zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Łatwe 100 zł za założenie Konta Przekorzystnego i drugie tyle za polecenie go innym

Bank PEKAO S.A. ma obecnie promocję, w której za założenie konta można otrzymać 100 zł w gotówce. Dodatkowo na start klient otrzymuje możliwość oszczędzenia na koncie oszczędnościowym swoich środków, przy oprocentowaniu 2% w skali roku (przez pierwsze 4 miesiące), a jak zaprosisz znajomych do założenia konta, to możesz zyskać jeszcze dużo więcej – bo nawet 1500 zł! Jeśli więc nie masz konta osobistego w banku PEKAO S.A. to ta promocja może cię zainteresować.

 

Konto Przekorzystne na selfie

 

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II” skierowana jest do osób pełnoletnich, które od co najmniej początku 2019 roku nie posiadają żadnego konta w banku PEKAO S.A.

Promocja tutaj opisywana polega na założeniu sobie konta osobistego – Konta Przekorzystnego w banku PEKAO S.A. Do konta należy wybrać też kartę debetową oraz – po założeniu konta (lub przed) – zainstalować aplikację mobilną banku PeoPay. Dokładne kroki, jakie trzeba wykonać aby otrzymać 100 zł, opisuję w poniższych punktach:

  1. W terminie do 30.09.2020 roku należy przystąpić do promocji, w tym złożyć wniosek o konto i podpisać umowę z bankiem o jego prowadzenie.
  2. Do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta oraz w każdym z 3 kolejnych miesięcy, należy:
    1. dokonać zasilenia rachunku kwotą min. 500 zł (może to być przelew z innego swojego konta w innym banku, lub z konta innej osoby, wpływ wynagrodzenia lub innego świadczenia)
    2. wykonać co najmniej jedną transakcję kartą debetową lub przy użyciu aplikacji PeoPay (płatność smartfonem) na dowolną kwotę

Łącznie więc, aby otrzymać te 100 zł, musimy wykonać powyższe zadanie aż (albo tylko) cztery razy. Nagroda zostanie przekazana na nasze konto najpóźniej do końca lutego 2021 roku. Otrzymasz ją jednak wcześniej, jeśli zadanie też wykonasz wcześniej. Proste? – chyba tak.

 

Konto Przekorzystne selfie

 

Dodatkowe bonusy z Kontem Przekorzystnym

Klienci, którzy założą sobie takie konto, na początku będą mogli skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Środki tam zgromadzone będą oprocentowane na 2% w skali roku, przez kolejne 4 miesiące (do kwoty 20000 zł). Może to nie jest jakieś kosmiczne oprocentowanie, jednak patrząc na obecne oferty innych banków oraz na wszechobecne obniżki w tym względzie, 2% wydaje się być dobrą ofertą.

Dodatkową zachętą posiadania Konta Przekorzystnego, jest możliwość zapisania się do programu poleceń. Tutaj za każde polecenie konta innej osobie, otrzymasz w nagrodę aż 100 zł, a osób takich zaproszonych można mieć nawet 15. Łatwo więc przekalkulować, że w tej promocji z polecaniem konta można sobie dorobić nawet 1500 zł! Więcej na ten temat znajdziesz na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/mgm/.

 

PEKAO program poleceń

 

Konto Przekorzystne w banku PEKAO S.A. to wyjątkowo dobra oferta. Za spełnienie warunku: comiesięczny wpływ 500 zł oraz 1 płatność kartą, otrzymujesz darmowe konto, darmową kartę debetową oraz możliwość wypłacania sobie dowolnej kwoty z dowolnego bankomatu na całym świecie – bez żadnych opłat ze strony banku. Osoby poniżej 26 roku życia mają jeszcze lepiej, bo nie muszą spełniać żadnych warunków, aby korzystać z konta i mieć wszystko za free.

 

 

Co więcej, za granicą każda płatność kartą przeliczana jest po bardzo korzystnym kursie MasterCard, co dodatkowo powoduje, że nie opłaca nam się zakładać żadnych dodatkowych kont walutowych, gdy wyjeżdżamy poza teren kraju. Wyjmujesz po prostu kartę, płacisz rachunek np. w walucie EUR, a system sam przelicza sobie płatność na złotówki, po kursie który często jest niższy niż kursy bankowe czy kantorowe. Po prostu rewelacja, gdy jesteś za granicą – wiem to z własnego doświadczenia!

Atutem też jest tutaj aplikacja mobilna, która jest bardzo intuicyjna, oraz możliwość podpięcia sobie karty debetowej pod zegarek z możliwością płacenia, np. Garmin, i płacenie nim zamiast plastikiem, co jeszcze dodatkowo uprzyjemnia cały pobyt na wakacjach.

Zapraszam więc do tej promocji, jest ona bardzo prosta jeśli chodzi o spełnienie warunków. A mając już Konto Przekorzystne z pewnością przekonasz się, że warto je mieć jako swoje konto podstawowe.

 

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

 

Przydane dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II”

Tabela opłat dla kont osobistych w PEKAO S.A.

Polecam Przekorzystnie – III edycja programu

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x