zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Kupuj mobilnie z bankiem BGŻ BNP Paribas – przyłącz się póki czas

Promocja „Kupuj Mobilnie” organizowana przez Ad Astra sp. z o.o. przy współpracy Banku BGŻ BNP Paribas dobiega końca. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby jeszcze z niej skorzystać i samemu zgarnąć dwa bony po 50 zł  – jeden do Biedronki a drugi do Allegro. Jeśli masz konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas (np. Konto Optymalne lub Maksymalne) oraz kartę debetową lub kredytową wydaną przez ten bank, to się pośpiesz – zarejestruj się w promocji do końca października 2018, płać mobilnie, a nagrody będą twoje.

Kupuj Mobilnie - promocja

Z promocji tej skorzystać możesz jeśli spełnisz poniższe warunki:

  1. Masz ukończone 18 lat.
  2. Posiadasz Konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas.
  3. Masz też kartę płatniczą Mastercard wydaną przez ten bank.
  4. Posiadasz urządzenie z systemem Android lub iOS (np. smartfon) i zainstalowaną aplikacją Google Pay lub Apple Pay (Wallet) – jeśli jej nie masz zainstalowane to jest ona do pobrania za darmo.
  5. Urządzenie to musi też posiadać technologię NFC (bezprzewodowa technologia umożliwiająca bezstykową transmisję danych na niewielkich odległościach).
  6. Nigdy wcześniej nie korzystałeś z promocji „Kupuj z Apple Pay” oraz konkursu „Wygraj z Android Pay”.

Jeśli spełniasz powyższe warunki to śmiało możesz jeszcze zarejestrować się w tej promocji. Co prawda przewiduje ona tylko (albo aż) 3000 wniosków, lecz na dzień dzisiejszy (21.10.2018) się jeszcze nie skończyła i nadal można się do niej zarejestrować.

 

Pamiętaj!

Na rejestrację w promocji „Kupuj Mobilnie” masz czas najpóźniej do 31.10.2018 roku (lub do osiągnięcia puli 3000 wniosków).

 

Rejestrujemy się na stronie www.kupujmobilnie.pl. Podajemy swoje podstawowe dane, zaznaczamy wszystkie zgody dostępne w formularzu i już jesteśmy zakwalifikowani do tej promocji.

 

biedronka i allegro

 

Teraz konkrety – co trzeba zrobić aby zdobyć nagrody

Po pierwsze, należy zarejestrować swoją kartę płatniczą w aplikacji mobilnej Google Pay, lub jeśli masz iPhone’a to w aplikacji Wallet (Apple Pay). Po dodaniu ustawiamy tę kartę jako główną kartę płatniczą w aplikacji.

Po dodaniu karty będziemy musieli:

  1. W ciągu 14 dni zapłacić zbliżeniowo smartfonem minimum 3 razy. Jak to zrobimy otrzymamy nagrodę pierwszą – voucher o wartości 50 zł do wydania w sklepach Biedronka.
  2. W kolejnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu w którym dodamy swoją kartę płatniczą do aplikacji mobilnej (wychodzi na to że w listopadzie) należy wykonać kolejnych 8 transakcji zbliżeniowych smartfonem. Jeśli to wykonamy, otrzymamy drugą nagrodę – tym razem będzie to voucher do wydania na Allegro – również o wartości 50 zł.

Nadmienię tutaj tylko, że te pierwsze 3 transakcje nie wliczają się do tych kolejnych 8 transakcji. Jeśli więc chcesz otrzymać obie nagrody to musisz łącznie wykonać minimum 11 transakcji. Najpierw 3 transakcje a dopiero po nich (w listopadzie) wykonujesz kolejne 8 transakcji.

 

jak płacić zbliżeniowo

 

Zapraszam zatem wszystkich którzy jeszcze nie korzystali z usług płatności zbliżeniowych, lub tych którzy już z takich korzystali ale nie mieli nigdy dodane karty płatniczej banku BGŻ BNP Paribas do aplikacji mobilnej Google Pay lub Apple Pay. Rejestrujcie się w promocji póki jeszcze czas.

Link do strony promocyjnej macie tutaj:

 

Kupuj Mobilnie - strona promocyjna

 

Regulamin tej promocji znajdziesz po adresem: https://kupujmobilnie.pl/regulamin.pdf

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x