Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto do syta – czyli jak otrzymać 100 zł do SPHINXa zakładając Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto do syta - promocja BGŻ BNP Paribas

Ostatnio banki zaskakują nas bardzo często, wprowadzając coraz to bardziej oryginalne promocje w których kluczowym warunkiem jest otwarcie konta bankowego. Tym razem bank BGŻ BNP Paribas chce zachęcić wszystkich tych którzy lubią dobrze zjeść organizując promocję o nazwie “Konto do syta”. Tym razem jednak nie chodzi o założenie Konta Optymalnego – tego bardziej popularnego w ich ofercie – lecz o Konto Maksymalne. Teraz razem z atrakcyjnym kontem otrzymasz bon 100 zł do wydania w restauracji SPHINX.

Przystępujemy do promocji

Bank daje uczestnikom dwa warunki jakie musi spełnić aby móc uczestniczyć w tej promocji:

  1. Musisz mieć ukończone 18 lat oraz nie więcej niż 26 lat na dzień 31 stycznia 2018 roku oraz
  2. Nie możesz być posiadaczem konta w BGŻ BNP Paribas od ostatnich 36 miesięcy (dotyczy to również banków sprzed połączenia BGŻ i BNP Paribas)

 

Jeśli dostosujesz się do powyższego i jednocześnie chcesz zjeść pyszny obiad w SPHINXie będziesz musiał w kolejności wykonać następujące czynności:

  1. W okresie od 30.10.2017 do 22.12.2017 roku należy dokonać zgłoszenia do promocji poprzez zarejestrowanie się w niej na stronie www.kontodosyta.pl.
  2. Następnie przechodząc za pomocą linka Otwórz Konto należy założyć Konto Maksymalne razem z kartą do konta (jednocześnie weźmiesz udział w innej promocji tego banku o nazwie Mobilna Premia którą opisywaliśmy wcześniej a w której jest do zgarnięcia do 300 zł premii).
  3. Po otrzymaniu kurierem umowy należy ją podpisać.
  4. W miesiącu styczniu 2018 należy wydać kartą otrzymaną do Konta Maksymalnego kwotę minimum 300 zł i zalogować się do bankowości elektronicznej tego banku o nazwie Pl@net.

Nagroda

Wykonując powyższe 4 punkty otrzymasz na email informację o przyznaniu nagrody do dnia 16 lutego a sama nagroda dotrze do Ciebie do 27 lutego 2018 roku.

Na wykorzystanie tego bonu do SPHINXa będziemy mieli dużo czasu bo aż mniej więcej rok – do dnia 1 lutego 2019 roku, więc z realizacją bonu nie będziemy się musieli zanadto śpieszyć.

W promocji tej bank oferuje 1000 sztuk takich nagród. Jeśli więc jeszcze nie wziąłeś w niej udziału a masz taki zamiar to się pośpiesz, gdyż promocja ta obowiązuje już od 30 października i kto pierwszy ten lepszy…

 

Konto Maksymalne – krótko o ofercie

W BGŻ BNP Paribas zakładając sobie Konto Maksymalne zakładane w tej promocji możemy się spodziewać samych korzyści, gdyż oferta ta jest skierowana do osób nie mających jeszcze ukończone 26 lat. A właśnie takie osoby zakładając to konto mogą liczyć właśnie na to co najlepsze w kontach bankowych czyli:

  • 0 zł opłaty za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową i jej obsługę
  • 0 zł za wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów w Polsce i na świecie
  • możliwy kredyt odnawialny w koncie zaraz po jego otwarciu

 

Jedyne co niefajne to jest sytuacja gdy mając to konto skończymy 26 lat. Wtedy różnica robi się taka że dojdzie nam opłata 12 zł co miesiąc za obsługę karty debetowej. No ale jeśli wydamy nią w miesiącu minimum 300 zł to również i ta opłata zostanie zniesiona i wyniesie 0 zł. Więc jak się okazuje nie jest tak źle.

 

Promocja "Konto do syta" - zarejestruj się

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x