zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto z bonusem 200 zł w BGŻ BNP Paribas

Pomimo nadal trwającej promocji Konta Optymalnego z premią do 320 zł pojawiła się właśnie kolejna. Tym razem w dużo prostszy sposób możemy zyskać całe 200 zł w przeciągu zaledwie 3 miesięcy – i to tym razem bez wydawania własnych pieniędzy! Niby mniejsza nagroda ale z kolei z łatwiejszymi warunkami do spełnienia. Jak tego do konać? Jak otrzymać dwie stówki od banku BGŻ BNP Paribas? Już to wyjaśniam.

 

Promocja Konto plus Bonus

 

Ważne !

Z promocji tej skorzystasz jeśli ukończyłeś 18 lat i od 2 lat nie posiadałeś żadnego konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. W promocji tej bank przewidział 1500 wniosków promocyjnych.

 

W opisywanej tutaj promocji „Konto plus bonus” zdobyć możemy łącznie 200 zł w gotówce, która to nagroda zostanie nam przekazana w 3 mniejszych transzach: 50 zł, 50 zł i 100 zł. Każdą z tych nagród otrzymamy za spełnienie kolejnego zadania.


Aby zdobyć pierwsze 50 zł należy:

  1. Założyć sobie Konto Optymalne (bezpłatne konto prowadzone przez bank BGŻ BNP Paribas) wraz z kartą debetową wydawaną do niego w terminie do 13.03.2019 roku. Musimy to zrobić poprzez formularz promocyjny znajdujący się poniżej:

"Konto plus Bonus" - formularz promocyjny

Samą umowę o prowadzenie rachunku możemy podpisać do 31.03.2019 roku.

  1. Po założeniu konta musimy do końca marca 2019 roku dokonać aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile (czyli pobrać ją na smartfona i połączyć z naszym nowym kontem bankowym)

Aby zdobyć drugie 50 zł nagrody musimy w miesiącu kwietniu 2019:

  1. Wykonać minimum 5 przelewów z naszego konta (z pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej) oraz
  2. Dokonać wpływu środków na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł

Zaznaczę tutaj, że wpływ nie może pochodzić z innego naszego konta w banku BGŻ BNP Paribas, ale to jest chyba jasne bo przystępując do tej promocji nie możemy być właścicielem ani współwłaścicielem innego konta w tym banku. Wpływem za to może być wpływ z innego naszego konta w innym banku lub z konta innej osoby (to już z dowolnego banku). Może to też być oczywiście wpływ wynagrodzenia czy emerytury z ZUS.


Ostatnią część nagrody – 100 zł – otrzymamy, jeśli w miesiącu maju 2019 roku wykonamy:

  1. Pięć przelewów z naszego konta
  2. Wpływ środków na nasze konto w kwocie łącznej min. 1000 zł

Czyli reasumując, w maju musimy wykonać to samo co w kwietniu. Wtedy ostatnia część nagrody – te 100 zł – wpadnie nam na nasze konto.

 

BGŻ BNP Paribas logo

 

Jak widać zdobycie nagrody 200 zł od banku BGŻ BNP Paribas nie jest wcale trudne. Ważne jest aby wykonać wszystko w wyznaczonym terminie. Jeśli tylko trochę się postaramy to cała nagroda wpadnie nam na nasze nowe konto w banku jeszcze przed końcem czerwca 2019 roku. Dwie stówki mieć a nie mieć…

Zapraszam zatem do tej łatwej promocji. Rejestrujcie się na stronie promocyjnej i zakładajcie sobie darmowe Konto Optymalne (więcej na temat tego konta: tutaj) a jak się spodoba to je zatrzymajcie na dłużej i używajcie go na co dzień, gdyż jestem pewien że wielu osobom to właśnie konto przypadnie do gustu.

 

"Konto plus Bonus" - formularz promocyjny

 

Regulamin tej promocji „Konto plus bonus”: tutaj

Tabela opłat dla kont w banku BGŻ BNP Paribas: tutaj

 

Aktualizacja 12.03.2019

Promocja “Konto plus bonus” zakończyła się z uwagi na osiągnięcie progu 1500 wniosków promocyjnych.

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x