zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Łatwa „Premia na zimę” 250 zł z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie

Firma Ad Astra sp. z o.o. wspólnie z BNP Paribas przygotowały niezwykle prostą i krótko trwającą promocję bankową. Zakładasz konto osobiste i bez wydawania żadnej kasy w 2 miesiące możesz zarobić 250 zł. Jeśli nie masz zatem jeszcze konta w BNP Paribas to zarejestruj się, załóż konto, spełnij proste warunki i ciesz się z darmowej dodatkowej gotówki na swoim koncie. Zimą taka kasa przyda się zawsze.

 

BNP Paribas Premia na zimę

 

Promocja „Premia na zimę” skierowana jest do osób pełnoletnich które od co najmniej 9 miesięcy nie posiadają żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas.

 

„Premia na zimę” to promocja która jest bardzo niewymagająca. Dlaczego? A to dlatego że w tej akcji promocyjnej nie jest wymagana żadna płatność kartą. Nie musimy wydawać ani złotówki aby otrzymać nagrodę 250 zł. Tylko przelew i wpływ środków na konto, a po 2 miesiącach takiej aktywności premia ta wpada na twój rachunek. A co dokładnie trzeba zrobić?

 1. Zarejestruj się na promocyjnej stronie https://premianazime.bnpparibasplus.pl. Masz na to czas do 20.12.2019 roku. Pamiętaj też o tym, że organizator przewidział nagrodę tylko dla pierwszych 3000 osób. Warto więc się pośpieszyć.

BNP Paribas "Premia na zimę" - zarejestruj się

 1. Po rejestracji pojawi się możliwość założenia konta w BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie. Zrób to. Do konta dobierz kartę debetową. Wszystko to otrzymasz bezpłatnie od banku. Konto jest całkowicie darmowe, a za kartę też możesz nie płacić, jeśli wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Krótkie porównanie wszystkich dostępnych kart podaję w tabeli poniżej. Ułatwi to tobie w podjęciu decyzji którą kartę wybrać.

 

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

 

 1. Umowę z bankiem o prowadzenie konta podpisz najpóźniej do 7.01.2020 roku.
 2. Jak już otrzymasz dostęp do swojego konta, kartę debetową i możliwość zalogowania się do bankowości internetowej, to czeka na ciebie zadanie. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy – w styczniu i w lutym 2020 roku – wykonaj:
  • 4 dowolne przelewy ze swojego konta oraz
  • dokonaj wpływu na konto w kwocie min. 1000 zł

Tak, to wszystko. Za każdy miesiąc w którym wykonasz to proste zadanie, otrzymasz od organizatora nagrodę – 125 zł. Jak łatwo policzyć, w sumie daje to 250 zł (125 zł za styczeń i 125 zł za luty).

 

Premia na zimę

 

Promocje z bankiem BNP Paribas nigdy nie należały do promocji skomplikowanych. Czasami były to większe kwoty nagród, ale wtedy trwały one dużej i wymagały dodatkowo np. operacji za pomocą karty płatniczej. Tutaj tak nie jest. Promocja „Premia na zimę” trwa naprawdę krótko i nie wymaga wydawania żadnych pieniędzy ze swojego konta. Tylko sam wpływ (przelew z innego twojego konta w innym banku lub od innej osoby) i wykonanie przelewów na konto osób trzecich (w dowolny wybrany sposób). Nie ma tu więc mowy o płaceniu za cokolwiek i komukolwiek. Masz po prostu obracać środkami przelewając kasę – po 2 miesiącach nagroda (250 zł) będzie twoja.

 

BNP Paribas Konto z kartą otwartą na dzisiaj

 

Za darmo – Konto TAK, ale karta już nie zawsze

Biorąc udział w tej promocji musisz wiedzieć, że konto które będziesz zakładać – Konto Otwarte na Ciebie – będzie zawsze darmowe, niezależnie od tego czy będziesz w przyszłości go używać czy też nie. Uwagę należy jedynie zwrócić na opłatę związaną z kartą debetową.

Bank daje nam wybór. Możemy zdecydować się na jedną z dostępnych kart:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj
 • Karta Otwarta na Świat
 • Karta Otwarta na eŚwiat

Pierwsza z nich będzie dla większości najlepszym wyborem. Dlaczego? Bo jako jedyna może być całkowicie pozbawiona opłaty. Jeśli masz mniej niż 26 lat lub gdy masz więcej, ale wykonasz tą kartą przynajmniej jedną płatność w miesiącu – wtedy za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zapłacisz ani grosza. Jak jednak tego warunku nie spełnisz to czeka ciebie opłata – 3 zł.

Pozostałe dwie karty są niestety płatne.

Pierwsza z nich – Karta Otwarta na Świat – ta kosztuje aż 10 zł miesięcznie, jednak dzięki niej otrzymujesz możliwość bezpłatnych wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, a co najważniejsze, darmowy pakiet ubezpieczeń „Rezygnacja z podróży”, które przyda się szczególnie tym, którzy często podróżują po świecie. Ty i twoi bliscy jesteście ubezpieczeni od zdarzeń losowych, które to uniemożliwiają realizację podróżniczych planów.

 

Karta Otwarta na Świat

 

Ostatnia karta – Karta Otwarta na eŚwiat – to karta polecana szczególnie osobom które często korzystają z komputera, mają tam cenne dane i chcą poczuć się nieco pewniej w tzw. cyberprzestrzeni. Chodzi o to że gdy masz taką kartę od BNP Paribas to wraz z nią objęty jesteś programem „Cyber Pomoc”, który to chroni cię w takich przypadkach jak:

 • kradzież twojej tożsamości w sieci i nieuprawnione użycie jej
 • włamanie hakerskie na konto bankowe i bezprawne użycie środków z konta
 • twoje zakupy są ubezpieczone gdy zapłacisz tą kartą i nie otrzymasz zakupionego towaru (lub jego części) przez internet
 • awarii komputera i utraty zawartych tam danych

Po za tym dodatkowym dużym atutem posiadania tej karty jest możliwość bezpłatnej wypłaty gotówki w każdym bankomacie w kraju, podobnie zresztą jak w przypadku Karty Otwartej na Świat. Minusem jednak jest opłata która co miesiąc zostanie tobie pobrana z konta – 6 zł. To jest właśnie jedyny koszt i jedyny minus z posiadania Karty Otwartej na eŚwiat.

Zachęcam zatem do wzięcia udziału w tej promocji „Premia na zimę”. 3000 wniosków promocyjnych czeka. Druga taka okazja z promocją w której nie musisz wydawać własnej kasy, prędko może się nie powtórzyć.

BNP Paribas "Premia na zimę" - zarejestruj się

 

Regulamin promocji „Premia na zimę”

Tabela opłat dla kont bankowych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x