zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto osobiste w mBanku z bonem 150 zł na eobuwie.pl

To już 13 edycja programu Money Mania czyli akcji promocyjnej firmy Money.pl w której tym razem możemy otrzymać bon o wartości 150 zł na zakupy w serwisie eobuwie.pl. Wystarczy założyć konto osobiste w mBanku i wykonać 5 transakcji. Łącząc to z promocją “Lepiej z eKontem” możemy zyskać na eKoncie Standard razem do 800 zł.

mBank - Money Mania 13 - promocja

 

W promocji tej organizator nie przewiduje żadnego limitu ilości nagród. Oznacza to że z promocją “Money Mania 13” nie musimy się śpieszyć. Jednak aby otrzymać bon na eobuwie.pl nie możemy mieć konta bankowego w mBanku od 01.01.2016 roku oraz musimy wykonać poniższe czynności w określonym czasie:

  1. Do 31.03.2018 roku – składamy wniosek o konto osobiste eKonto Standard za pośrednictwem strony Money Mania (strona organizatora – link poniżej). Jeśli nie mamy tam konta to się rejestrujemy a następnie przechodzimy do zakładania konta bankowego z poziomu tej strony

Money Mania - załóż eKonto Standard w promocji

  1. Do 25.04.2018 roku – podpisujemy umowę o prowadzenie rachunku w mBanku
  2. Do 30.06.2018 roku – należy wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę

 

Ważne

Pod pojęciem “transakcja” mamy do wyboru:

  • płatność kartą lub BLIKiem
  • płatność internetowa
  • przelew środków na konto w innym banku

Jak widać wystarczy 5 przelewów (na dowolną kwotę) nawet na swój rachunek w innym banku aby spełnić warunki tej promocji.

I to wszystko. Spełnij te 3 punkty a bon 150 zł otrzymasz za pośrednictwem serwisu bankowego do końca lipca 2018 roku. Ważne aby do tego czasu konto było czynne (nie zamknięte). Na wydanie bonu będziemy mieli 2 miesiące czasu.

eKonto Standard – dodatkowe profity

Mając eKonto Standard możemy dodatkowo zyskać aż do 650 zł w ciągu 5 miesięcy w trwającej nadal promocji “Lepiej z eKontem – III edycja” którą to szerzej opisywałem w tym artykule, gdzie 4% od każdej płatności trafić może z powrotem na nasze konto bankowe.

Jeśli nie wiesz nic na temat eKonta Standard to poniższa skrócona tabela opłat z pewnością pomoże Tobie w ocenie tego, czy takie konto warto mieć czy nie.

 

 

Zapraszamy zatem do rejestracji. Bon 150 zł na zakup butów czy torebek czeka na Ciebie.

 

Money Mania - załóż eKonto Standard w promocji

 

Regulamin promocji “Money Mania 13”: tutaj

Regulamin promocji “Lepiej z eKontem – III edycja”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x