Paribas może być darmowa. Jest to Karta Otwarta na Dzisiaj. Wystarczy raz w miesiącu zapłacić tą kartą za zakupy, aby pozbyć się opłaty – 3 zł. Pozostałe karty mają opłatę stałą. Więcej informacji na ich temat masz w tabeli poniżej.

 

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

 

  1. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy o prowadzenie konta. Na to mamy więcej czasu, bo do 29.05.2020 roku. W tym też czasie należy aktywować swoją kartę debetową.
  2. Następnie w maju 2020 roku wykonaj zadanie:
    • zasil swoje konto kwotą min. 500 zł oraz
    • dokonaj 4 transakcji płatniczych przy użyciu BLIK-a

Jak wykonasz te powyższe 4 punkty w wyznaczonym czasie – otrzymasz w nagrodę 100 zł. Pieniądze te trafią na konto najpóźniej do końca czerwca 2020 roku.

 

Lekka premia w BNP Paribas

 

Jak widać promocja te nie jest skomplikowana, powiedziałbym nawet że jest bardzo, ale to bardzo prosta. Założenie darmowego konta bankowego i wykonanie prostego zadania w zaledwie jednym miesiącu kalendarzowym to z pewnością nie są wygórowane zasady. Nigdy przedtem takich łatwych zasad nie było wśród promocji które opisywałem. Myślę, że jak ktoś szuka promocji które nie trwają miesiącami, to jest teraz właśnie idealna okazja do wypróbowania konta osobistego w banku BNP Paribas.

 

BNP Paribas - "Lekka premia" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Lekka premia”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x