zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto firmowe za 0 zł przez 2 lata gdy założysz firmę z mBankiem

Planujesz rozpoczęcie swojej własnej działalności? Zastanawiasz się nad tym jak to zrobić? W tej sytuacji może warto zainteresować się nową promocją jaką organizuje teraz mBank. Gdy zechcesz skorzystać z pomocy tego banku podczas zakładania firmy, otrzymasz konto firmowe (mBiznes konto Standard) bez żadnych opłat na 2 lata, a do tego cały pakiet darmowych opcji związanych z kontem.

 

mBank konto firmowe za 0 zł

 

Z promocji „Otwórz firmę, konto będziesz mieć za 0 zł” możesz skorzystać od 4.07.2019 do 4.12.2019, jeśli do tej pory nie prowadziłeś jednoosobowej działalności gospodarczej.

MBank proponuje teraz pomoc w założeniu firmy. Nie idź do urzędu i nie zakładaj tam swojej firmy, tylko zrób to poprzez dedykowaną stronę internetową w mBanku:

mBank - załóż konto mBiznes w promocji

Korzystając z intuicyjnego formularza dostępnego tam na stronie, założysz jednocześnie zarówno swoją firmę (wpis do CEIDG) jak i konto firmowe niezbędne do jej prowadzenia. Dodatkowo zyskasz darmowe profity które obowiązywać będą na okres najbliższych 24 miesięcy. A będzie to:

  1. Darmowe prowadzenie konta
  2. Darmowa karta płatnicza
  3. Darmowe przelewy krajowe w PLN
  4. Darmowe wypłaty gotówki z bankomatów: mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander Bank Polska
  5. Darmowe wpłaty gotówki w bankomatach: mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronet

Przez okres 2 lat o opłaty za powyższe czynności nie będziesz musiał się martwić. Po tym czasie, gdybyś chciał nadal korzystać z konta firmowego mBiznes Standard w mBanku, będzie Cię obowiązywać standardowa tabela opłat dotycząca tego konta firmowego. Przykładowe najważniejsze zmiany po tym czasie będą miały się następująco:

 

 

mBank - załóż konto mBiznes w promocji

 

Regulamin promocji „Otwórz firmę, konto będziesz mieć za 0 zł”: tutaj

Aktualna tabela opłat i prowizji dla firm w mBanku: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x