zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas z bonem zakupowym 150 zł do Biedronki

Bank BGŻ BNP Paribas jako jeden z nielicznych banków w Polsce oferuje swoim klientom konto bankowe, którego prowadzenie i utrzymanie karty debetowej jest całkowicie darmowe niezależnie od tego jaki mamy wpływ miesięczny na konto i niezależnie od używania karty płatniczej. Teraz zachęca swoich klientów dodatkowo promocją Mobilna Premia, gdzie możemy zyskać do 300 zł rocznie, a jakby tego było mało to teraz w promocji “Bonus na zakupy” jeszcze możemy otrzymać bony do sieci Biedronka – i to aż o wartości 150 zł.

 

BGŻ BNP Paribas - Bonus na Zakupy

 

Jeśli chodzi o Mobilną Premię – promocja ta została opisana już wcześniej na naszej stronie (link: tutaj). Przypomnę tylko że II edycja tej promocji trwa tylko do końca marca 2018 więc świetnie się ona zbiega właśnie z tą kolejną promocją związaną z Kontem Optymalnym o nazwie “Bonus na zakupy” w której to możemy otrzymać 3 bony po 50 zł każdy do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

 

Co dokładnie trzeba zrobić i jakie warunki należy spełnić aby dostać bony ?

Zacznę od warunku jaki musimy spełniać aby przystąpić do tej promocji. Otóż możemy wziąć w niej udział jeśli od 3 lat nie byliśmy związani z Bankiem BGŻ BNP Paribas umową o konto bankowe. Jest to warunek bardzo czytelny i na jego temat nie potrzebuję się rozpisywać. Poza tym musimy mieć ukończone już 18 lat.

 

Ważne

W promocji “Bonus na zakupy” weźmiesz udział jeśli nie miałeś konta w BGŻ BNP Paribas od 3 lat

 

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jaką musimy wykonać w tej promocji to założyć Konto Optymalne w banku BGŻ BNP Paribas w okresie między 23 luty a 18 marca 2018 roku. Bank daje również limit 1500 rejestracji w tej promocji. Jednak zważywszy że nie można mieć konta w tym banku od 36 miesięcy więc wydaje mi się że w promocji tej będzie można wziąć udział do samego końca czyli do 18.03.2018 – limit 1500 wniosków promocyjnych raczej nie powinien zostać szybko osiągnięty.

Zakładamy Konto Optymalne wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocyjnej (do której kieruje poniższy zielony przycisk). Podając właściwe dane postępujemy zgodnie z wytycznymi otrzymanymi na adres email. Dopiero po potwierdzeniu, które otrzymamy na email, zakładamy Konto Optymalne i akceptując zgody niezbędne w tym zakresie uczestniczymy w dalszej części tej promocji.

 

BGŻ BNP Paribas - Bonus na zakupy - formularz

 

Ważne

Rejestrując się na stronie promocyjnej podaj te same swoje dane jak później we wniosku o konto bankowe

 

Bon 150 zł do Biedronki – jak go otrzymać ?

Tak, teraz trochę o tym co jest sensem tego całego zamieszania – czyli o nagrodach w postaci bonów. W promocji tej do zdobycia są 3 bony do Biedronki. Każdy z nich o wartości 50 zł otrzymamy za spełnienie 3 warunków w każdym z miesięcy: kwiecień, maj i czerwiec 2018.

W każdym z tych miesięcy należy:

  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł (może to być kilka mniejszych wpływów o łącznej wartości min. 1000 zł)
  • wykonać transakcję bezgotówkową kartą na łączną kwotę min. 200 zł
  • wykonać minimum 1 przelew przy pomocy aplikacji mobilnej GOmobile

Jeśli w jakimś miesiącu nie spełnimy tych 3 punktów to po prostu premii 50 zł w postaci bonu do Biedronki za ten miesiąc nie otrzymamy, co nie dyskwalifikuje nas z otrzymania premii w innym miesiącu. Nadmienię tutaj że jeśli chodzi o wpływ, to nie musi to być wpływ wynagrodzenia. Może to być np. przelew z innego konta (byle by nie z konta należącego do nas).

O przyznaniu nagrody w formie bonu zostaniemy poinformowani na adres email podany podczas rejestracji w promocji.

Bony te po otrzymaniu będą miały ważność od 29.06.2018 do 28.06.2019 czyli dokładnie 1 rok i jak widać maksymalna łączna ich wartość wynosi 150 zł. Dlatego jeśli nie miałeś ostatnio konta osobistego w BGŻ BNP Paribas to może właśnie teraz warto by się zastanowić nad jego założeniem i przygarnąć bony zakupowe przy tej okazji?

Więcej na temat Konta Optymalnego znajdziesz na naszej stronie: link

Regulamin tej promocji znajdziesz tutaj: link

 

BGŻ BNP Paribas - Bonus na zakupy - formularz

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x