Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Optymalne z premią gotówkową 200 zł dla nowych klientów BGŻ BNP Paribas

 • 4
  Udostępnienia

Jeszcze tydzień nie minął od zakończenia ostatniej promocji Banku BGŻ BNP Paribas a już mamy kolejną, w której to nowi klienci banku zakładając sobie Konto Optymalne mogą otrzymać łącznie 200 zł. Podobnie jak poprzednim razem tak i teraz nagrodę tę otrzymamy w dość krótkim czasie – bo najpóźniej do końca sierpnia 2019. A jak zdobyć te dwie stówki? – już wyjaśniam.

Konto Optymalne z premią gotówkową

 

„Konto plus Premia” – zasady promocji

W promocji tej możesz wziąć udział jeśli masz ukończone 18 lat i od 2 lat nie posiadałeś żadnego konta bankowego w banku BGŻ BNP Paribas.

Aby wziąć udział w tej promocji należy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej https://kontopluspremia.bnpprofi.pl w okresie do 7.04.2019 roku (ale pamiętaj, że w tej promocji jest 1500 wniosków promocyjnych, więc warto to zrobić jak najszybciej)

"Konto plus Premia" - formularz promocyjny

 1. Po rejestracji zakładasz Konto Optymalne (darmowe konto bankowe w banku BGŻ BNP Paribas) wraz z kartą debetową do niego. Robisz to klikając w link który zobaczysz zaraz po rejestracji lub który otrzymasz na email.
 2. Do dnia 22 kwietnia 2019 roku musisz podpisać umowę z bankiem o prowadzenie tego konta bankowego.

A jak pobrać i zainstalować aplikację GOmobile – masz na poniższym filmiku

 

Jak już wspomniałem, w promocji tej możemy otrzymać 200 zł nagrody. Jednak nie jest to nagroda przekazywana w całości lecz jest ona podzielona na 3 mniejsze: 50 zł, 50 zł i na końcu 100 zł. Każdą z tych nagród otrzymamy za spełnienie określonych warunków. I tak:

 • pierwsze 50 zł – otrzymasz gdy założysz konto według powyższego opisu i do końca kwietnia 2019 roku dokonasz aktywacji aplikacji mobilnej banku: GOmobile
 • drugie 50 zł – otrzymasz gdy w maju 2019 roku otrzymasz na swoje konto wpływ w wysokości 1000 zł oraz gdy wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 • ostatnia część nagrody – 100 zł – wpadnie na twoje konto, jeśli to co w maju wykonasz również w czerwcu i w lipcu 2019 roku (czyli wpływ na konto 1000 zł i transakcje kartą 300 zł)

O pierwszej i drugiej nagrodzie dowiesz się do dnia 19.06.2019 a na temat ostatniej nagrody przyjdzie email najpóźniej do 19.08.2019. W kilka dni po otrzymaniu informacji o przyznaniu nagród, pieniądze pojawią się na twoim koncie. Razem będzie to oczywiście wspomniane 200 zł.

Jak widać sama promocja nie jest jakoś specjalnie skomplikowana. Zresztą bank BGŻ BNP Paribas zawsze stara się aby te promocje bankowe były czytelne i zrozumiałe. Jednak nie chcąc przeglądać całego regulaminu wystarczy że zastosujesz wskazówki opisane w tym artykule, a nagroda – dwie stówki – wpadnie Tobie na nowe konto w banku.

Konto Optymalne - konto plus premia

 

Konto Optymalne – same zalety

Otwierając sobie Konto Optymalne możesz być pewien jednego – ta cała operacja nie będzie cię nic kosztowała. Bowiem samo prowadzenie konta i comiesięczna opłata za kartę debetową przy Koncie Optymalnym nie istnieje. Zresztą aby koszty prowadzenia tego konta trochę zobrazować, poniżej przedstawiam tabelkę z najważniejszymi informacjami na temat kosztów:

 

 

"Konto plus Premia" - formularz promocyjny

 

Regulamin tej promocji „Konto plus premia”: tutaj

Tabela opłat dotycząca zakładanego konta: tutaj

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

 • 4
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o