zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Kupuj z domu, płać BLIK-iem i zgarnij 210 zł – promocja z bankiem BNP Paribas

Właśnie wystartowała kolejna promocja z darmowym kontem osobistym w banku BNP Paribas – Kontem Otwartym na Ciebie. Promocja „Kupuj z domu” tym razem promuje usługę BLIK oraz płatności online przy jej pomocy, czyli płacenie za zakupy przy użyciu smartfona, a za spełnienie warunków opisanych poniżej w artykule, czeka na Ciebie 210 zł w gotówce. O jakie BLIKowanie chodzi, ile takich transakcji trzeba wykonać i kiedy, dowiesz się właśnie tutaj.

 

210 zł premii Kupuj z domu BNP Paribas

 

Z promocji „Kupuj z domu” mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie, które od 12 miesięcy nie posiadają żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas.

 

W promocji „Kupuj z domu” przewidziano łącznie 210 zł nagrody. Jednak aby jej zdobycie nie było takie proste, podzielono ją na dwie mniejsze: pierwsza 100 zł i druga 110 zł. Każdą z nagród otrzymamy za spełnienie określonego osobnego zadania. I tak:

Pierwsze 100 zł otrzymasz, jeśli:

 1. Zarejestrujesz się na stronie promocyjnej „Kupuj z domu” (link poniżej), po czym w terminie do 30.04.2020 złożysz wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową (Kartą Otwartą na eŚwiat) w banku BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie. Pamiętaj tylko że w tej promocji jest „tylko” 4000 wniosków promocyjnych, warto więc wziąć to pod uwagę. Gdy limit ten zostanie osiągnięty, rejestracja będzie niemożliwa. Podczas rejestracji oraz zakładania samego konta podawaj te same dane osobowe.

BNP Paribas - "Kupuj z domu" - strona promocyjna

 1. Podpisz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku. Masz na to czas do 22.05.2020 roku.
 2. W miesiącu maj 2020 dokonaj:
  • Zasilenia rachunku w kwocie łącznej min. 1000 zł (może to być przelew z innego banku)
  • Wykonaj 6 transakcji płatniczych BLIK (czyli zapłać za zakupy przez internet lub w sklepie stacjonarnym przy użyciu smartfona i BLIKa wygenerowanego w aplikacji mobilnej) na dowolną kwotę

BRAWO – 100 zł jest już Twoje !


Kolejne 110 zł dostaniesz gdy to co wyżej, czyli:

 • 6 transakcji płatniczych BLIK oraz
 • Zasilenie rachunku kwotą 1000 zł

dokonasz w kolejnym miesiącu, czyli w czerwcu 2020 roku. Pamiętać trzeba, że przelewy na telefon, czyli tzw. przelewy BLIK, nie są tutaj brane od uwagę i nie będą zaliczane do całości wykonywanych zadań. Musi to być płatność za produkt lub usługę.


Teraz kolejne 110 zł trafia na Twoje konto


promocja Kupuj z domu

Karta i konto w tej promocji – o czym trzeba pamiętać?

Chcąc skorzystać na tej promocji i otrzymać w gotówce 210 zł, musimy założyć konto osobiste i do tego wziąć kartę debetową. I o ile z samym kontem nie ma tutaj najmniejszego problemu jeśli chodzi o opłaty, bo zawsze będziemy mieli je za darmo, to już z Kartą Otwartą na eŚwiat nie jest tak różowo.

Bank co miesiąc pobierze od nas opłatę za tę kartę – 6 zł. Nie ma od tego wyjątków, nawet jak byśmy chcieli. Jednak muszę też wspomnieć o plusach z posiadania takiej karty płatniczej, czyli o:

 • bezpłatnych bankomatach w całej Polsce
 • bezpłatnych bankomatach Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą
 • bezpłatnym ubezpieczeniu „Cyber Pomoc” które daj Ci komfort podczas operacji związanych z płatnościami przez internet, gdzie jesteś ubezpieczony przed włamaniami i nieuprawnionym dostępem do twojego konta osobistego, kradzieży danych osobowych czy bezprawnego ich wykorzystania w internecie, a nawet przed niektórymi awariami samego komputera i utratą danych tam zawartych

Sama promocja nie jest więc dla tych co szukają konta całkowicie pozbawionego opłat. Niestety to nie dla nich. Bank chce tutaj dać nagrodę tym osobom, które w zamian za niewielką miesięczną opłatę zechcą mieć komfort w sytuacjach, w których nikt nie chciałby się znaleźć, czyli gdy padniemy ofiarą oszustów internetowych. Bank w tym przypadku daje nam tarczę w postaci darmowego ubezpieczenia od tego typu zdarzeń, co powala nam poczuć się nieco bezpieczniej podczas surfowania i robienia zakupów przez internet.

Poniżej tabela z opłatami porównującymi Kartę Otwartą na eŚwiat z pozostałymi kartami oferowanymi przez bank BNP Paribas.

 

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

 

BNP Paribas - "Kupuj z domu" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji „Kupuj z domu”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x