Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

„Konto na miarę” w banku BGŻ BNP Paribas – wydawaj i zarabiaj

Kolejna odsłona promocji bankowej w banku BGŻ BNP Paribas z Kontem Optymalnym właśnie się rozpoczęła. Teraz po założeniu tego konta będzie można zarobić – i to nawet 320 zł. Płacisz kartą za zakupy a 3% od tego wróci na twoje konto – i tak aż do końca tego roku. Czyż to nie jest piękne?

 

BGŻ promocja Konto na miarę

 

Ważne

Z promocji tej możesz skorzystać pod warunkiem, że od 2 lat nie posiadałeś żadnego konta w banku BGŻ BNP Paribas.

 

Promocja „Konto na miarę” – wykorzystaj ją na maxa

Promocja ta oraz nagrody z nią związane rozłożone są aż na 10 miesięcy. Grudzień 2019 roku będzie ostatnim miesiącem jej trwania, tzn. ostatnim miesiącem za który otrzymamy nagrodę. W promocji tej będziemy co miesiąc otrzymywali 3% od tego co wydamy płacąc kartą debetową wydaną do konta i maksymalnie (niestety) będzie to 30 zł w każdym miesiącu. Chcąc maksymalnie wykorzystać a właściwie zyskać na tej promocji, trzeba będzie co miesiąc wydać na zakupy 1000 zł. Bo jak łatwo obliczyć:


3% x 1000 zł = 30 zł


Co musimy zrobić w tej promocji?

Początkowe czynności jakie musimy wykonać w tej promocji możnaby zawrzeć w następujących punktach:

  1. Zakładamy sobie konto bankowe w banku BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne. Na wnioskowanie mamy czas do końca lutego 2019 roku. Pamiętać przy tym trzeba że w promocji tej jest przewidzianych 1500 wniosków promocyjnych – warto więc się nieco pośpieszyć. Zakładanie konta musimy rozpocząć od rejestracji na stronie promocyjnej:

 

BGŻ BNP Paribas - Konto na miarę - formularz promocyjny

 

Wypełniając formularz dopiero w kolejnych krokach będziemy wnioskować o samo konto w banku.

  1. Podpisujemy umowę z bankiem o prowadzenie rachunku do dnia 21.03.2019 roku
  2. Dokonujemy aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile – aplikacji banku BGŻ BNP Paribas na smartfony – do dnia 31.03.2019 roku

Wykonując powyższe 3 punkty gwarantujemy sobie pierwszą część nagrody – 50 zł.

 

Film pokazujący jak dokonać aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile

 

Kolejne nagrody będziemy już dostawać za kolejne miesiące. W każdym miesiącu od kwietnia do grudnia 2019 otrzymamy zwrot 3% od tego co wydamy płacąc kartą debetową wydaną do Konta Optymalnego, maksymalnie jednak 30 zł zwrotu miesięcznie.

Warunkiem niezbędnym do otrzymania tego zwrotu jest jednak jedna rzecz – musimy w danym miesiącu zrobić minimum 3 przelewy poprzez aplikację mobilną GOmobile. Przelewy na inne nasze konto w innym banku też się zalicza, więc nie muszą to być przelewy na obce konta. Ważne aby były przynajmniej 3. Jest to niezbędny warunek do naliczenia nam premii 3% za zakupy za dany miesiąc.

 

A to jak taki przelew z GOmobile zrobić, najlepiej pokaże ten filmik instruktażowy

 

Dziewięć takich miesięcy po 30 zł zwrotu może nam dać w tej promocji łącznie 270 zł. Do tego dochodzi premia którą otrzymamy za założenie konta – 50 zł, co nam daje łącznie 320 zł. Jest to maksimum korzyści jakie możemy wyciągnąć w tej promocji z Kontem Optymalnym, czego wszystkim zainteresowanym życzę.

 

BGŻ BNP Paribas - Konto na miarę - formularz promocyjny

 

Regulamin tej promocji „Konto na miarę”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Optymalnego: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

To ci się może spodobać:

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany
Najciekawszy wątek
  Subskrybuj  
Powiadom o
Tomek Markowski
Gość
Tomek Markowski

Fajnie rozpisana ta promocja. Trochę nie rozumiałem wszystkich warunków ale teraz juz jasne i klarowne. Zakładam chyba jeszcze dzisiaj to konto optymalne, bo zastanawiałem się nad nim od kilku dni, Promocja mnie przekonała 🙂

Klaudyna
Gość
Klaudyna

Sama promocja jest bardzo atrakcyjna ale warto dodać że ten bank jest już jakiś czas na naszym rynku i wydaje mi się że można mu zaufać. Lepiej wybierać takie właśnie bankami z takimi korzyściami niż świezo upieczone