zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto firmowe w Alior Banku – 120 zł za założenie konta i do 1500 zł dla aktywnych

Druga edycja promocji zorganizowanej przez firmę Bankier.pl. Tak jak poprzednio tak i teraz, na nowych klientów chcących założyć konto firmowe czeka 120 zł. Jednak biorąc udział w równoległej promocji Alior Banku, możemy otrzymać nawet 1500 zł aktywnie korzystając z konta iKonta Biznes.

1500 zł dla firm - promocja

 

120 zł za konto – promocja od Bankier.pl

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i masz potrzebę posiadania konta firmowego, a jednocześnie nigdy przedtem takowego konta nie miałeś w Alior Banku, to ta promocja jest dla ciebie. W celu uzyskania premii za założenie konta musimy wykonać poniższe czynności:

 1. W czasie trwania tej promocji czyli od 14.06.2018 do 29.07.2018 zarejestrować się na stronie aliorbank2.zgarnijpremie.pl
 2. Z poziomu tej strony należy wnioskować o konto firmowe iKonto Biznes
 3. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku, podpisać umowę z bankiem o prowadzenie konta
 4. W ciągu 60 dni od otwarcia konta (najpóźniej do 29.10.2018) dokonać wpłaty na nowo otwarte konto w kwocie łącznej min. 500 zł

Wykonując powyższe, najpóźniej do 30.11.2018 otrzymamy informację na email o przyznaniu nagrody 120 zł, która to zostanie nam wypłacona na nasze firmowe konto bankowe.

 

etapy promocji w Alior Banku

 

 

1500 zł – premia dodatkowa

Biorąc udział w powyższej promocji firmy Bankier.pl, mamy możliwość otrzymania dodatkowej nagrody pieniężnej. Co miesiąc (przez kolejnych 12 miesięcy) możemy otrzymywać na nasze konto maksymalnie 125 zł (rocznie wyjdzie to 1500 zł). Jednak wysokość premii miesięcznej jest uzależniona od tego, jakie czynności wykonamy w ciągu danego miesiąca. Dokładna wysokość tych premii zilustrowana jest na poniższej planszy:

1500 zł dla firm - lista aktywności

Co do samego konta iKonto Biznes w Alior Banku. Jest to oferta bardzo interesująca, szczególnie jeśli nie mamy zbyt wysokich wymagań odnośnie ilości przelewów miesięcznych. Bowiem zakładając takie konto otrzymujemy:

 • 0 złza otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł – za 5 pierwszych przelewów krajowych ELIXIR w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 10 zł)
 • 0 zł – za 5 pierwszych przelewów transgranicznych w miesiącu (każdy kolejny to 5 zł)
 • 0 zł – zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 0 zł – za wydanie karty debetowej
 • 0 złza korzystanie z karty debetowej (jeśli wykonasz nią min. 4 transakcje w miesiącu – w przeciwnym razie opłata 8 zł)
 • 0 zł – wypłata z bankomatów Alior Banku
 • 0 zł – 5 pierwszych wypłat z pozostałych bankomatów w kraju (każda kolejna 2 zł)

Jeśli więc bank w którym masz obecnie konto firmowe bierze opłaty za np. każdy przelew lub za samo prowadzenie konta (jeśli np. nie wykonasz żadnej transakcji na nim w miesiącu) to myślę że warto zastanowić się nad tą ofertą. 120 zł przecież będzie Twoje, a dodatkowa kasa (do 125 zł co miesiąc) też jest do zgarnięcia. Warto więc chyba zastanowić się nad tą ofertą Alior Banku.

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 2 edycja”: tutaj

Regulamin promocji „1500 zł dla firm”: tutaj

 

Alior Bank - przejdź na stronę promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x