Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto na zdrowie – pakiet medyczny w Medicover na 12 miesięcy z bankiem BNP Paribas

Masz problem ze zdrowiem? A może po prostu chcesz się przebadać? Jakbyś chciał zrobić to całkowicie za darmo i bez stania w kolejkach w przychodni, to zapraszam do promocji z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie od banku BNP Paribas. Otwierając konto osobiste a następnie spełniając prosty warunek co miesiąc, otrzymasz pakiet medyczny warty prawie 1200 zł. Przez cały rok będzie mógł korzystać z usług medycznych w całej Polsce – i to bez żadnych opłat.

 

BNP Parivas Medicover pakiet medyczny na 12 miesięcy

 

Konsultacje lekarskie w wielu dziedzinach, prześwietlenia, badania a nawet stomatolog – to wszystko w ramach tej jednej oferty promocyjnej jaką jest „Konto na zdrowie”. W promocji tej otrzymasz co miesiąc możliwość skorzystania z darmowej pomocy lekarskiej takich specjalności jak:

 • Internista
 • Dermatolog
 • Diabetolog
 • Ginekolog
 • Laryngolog
 • Pulmonolog
 • Okulista
 • Onkolog
 • Urolog
 • Medycyna podróży
 • Stomatolog

Poza tym przeróżne zabiegi ambulatoryjne, pielęgniarskie, RTG, EKG, cytologia i badania diagnostyczne – to wszystko w ramach pakietu usług medycznych – Pojedynczy Profit Standard – który oferuje MEDICOVER sp. z o.o. – firma z placówkami w wielu miastach w Polsce, również w tych mniejszych miejscowościach:

MEDICOVER - sprawdź placówki w twojej okolicy

Chcąc załapać się na taką promocję, gdzie będziesz mógł skorzystać przez okres 12 miesięcy z tak szerokiej gamy usług medycznych – i to całkowicie bez żadnych opłat – weź udział w tej właśnie promocji – „Konto na zdrowie”.

 

„Konto na zdrowie” w BNP Paribas

To co trzeba wykonać w tej promocji nie jest trudne, bo promocja ta wiąże się jedynie z założeniem konta bankowego, co miesiąc wykonywaniem transakcji płatniczych na kwotę 500 zł i otrzymaniem wpływu na konto w kwocie 1200 zł. Jednak trzeba sobie zdawać sprawę z jednego istotnego faktu – promocja ograniczona jest ilością wniosków – 1200 sztuk. Jeśli więc wydaje ci się że takie usługi medyczne przydałyby się tobie, to weź udział w tej promocji jak najszybciej.

 

BNP Paribas Medicover 12 miesięcy

 

Aby do niej przystąpić należy:

 1. W terminie do 31.10.2019 zarejestrować się na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - Konto na zdrowie - formularz rejestracyjny

 1. W kolejnym kroku należy założyć sobie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową. Podpisać umowę z bankiem musimy najpóźniej do dnia 7.11.2019 roku.

 

Wybierając kartę najlepiej jest wybrać tę w której nie ma opłaty comiesięcznej (gdy wykonujemy tą kartą przynajmniej jedną płatność w miesiącu). Jednak wybór karty tak naprawdę zależy od nas i od naszych wymagań. To, która karta ile kosztuje i jakie ma zalety i wady, przedstawiłem pokrótce w poniższej tabeli.

 

 

 1. W listopadzie 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł.
 2. Od grudnia 2019 do października 2020 roku należy co miesiąc:
  • wykonać transakcje płatnicze kartą na kwotę min. 500 zł oraz
  • dokonać wpływu na swoje konto w kwocie min. 1200 zł

 

Medicover logo

 

I to wszystko – teraz o samej nagrodzie

Wspomniany pakiet medyczny będziemy otrzymywać na okres 1 miesiąca, przez kolejne 12 miesięcy. Za każdy miesiąc w którym spełnimy powyższe 2 warunki (wpływ 1200 zł i wydatki kartą 500 zł), po ich spełnieniu otrzymamy email z informacją o przyznaniu nagrody i tym samym o objęciu nas pakietem medycznym. Wyjątkiem jest listopad 2019, gdzie wystarczy że wykonamy same transakcje na kwotę 500 zł (bez konieczności otrzymania wpływu 1200 zł).

 

Wpływem może być np. przelew z innego banku (również z konta którego jesteś właścicielem)

 

To , jak dokładnie korzystać z tego pakietu medycznego i gdzie się rejestrować, otrzymasz w emailu gdy już zostaniesz objęty tą promocją bankową.

Wszystkich chętnych zapraszam do szczegółowego zapoznania się z całą ofertą usług medycznych dostępnych w ramach tej właśnie promocji „Konto na zdrowie” pod adresem: https://kontonazdrowie.bnpparibasplus.pl/zakrespakietumedycznego.pdf

Ale najpierw szybko zarejestruj się:

BNP Paribas - Konto na zdrowie - formularz rejestracyjny

 

Regulamin promocji „Konto na zdrowie”

Medicover – wykaz placówek w Kraju

Tabela opłat dla Kont w BNP Paribas

 

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o