zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

„Konto na plus” czyli Konto Otwarte na Ciebie i premia 320 zł

Co prawda, promocja w BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie pod nazwą „Skorzystaj z kontem” jeszcze trwa i nadal można tam zyskać 251 zł, jednak jeśli masz ochotę zdobyć wyższą premię – bo aż 320 zł – to zapraszam do innej, nowej promocji tego banku – „Konto na plus”. Wyższa premia to też warunki do spełnienia i do jej otrzymania są nieco podkręcone, jednak gdy twoje wydatki miesięczne osiągają wielkość 500 zł to ta promocja będzie z pewnością korzystniejsza.

 

BNP Paribas Konto na plus

 

Żeby wziąć udział w promocji „Konto na plus” musisz spełnić dwa podstawowe warunki:

  1. Ukończone 18 lat i posiadanie dowodu osobistego
  2. W ostatnich 9 miesiącach nie można być posiadaczem konta osobistego w BNP Paribas

Promocja ta polega na założeniu sobie konta osobistego w banku BNP Paribas – Konta Otwartego na Ciebie, wraz z kartą debetową (którą sam możesz sobie wybrać – masz 3 do wyboru). Po założeniu trzeba będzie spełnić określone warunki i dopiero wtedy otrzymasz od organizatora (a jest nim firma AD Astra sp. z o.o.) nagrodę – łącznie 320 zł.

Piszę „łącznie” gdyż nagroda ta podzielona jest na dwie mniejsze. Pierwsze 150 zł otrzymasz gdy:

  1. Zarejestrujesz się na stronie promocyjnej (link poniżej) w terminie do 6.10.2019 po czym korzystając z linka który tam się pojawi (oraz otrzymasz na email), założysz sobie konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – wraz z kartą debetową.

BNP Paribas - Konto na Plus - formularz promocyjny

Poniżej w tabeli znajdziesz porównanie kart debetowych dostępnych wraz z tym kontem. Powinno to pomóc w wyborze i w podjęciu decyzji w sprawie karty płatniczej. Jedną z tych kart musisz wybrać podczas składania wniosku o konto. Jest to warunek konieczny do otrzymania premii.

 

 

  1. Po założeniu konta podpisz umowę z bankiem o jego prowadzenie – tutaj masz termin do 14.10.2019.
  2. Ostatnia sprawa aby 150 zł było twoje, to jest zadanie z wydawaniem pieniędzy za pomocą karty. Otóż w październiku 2019 roku musisz dokonać płatności za pomocą karty debetowej na kwotę łączną min. 500 zł.

I to wszystko. Jak to zrobisz, to na twoje konto do końca listopada 2019 roku zostanie przelana kwota – wspomniane wyżej 150 zł.

 

Konto na plus BNP Paribas

 

Druga część nagrody, czyli 170 zł, będzie tobie przysługiwała, jeśli tylko w dwóch kolejnych miesiącach, czyli w listopadzie oraz grudniu 2019 roku spełnisz dwa poniższe warunki:

  • otrzymasz wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł
  • dokonasz transakcji płatniczych za pomocą karty na kwotę min. 500 zł

Sam wpływ może pochodzić po prostu z innego banku, nie musi to być wpływ wynagrodzenia czy świadczenia. Jak masz konto w innym banku to taki przelew z tego innego konta też jest tutaj honorowany.

Jeśli więc w ostatnim czasie nie posiadałeś konta bankowego w BNP Paribas a chciałbyś zobaczyć jak takie konto funkcjonuje i przekonać się o zaletach jego posiadania, to jest to dobry czas. Nagroda powyżej 300 zł nie zdarza się często w tego typu promocjach a bank BNP Paribas jest sprawdzonym bankiem w Polsce i można mu zaufać.

 

Ale pamiętaj !

W promocji „Konto na plus” organizator przewidział tylko 3000 wniosków promocyjnych. Jak liczba ta zostanie osiągnięta przed terminem 6.10.2019, to promocja ta zostanie zakończona wcześniej.

 

Konto Otwarte na Ciebie nie wymaga żadnych comiesięcznych opłat a najtańsza wersja karty debetowej – Karta Otwarta na Dzisiaj – może być również kartą bezpłatną, gdy tylko wykonasz za jej pomocą jedną transakcję w miesiącu (w przeciwnym razie 3 zł). Nie jest to więc konto, które wymaga od nas jakiegoś wielkiego pilnowania się.

Link do strony promocyjnej „Konto na plus”:

 

BNP Paribas - Konto na Plus - formularz promocyjny

 

Regulamin promocji „Konto na plus”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie – opis produktu

 

 

Do końca tej promocji pozostało tylko:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x