Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto osobiste z bonem 150 zł do Biedronki w „Promocji otwartej na Dzisiaj”

Rozpoczęła się najnowsza promocja banku BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie. I pomimo że obecna promocja nadal trwa (promocja „Szansa na bonus” z kwotą 200 zł premii), organizator postarał się tym razem zrobić taką w której nagroda wpadnie w krótszym czasie. Wystarczą 3 transakcje na kwotę 300 zł (łącznie) i aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile a bon 150 zł do wydania w Biedronce z długim terminem realizacji będzie Twój. Wykorzystasz go bowiem aż do końca maja 2020 roku!

 

BNP Paribas promocja 150 zł do Biedronki

 

Ważne !

Z promocji tej mogą skorzystać tylko osoby które ukończyły 18 rok życia i od 12 miesięcy nie posiadają konta w banku BNP Paribas (dawniej BGŻ BNP Paribas). W promocji tej jest 1200 wniosków które zostaną nagrodzone wspomnianym bonem.

Jak chcesz otrzymać bon do Biedronki o wartości 150 zł to musisz wykonać następujące czynności:

  1. W terminie do 31.07.2019 roku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Karta Otwarta na Dzisiaj). Wniosek musi być złożony za pośrednictwem specjalnej strony promocyjnej:

"Promocja otwarta na Dzisiaj" - strona promocyjna

  1. Do dnia 14.08.2019 roku podpisz umowę z bankiem o prowadzenie tego konta.
  2. Do dnia 31.08.2019 roku aktywuj aplikację mobilną banku – GOmobile. Czyli przynajmniej zaloguj się tam.
  3. W kolejnym miesiącu po aktywacji aplikacji mobilnej musisz wykonać min. 3 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Może to być też transakcja przy pomocy Google Pay lub Apple Pay.

 

BNP Paribas logo

 

I to koniec warunków. Bon do Biedronki o wartości 150 zł przyjdzie do Ciebie w formie SMS-a najpóźniej 17 dnia kolejnego miesiąca. Jak widać w tej promocji wystarczy jeden miesiąc aby spełnić jej warunki. Jest to więc promocja bardzo krótka – jeśli chodzi o czas wykonywania zadań związanych ze spełnieniem warunków.

Dla tych którzy nie potrafią znaleźć aplikacji mobilnej banku BNP Paribas, przypomnę, że aplikacja ta jest dostępna na smartfony zarówno z systemem Android, jak i z systemem znanym z iPhone-ów – czyli iOS. Linki do tej aplikacji dla obu systemów dla ułatwienia podaję niżej:

 

GOmobile na Androida:

 

GOmobile na iOS:

‎BNP Paribas GOmobile
‎BNP Paribas GOmobile

 

Konto w tej promocji – czy warto mieć ?

Jak masz mniej niż 26 lat to jesteś szczęściarzem. I to nie dlatego że jesteś jeszcze młody (choć ten argument jest naprawdę dobry!) ale mam tu na myśli opłaty jakich unikasz biorąc Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową. I choć samo prowadzenie tego konta jest darmowe – dla wszystkich bez wyjątku, tak sama Karta Otwarta na Dzisiaj nie zawsze będzie już darmowa dla osób po 26 roku życia. Będąc w tym wieku musimy bowiem pamiętać o tym aby przynajmniej raz w każdym miesiącu jej użyć podczas robienia zakupów. Jak tego nie zrobimy to na naszym koncie pokaże się opłata 3 zł. Nie jest to może jakaś olbrzymia kwota, no ale jednak zawsze coś.

Co do pozostałych opłat związanych z kontem i kartą zakładaną w tej promocji, to warto zerknąć na tę tabelę:

 

Karta Otwarta na Dzisiaj w BNP Paribas
Rodzaj czynności Opłata
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 0 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł

 

A dla chcących dowiedzieć się więcej na temat rachunku bankowego „Konto Otwarte na Ciebie” zapraszam na podstronę: Konto Otwarte na Ciebie – opis konta.

 

"Promocja otwarta na Dzisiaj" - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Promocja otwarta na Dzisiaj”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Otwartego na Ciebie: tutaj

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o