zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Proste Zasady z bonusem 100 zł i 250 zł za polecanie konta

Jeśli w ostatnim czasie nie miałeś konta bankowego w Getin Banku to jest teraz świetny moment na jego założenie, bowiem wnioskując o Konto Proste Zasady możemy zyskać 100 zł, a kolejne 250 zł otrzymamy jeśli uda nam się namówić 5 osób na założenie takiego samego konta.

 

Konto Proste Zasady - bonus 100 zł promocja

 

Jeśli masz skończone 18 lat i nie posiadasz żadnego konta osobistego w Getin Banku (od 01.05.2017 roku), to możesz przystąpić do tej promocji.

W tym celu należy:

  1. Zarejestrować się i założyć profil na stronie promocyjnej https://bonus.ebrokerpartner.pl
  2. Po aktywacji swojego profilu należy założyć konto bankowe w Getin Banku – Konto Proste Zasady – z poziomu tego profilu (w zakładce „Konto Bonus”) w terminie od 04.06.2018 do 02.07.2018 roku
  3. Wyrazić zgodę na marketing od Getin Banku
  4. Do 17.07.2018 należy podpisać umowę z bankiem (umowa o konto wraz z kartą debetową)

Po tych czynnościach musimy jeszcze w dwóch kolejnych miesiącach (w lipcu i w sierpniu 2018) wykonać poniższe czynności:

  1. Zapewnić wpływ środków na konto w wysokości min. 100 zł (tak – tylko sto złotych!)
  2. Wykonać 5 transakcji kartą i 1 płatność BLIK-iem – na łączną kwotę min. 150 zł

 

Pamiętaj!

Powyższe dwa punkty musisz wykonać w każdym z miesięcy: lipiec i sierpień 2018

 

O przyznanym bonusie 100 zł dowiemy się na email, którego otrzymamy do 8.10.2018 roku.

Jak widać z powyższego, spełnienie warunków nie jest jakoś specjalnie trudne i niemożliwe do wykonania. Wpływ 100 zł, a realnie to 150 zł – bo tyle trzeba co miesiąc wydać – jest niewielkim wpływem i możemy go zapewnić np. poprzez przelew z innego naszego konta w innym banku. Nie musi to wcale być wpływ wynagrodzenia.

Trudność możemy być jedynie w liczeniu transakcji kartą, gdyż takowych musi być aż 5 i o tym trzeba niestety pamiętać. BLIK też nie wszędzie jest akceptowany. O ile w internecie płacąc za zakupy jest on już dosyć mocno popularny, o tyle w sklepach stacjonarnych mało która placówka go obsługuje. Niemniej tylko jedna taka transakcja w miesiącu z pewnością nie powinna zrobić tutaj większego problemu.

Konto Proste Zasady - warunki darmowego konta bankowego

 

250 zł za polecanie Konta Proste Zasady

Kolejnym bonusem w tej promocji jest możliwość zarobienia dodatkowej kasy na polecaniu konta znajomym, rodzinie, itp. Link polecający będzie znajdował się po zalogowaniu właśnie na stronie https://bonus.ebrokerpartner.pl na swój wcześniej założony profil w zakładce “Program Polecający”. Link ten możemy wysłać np. emailem do osoby która również jest chętna na posiadanie takiego konta w banku. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 50 zł, a poleconych takich za które otrzymamy wynagrodzenie możemy mieć 5. Daje nam to w sumie maksymalnie 250 zł, a każdy znajomy rejestrując się z waszego linka do tej promocji również może otrzymać 100 zł (tak jak ty).

Jednak aby nie było tak łatwo, 50 zł za poleconego otrzymasz tylko i wyłącznie, jeśli twój polecony wykona wszystkie ww. czynności które są opisane wyżej, czyli pkt. 1-4 oraz czynności 1 i 2 do wykonania w lipcu i sierpniu. To dopiero daje Tobie gwarancję otrzymania 50 zł za poleconego, a poleconemu daje gwarancję otrzymania 100 zł premii.

Zapraszam zatem do tej promocji i do zdobycia stówki. A kto będzie chciał się pobawić w polecanie konta – na tego czeka oczywiście dodatkowe 250 zł.

 

Konto Proste Zasady – podstawowe opłaty

 

Regulamin tej promocji “Konto Proste Zasady z Bonusem”: tutaj

 

Getin Bank - załóż konto i otrzymaj 100 zł

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Marek Kamiński
Marek Kamiński
2 lat temu

Oferta brzmi dobrze, myślę, że wiele osób się na to skusi 🙂

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x