Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Godne Polecenia – do 200 zł premii w zimowej promocji BZ WBK

Jeśli Twój bank przestał spełniać Twoje oczekiwania i rozglądasz się za zmianą na lepsze, to koniecznie sprawdź Konto Godne Polecenia, które jest sztandarowym programem Banku Zachodniego WBK. Ponadto otwierając konto osobiste w zimowej promocji można zyskać nawet 200 zł premii! Nie zwlekaj dłużej i sprawdź koniecznie warunki promocji, która zagwarantuje Ci dodatkowe nagrody i bonusy!
BZWBK - Konto Godne Polecenia

 

Kto może być uczestnikiem programu “Konto Godne Polecenia”?

Uczestnikiem promocji może zostać jedynie osoba, która ukończyła osiemnasty rok życia i posiada zdolności do czynności prawnych. Ponadto klient musi również posiadać obywatelstwo polskie oraz musi zamieszkiwać terytorium Polski. Dodatkowo, aby móc wziąć udział w tej kuszącej promocji musi spełnić poniższe wytyczne:
 • w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do Promocji nie posiadał konta prowadzonego w banku BZ WBK
 • wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • nie sprzeciwia się wobec działań marketingowych banku
 • podał nr telefonu kontaktowego w celu potwierdzenia danych oraz kontaktu ze strony banku do realizacji opisywanej promocji

Co trzeba zrobić, by przystąpić do promocji?

Aby móc cieszyć się zarówno najwyższą obsługą klienta ze strony banku jak i dodatkowymi bonusami należy spełnić następujące warunki:
 • zawrzeć z bankiem umowę na otwarcie konta osobistego w terminie od 20 stycznia do 28 lutego 2017 wybierając jedną z dostępnych opcji:
  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (przelew ten jest zwrotny)
  • za pośrednictwem kuriera w dogodnym dla klienta miejscu i czasie
 • dokonać minimum pięciu transakcji bezgotówkowych za pomocą karty debetowej. Transakcje muszą odbyć się w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym klient złożył wniosek o otwarcie konta

Zasady przyznawania nagród

Osoba, która uczestniczy w opisywanej promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę, którą jest bon Sodexo o wartości 50 zł. Nagroda zostanie przesłana na adres korespondencyjny, jaki został podany przez klienta we wniosku. Bon trafi do klienta najpóźniej do 30 kwietnia 2017.
Ale to nie wszystko! Istnieje możliwość otrzymania dodatkowej nagrody w promocji – 150 zł na dzień dobry!

Co trzeba zrobić, aby ta kwota zasiliła Twoje nowo otwarte konto?

 1. W miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym należy złożyć wniosek, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową.
 2. W miesiącu wydania karty i w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych należy wykonać minimum  5 transakcji bezgotówkowych za pomocą nowej karty kredytowej.
 3. Kwota 150 zł ma trafić na konto w Banku Zachodnim WBK najpóźniej do końca 4 miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.
Konto w promocji z łatwością możemy założyć na stronie Banku Zachodniego WBK.
0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x