zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Konto dla Młodych w PKO BP z voucherem 100 zł na Allegro

Nowy rok szkolny rozpoczęty. Warto więc rozpocząć promocje bankowe związane z młodzieżą szkolną. Na taki pomysł wpadł właśnie bank PKO BP który swoich młodych klientów chce nagrodzić 100 złotową nagrodą. W promocji „Wolność na koncie” za uruchomienie konta młodzieżowego – Konto dla Młodych – otrzymasz teraz voucher na zakupy na Allegro.pl.

 

Wolność na koncie - promocja PKO BP

 

Krótko na temat Konta dla Młodych

Podobnie jak większość kont młodzieżowych, również i Konto dla Młodych w banku PKO BP jest całkowicie wolne od opłat – tzn. mam na myśli utrzymanie i prowadzenie samego konta. Liczyć się trzeba jedynie z opłatą miesięczną za obsługę karty debetowej która wynosi 5 zł. Jednak jeśli wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 4 transakcje w miesiącu, opłata ta zostanie zniesiona.

Za to mając takie konto cieszyć się można m.in. z:

  • darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie
  • darmowych przelewów przez internet
  • darmowych zleceń stałych
  • darmowych poleceń przelewu lub przelewów BLIK na telefon

a co równie ważne – mamy dostęp do jednej z najbardziej intuicyjnej bankowej aplikacji mobilnej IKO.

 

Tabelę opłat Konta dla Młodych banku PKO BP znajdziesz: tutaj.

 

Jeśli zatem masz 18 lat i jednocześnie nie ukończyłeś jeszcze 26 roku życia, oraz nie posiadałeś w okresie od 01.01.2017 do 31.08.2018 roku żadnego konta w PKO BP lub Inteligo, to możesz wziąć udział w tej promocji.

 

Zasady promocji

W promocji tej bank przewiduje 8000 nagród (każda w postaci vouchera 100 zł do Allegro) dla osób które jako pierwsze wykonają następujące zadania:

  1. W terminie od 10.09.2018 do 19.10.2018 roku należy zawrzeć z bankiem PKO BP umowę o prowadzenie Konta dla Młodych (wraz z kartą debetową do tego konta)
  2. Wyrazić zgodę na marketing (podczas zakładania konta lub później w bankowości elektronicznej banku).
  3. W tym samym czasie (do 19.10.2018 roku) zarejestrować się na stronie promocyjnej https://www.pkobp.pl/wolnoscnakoncie w celu otrzymania nagrody.
  4. Do dnia 2.11.2018 roku wykonać minimum jedną transakcję kartą wydaną do rachunku (lub przelew na telefon BLIK).

 

Allegro - karta podarunkowa 100 zł

 

Nagroda w postaci elektronicznego kodu o wartości 100 zł (do wykorzystania na Allegro do 31.03.2019 roku) zostanie przekazana pierwszym 8000 osób które wykonają powyższe 4 punkty. Osoby te otrzymają powiadomienie o nagrodzie najpóźniej do 9 listopada 2018 roku.

Jeśli zatem masz ochotę na nagrodę od banku PKO BP i jesteś w wieku 18 do 26 lat, załóż sobie Konto dla Młodych już teraz:

 

100 zł na Allegro - załóż Konto dla Młodych

 

Regulamin promocji „Wolność na koncie” : tutaj

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x