Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Przekorzystne Biznes i 600 zł premii

Jeśli poszukujesz dobrego konta firmowego, które możesz mieć za darmo i w dodatku możesz na tym koncie zarobić niezłą sumkę, to zapraszam do zapoznania się z ofertą Konta Przekorzystnego w wersji Biznes od banku PEKAO S.A. Zakładając sobie takie konto można teraz zgarnąć całe 600 zł premii. Z założeniem konta postaraj się do końca roku – da to ci gwarancję otrzymania dodatkowego bonusu – wpłaty gotówki we wpłatomacie za 0 zł przez kolejne 12 miesięcy.

 

600 zł Konto Przekorzystne Biznes

 

Promocja „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay – II edycja” trwa do 31.12.2019 roku i skorzystać z niej mogą osoby prowadzące firmę, które od 1.08.2019 nie posiadały konta firmowego w banku PEKAO S.A.

 

Cała nagroda 600 zł którą bank oferuje w tej promocji, została podzielona na 3 równe części. Każde 200 zł otrzymasz za coś innego, za wykonanie innego zadania związanego z kontem firmowym. I tak:

PEKAO - logo

Pierwsze 200 zł otrzymasz w bardzo prosty sposób. Wystarczy że:

 1. Złożysz wniosek o konto firmowe – Konto Przekorzystne Biznes – wraz z kartą debetową, w terminie do 31.12.2019 poprzez formularz na stronie promocyjnej:

Konto Przekorzystne Biznes - strona promocji banku PEKAO S.A.

 1. wyrazisz zgody na marketing od banku PEKAO S.A.
 2. W każdym z kolejnych 3 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu w którym podpiszesz umowę z bankiem) wykonasz przelew do ZUS z tego nowego konta na kwotę min. 100 zł miesięcznie.
 3. W ciągu tych powyższych 3 miesięcy wykonasz dodatkowo przynajmniej:
  • jedną transakcję kartą wydaną do rachunku na kwotę min. 100 zł oraz
  • jeden przelew inny niż do ZUS za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay lub przez stronę mobilną banku

Drugie 200 zł dostaniesz, gdy razem z kontem firmowym, podpiszesz umowę o terminal płatniczy, a następnie przez kolejne 3 miesiące co miesiąc tym terminalem rozliczysz płatności na min. 500 zł miesięcznie.

Ostatnie 200 zł będzie należało do ciebie, jeśli w ciągu pełnych 6 miesięcy od otwarcia konta, podpiszesz umowę z bankiem PEKAO S.A. o kredyt lub o kartę kredytową, gdzie kwota kredytu lub limit na karcie będzie wynosił najmniej 5000 zł.


Dodatkowym atutem tej promocji jest jeszcze jedna sprawa: bank przez 12 miesięcy nie będzie pobierał opłaty za wpłaty BLIK we wpłatomatach Euronet i PlanetCash. Taki tam bonus który jest tylko dodawany w tej akcji promocyjnej.

Jak widać, można tutaj zgarnąć łącznie nawet 600 zł. Trzeba tylko oprócz samego konta podpisać dodatkowe umowy o inne produkty bankowe. Jednak jak ktoś ma taką potrzebę posiadania terminala płatniczego do celów prowadzenia własnej działalności, czy też posiadania dodatkowych środków na zasadzie kredytu, to ta promocja z pewnością jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

 

Konto firmowe w PEKAO S.A.

Konto Przekorzystne Biznes na całe szczęście można mieć całkowicie za darmo. Wystarczy że w każdym miesiącu na tym koncie zostanie zaksięgowana przynajmniej jedna z poniższych czynności:

 • wpływ na konto w kwocie min. 2000 zł
 • przelew do ZUS lub do US
 • rozliczenie co najmniej 1 transakcji przy użyciu terminala płatniczego
 • rozliczenie co najmniej 1 transakcji wymiany walut w banku
 • rozliczenie co najmniej 1 płatności na rzecz Pekao Leasing

Jeśli twoja działalność dopiero się rozpoczęła i nie trwa jeszcze 12 miesięcy, to opłata za konto zostanie wyzerowana całkowicie bez żadnych warunków – taka promocja dla nowych firm. Do roku czasu prowadzenia biznesu bank PEKAO S.A. nie pobiera tutaj opłaty.

Jak nie uda ci się wykonać niczego co powyżej, bank pobierze opłatę 9 zł za samo konto.

Natomiast karta debetowa, którą bank przekazuje do konta firmowego, może również być pozbawiona opłaty (7 zł), jeśli w miesiącu wykonasz tą kartą płatności w wysokości min. 300 zł (łącznie).

Posiadając takie konto musimy jednak pamiętać o kilku kwestiach:

 1. Starajmy się robić przelewy w PLN za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay. Wszystkie takie przelewy mamy za darmo. Nawet do ZUS czy Urzędu Skarbowego.
 2. Do zaakceptowania zlecenia złożonego w bankowości elektronicznej służą SMSy wysyłane z banku. Tylko pierwsze 20 takich SMSów mamy za darmo. Każdy następny to opłata 0,20 zł.
 3. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce masz za darmo, ale tylko 2 pierwsze w miesiącu. Jak chcesz częściej wypłacać, to trzymaj się bankomatów PEKAO S.A. – one są bezpłatne zawsze.

Po więcej szczegółów sięgnij do skróconej tabeli opłat: tutaj.

Firmowe Konto Przekorzystne nie jest pozbawione wad. Nie mamy tutaj wszystkiego za darmo. Nawet SMSy potwierdzające operacje bankowe bywają płatne. Jednak z uwagi na obecną promocję, w której nawet 600 zł może wpaść do naszej kieszeni, myślę że warto – przynajmniej wypróbować – właśnie teraz to konto. Może akurat spodoba ci się jedna z ciekawszych bankowych aplikacji mobilnych, jaką jest PeoPay i zostaniesz z tym kontem na dłużej, pomimo opłat związanych z niektórymi czynnościami, które przecież wcale nie muszą ciebie dotyczyć, jeśli tylko trochę pokombinujesz.

Konto Przekorzystne Biznes - strona promocji banku PEKAO S.A.

 

Regulamin promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay – II edycja”

Tabela opłat dla Konta Przekorzystnego Biznes

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o