Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Przekorzystne w banku PEKAO S.A. i 200 zł na start

Jak nie udało ci się założyć jeszcze Konta Przekorzystnego w banku PEKAO S.A. korzystając z niedawno zakończonej promocji (patrz artykuł) to nic straconego. A może nawet to i lepiej, bo teraz bank ten podwaja nagrodę za założenie tego konta. Nie 100 zł, a całe 200 zł otrzymają te osoby, które zakładając konto w sierpniu spełnią dodatkowe warunki aktywności na koncie.

 

200 zł premii Konto Przekorzystne

 


Zakładasz konto w banku, zapewniasz comiesięczny wpływ 500 zł i wykonujesz zaledwie jedną transakcję kartą przez kolejne cztery miesiące – tyle dzieli cię od otrzymania 200 zł premii


 

Konto Przekorzystne w PEKAO – czy warto je zakładać?

Jeśli chodzi o opłaty związane z samym kontem i z kartą debetową którą można otrzymać do tego konta, to sprawa jest prosta. Osoby które nie ukończyły 26 lat obie te sprawy mają za 0 zł – i to bez żadnych warunków aktywności na koncie. Osoby zaś starsze muszą pamiętać o tym, aby co miesiąc zapewnić wpływ na swoje konto w kwocie min. 500 zł, a także wykonać przynajmniej jedną transakcję płatniczą w każdym miesiącu (kartą debetową lub przy pomocy aplikacji mobilnej banku – PeoPay). Tabela która rozjaśni nieco tę kwestię przedstawia się następująco:

 

 

Warto zaznaczyć, że bank PEKAO wydaje do tego konta kartę płatniczą tzw. rewolucyjną. Na czym ta rewolucyjność karty polega? Otóż największą zaletę tej karty doświadczymy będąc w podróży za granicą. Nie musimy już martwić się o zapewnienie środków na koncie walutowym (które wcześniej musielibyśmy założyć i zasilić obcą walutą). Teraz mając taką jedną jedyną kartę możemy nią płacić za granicą nie martwiąc się o wysoki kurs przewalutowania z PLN na walutę obcą. Bank sam przewalutuje nam daną transakcję po średnim kursie organizacji Mastercard.

Średni kurs każdej waluty na stronie Mastercard sprawdzisz tutaj:

 

Kalkulator walutowy na stronie MasterCard

 

Warto zauważyć, że taki kurs jest naprawdę dużo korzystniejszy niż standardowe przewalutowanie po kursie banku, a dodatkowo od takiej transakcji nie będzie żadnych dodatkowych opłat pobieranych przez bank PEKAO.

A jak chcemy zaoszczędzić jeszcze bardziej (dotyczy to tylko walut podstawowych: USD, EUR, GBP i CHF) to możemy oczywiście założyć sobie bezpłatne konto walutowe i np. przy pomocy kantoru online sami zapewnić daną walutę na takim koncie. Podczas płacenia za granicą karta sama rozpozna to, czy mamy na koncie walutowym wolne środki czy nie i w pierwszej kolejności wybierze te środki z konta walutowego. Dopiero jak ich zabraknie, to przeliczy daną transakcję po średnim kursie Mastercard. Wygodne? Pewnie że TAK!

 

 

Ale wracając do samej promocji…

No właśnie, wracając do tematu. Promocja o nazwie „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł” trwa do 31.08.2019 roku i jest w niej dostępnych 10000 wniosków promocyjnych. W tym czasie należy:

  1. Złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz kartą debetową (lub jak nie chcesz to wybierasz aplikację PeoPay) i założyć konto do 31.08.2019.
  2. We wrześniu 2019 zasilić to konto jednorazowo kwotą min. 500 zł i wykonać jedną płatność (kartą lub za pomocą PeoPay).

Te dwa punkty wystarczają do tego aby otrzymać na nasze konto pierwsze 100 zł nagrody. Druga stówka będzie nam przelana na konto dopiero w styczniu 2020 roku, jeśli to samo co wyżej (zasilenie 500 zł i 1 płatność z tego konta) wykonamy w 3 kolejnych po sobie miesiącach: w październiku, listopadzie i grudniu 2019 roku. Zaznaczę tutaj, że wpływem może być dowolny przelew z innego banku, nie musi to być wcale wpływ wynagrodzenia.

 

konto z premią 200 zł

 

Patrząc na zalety z posiadania takiego konta bankowego, jestem przekonany, że nawet po zakończonej promocji i po otrzymaniu już premii 200 zł, wielu z Was będzie chciało nadal korzystać z usług tego banku. Tak wygodna możliwość płacenia kartą płatniczą za granicą jaka jest dostarczana razem z Kontem Przekorzystnym nie zdarza się często, patrząc na oferty konta bankowych w konkurencyjnych bankach w Polsce.

 

Załóż Konto Przekorzystne w promocji i otrzymaj 200 zł

 

3% na Koncie Oszczędnościowym

Jakby pozytywów było mało, bank przygotował też dodatkową promocję dla osób które posiadają trochę oszczędności. Otóż zakładając sobie Konto Oszczędnościowe do końca września 2019 (dodatkowo) mamy możliwość ulokowania na nim swoich pieniędzy na całkiem przyzwoitym oprocentowaniu. Kwota do 30000 zł będzie oprocentowana na 3% na okres czasu 180 dni. Po tym czasie oprocentowanie zostanie zmniejszone do 0,7%. To tak, jakby ktoś jeszcze dodatkowo chciał sobie dorobić parę złotówek i miał do tego osobne środki przeznaczone.

 

 

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł”

Tabela opłat i prowizji dla kont bankowych w PEKAO S.A.

3% na Koncie Oszczędnościowym – regulamin

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o