Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto Firmowe Godne Polecenia z dodatkowym bonusem na start

Aby jeszcze bardziej zachęcić do otwierania konta firmowego w Santander Bank Polska, firma Bonnier Business Polska zorganizowała dodatkową nagrodę pieniężną dla zakładających konto na potrzeby prowadzenia biznesu. Poza opisywanym wcześniej bonusem w wysokości 900 zł (patrz: artykuł) nowi klienci mogą teraz otrzymać dodatkowe 150 zł – i to naprawdę na bardzo prostych warunkach.

 

150 zł konto firmowe godne polecenia

 

Uwaga!

Promocja ta jest tylko dla osób, które wcześniej nie posiadały konta firmowego w Santander Bank Polska.

 

Wystarczy że proces zakładania konta firmowego rozpoczniesz od strony promocyjnej:

Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji - formularz

Wprowadzając tam swój adres email rozpoczynasz proces zakładania konta w Santander Banku. Na Twój email otrzymasz link, dzięki któremu założysz konto. Na rejestrację do promocji masz czas do 5.08.2019 roku (włącznie) a podpisać umowę z bankiem o prowadzenie rachunku musisz w ciągu miesiąca, najpóźniej do 5.09.2019 roku.

Potem, mając już konto założone, musisz tylko jeszcze wykonać:

  1. Jedną transakcję kartą lub BLIK-iem, lub
  2. Jeden przelew z tego konta do innego banku

Jak to zrobisz w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy, to wspomniana nagroda – 150 zł – trafi na twoje konto. Ważne, aby do czasu jej otrzymania, nie likwidować przypadkiem tego konta (ale to chyba logiczne).


Premia 150 zł = 1 transakcja lub przelew w ciągu 2 miesięcy


Z kolei inna nagroda z innej promocji, w wysokości nawet 900 zł, również może być Twoja. Uczestnictwo w opisywanej tutaj promocji nie wyklucza z wzięcia udziału w bieżącej promocji którą organizuje sam bank – Santander Bank. Nazywa się ona: „Promocja dla przedsiębiorców” i szczegółowo ją opisałem w artykule: Promocyjne konto firmowe w Santander Bank Polska i 900 zł zwrotu.

Dodatkowo warto wspomnieć, że zakładając konto do 31.07.2019 przez pierwsze 2 lata będziesz zwolniony z większości opłat jakie są istotne z punktu widzenia użytkownika konta firmowego. Brak opłat za konto, kartę, przelewy i wszystkie wypłaty gotówki z jakichkolwiek bankomatów czynią Konto Firmowe Godne Polecenia kontem, które naprawdę warto przynajmniej przetestować.

 

Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji - formularz

 

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska”: tutaj

Regulamin „Promocja dla Przedsiębiorców”: tutaj

Tabela opłat dla kont firmowych w Santander Bank Polska: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o