Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto w BGŻ BNP Paribas z bonem 150 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie lub H&M

Ruszyła właśnie nowa promocja banku BGŻ BNP Paribas pod nazwą “Zakupy z kontem”, w której w ciągu trzech kolejnych miesięcy można zyskać 3 bony (karty podarunkowe) o łącznej wartości 150 zł. Wystarczy założyć konto bankowe i wydawać 300 zł co miesiąc.

BGŻ BNP Paribas - zakupy z kontem

 

  • Nie miałeś konta w banku BGŻ BNP Paribas od 24 miesięcy?
  • Masz ukończone 18 lat?
  • Wydajesz co miesiąc kartą minimum 300 zł?
  • Chcesz otrzymać kartę podarunkową do Biedronki lub do Decathlona lub do H&M?

Jeśli pozytywnie odpowiesz na powyższe punkty to ta promocja jest dla Ciebie. Postępuj według poniższych wskazówek a zdobędziesz 150 zł na zakupy.

Co trzeba zrobić aby załapać się do tej promocji?

Na wstępie trzeba zaznaczyć że do promocji tej możemy przystąpić w okresie od 11.05.2018 do 30.06.2018 roku, a ilość wniosków jest ograniczona do 35000 osób. Jednak jest to tak duża ilość, że z pewnością każda chętna osoba załapie się na nagrodę.

 

Po pierwsze należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej, wypełnić krótki formularz, zaznaczyć wszystkie zgody zawarte w formularzu, po czym dopiero w dalszym kroku przystępujemy do otwarcia konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas.

 

BGŻ BNP Paribas - Zakupy z Kontem - formularz

 

Ważne

W formularzu rejestracyjnym wybieramy sklep (Biedronka, Decathlon lub H&M) do którego będziemy chcieli otrzymać nagrodę w postaci bonu/karty podarunkowej

Następnie ukaże nam się plansza z poziomu której wybieramy konto które chcemy otworzyć w banku. Przekieruje nas to do kolejnego formularza już na stronie banku BGŻ BNP Paribas. Tam wypełniając go zakończymy całą procedurę z zakładaniem konta bankowego.

Dla tych którzy nie wiedzą nic o kontach w tym banku, poniżej przedstawiam skróconą tabelę informacyjną o podstawowych opłatach związanych z takim kontem w tej promocji.

Zaznaczmy tutaj że Konto Optymalne jest całkowicie darmowym kontem, gdzie nie musimy martwić się o żadne opłaty z nim związane. Zarówno obsługa konta jak i karta debetowa którą otrzymamy są całkowicie pozbawione opłat za ich posiadanie. Jeśli jednak zazwyczaj wydajamy kartą co miesiąc 300 zł i chcemy mieć również wszystkie bankomaty za darmo – wybierzmy Konto Maksymalne.

 

Rodzaj czynności Opłaty
Konto Optymalne Konto Maksymalne
opłata za prowadzenie konta 0 zł 0 zł
obsługa karty debetowej gdy wydasz nią miesięcznie mniej niż 300 zł 0 zł 12 zł (0 zł gdy posiadacz nie ukończył 26 lat)
gdy wydasz nią miesięcznie min. 300 zł 0 zł 0 zł
wypłata z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł
pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł
grupy BNP Paribas za granicą 0 zł 0 zł
pozostałych za granicą 10 zł 0 zł
przelewy krajowe przez internet 0 zł 0 zł
sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł
zlecenia stałe 0 zł 0 zł

 

Spełniamy warunki promocji

Teraz to co najważniejsze, czyli jakie czynności musimy wykonać mając założone konto w BGŻ BNP Paribas, aby otrzymać nagrodę przewidzianą w tej promocji.

Otóż sprawa jest prosta.

Po pierwsze mając konto musimy zalogować się do bankowości elektronicznej banku BGŻ BNP Paribas. Musimy to zrobić do dnia 15.07.2018 roku.

I teraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu w którym po raz pierwszy się zalogowaliśmy na nasze konto w bankowości elektronicznej, musimy:

  • wykonać płatności kartą na kwotę łączną min. 300 zł oraz
  • wykonać minimum jeden przelew ze swojego konta (obojętnie czy będzie to przelew z bankowości Pl@net czy z aplikacji GOmobile)

Za każdy taki miesiąc w którym wykonamy powyższe 2 punkty, otrzymamy jeden bon o wartości 50 zł do wybranego przez nas sklepu. Łącznie takich bonów możemy otrzymać aż 3, co w sumie daje nam nagrodę 150 zł.

 

Pamiętaj !

Jeśli w którymś z tych 3 miesięcy nie wykonasz powyższych 2 punktów to nie otrzymasz nagrody, a co gorsze, nie otrzymasz jej również w kolejnych miesiącach nawet jeśli w tych kolejnych spełnisz powyższe 2 punkty. Chcąc zatem otrzymać kompletną nagrodę, trzeba co miesiąc wydać 300 zł kartą i robić jeden dowolny przelew.

 

Nagrody

Co do samych nagród, to poniżej znajduje się informacja, gdzie i w jakim terminie daną nagrodę (z wybranego sklepu) można zrealizować. O przyznaniu nagród zostaniemy poinformowani otrzymując email, a sama nagroda trafi do nas w wiadomości przesłanej SMSem.

 

 

Jeśli więc jesteś zainteresowany/a tą promocją to zapraszam do rejestracji poprzez poniższy link.

 

BGŻ BNP Paribas - Zakupy z Kontem - formularz

 

Tuż po wypełnieniu formularza dostępna jest plansza z informacją ile już takich promocyjnych kont zostało założonych.

zakup z kontem - licznik

 

Jeśli jest tam liczba mniejsza niż 35000 to spokojnie możemy zakładać dalej konto bankowe.

Regulamin tej promocji “Zakupy z kontem”: tutaj

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x